Novembar 21, 2017, 01:03:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
384.626 poruka u 16.705 tema - 18.601 članova - Poslednji član: lazardjani9995bbbh
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 785876 puta)

Van mreže Bulldozer

• Član
  • *
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #10020 poslato: Novembar 14, 2017, 08:37:43 pre podne »
Kad ste se vec toga dotakli, ima li neko kvalitetno ovseno testo?
Ja sam do pre par godina uzimao ono od 300gr pakovanje, zuto-plava etiketa, u univeru cini mi se, pa sam batalio kad sam procitao da sadrzi psenicu, a ne pise u kom odnosu. Nisam hteo da nagadjam da li je 10% psenica i 90% ovas, ili obrnuto.

Van mreže Goran_Ca

• Bantamweight Member
« Odgovor #10021 poslato: Novembar 17, 2017, 06:11:20 pre podne »
Izvinjavam se na ovome jel moze link sa postom sve o rotacijama ugljenih hidrata, sve opisano u detalje i lepo opisana osnova djete, dosta me ljudi pita za savete i da im pisem ishranu muka mi je da ponavljam istu pricu iznova a na kraju da mi kazu da ne moze on to tako mora posle petka vece da svrati u pekaru da se osafi a ja kao budala pisao i objasnjavao.
Ovako cu samo da dam tekst i ako hoce nek cita.

Na mreži Pedja_Petrovic

• Admin
  • Super-heavyweight Member
  • THE GENERAL OF ARMY
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
« Odgovor #10022 poslato: Novembar 17, 2017, 06:27:14 pre podne »
Izvinjavam se na ovome jel moze link sa postom sve o rotacijama ugljenih hidrata, sve opisano u detalje i lepo opisana osnova djete, dosta me ljudi pita za savete i da im pisem ishranu muka mi je da ponavljam istu pricu iznova a na kraju da mi kazu da ne moze on to tako mora posle petka vece da svrati u pekaru da se osafi a ja kao budala pisao i objasnjavao.
Ovako cu samo da dam tekst i ako hoce nek cita.

pa ima

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2011/06/123-trbusnjaci-za-leto-su-tu.html

samo sto negde ne verujem da ce bilo kakav tekst da ih odvrati od "pekare" ako je to problem