Mart 28, 2024, 10:42:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Blic pitanja!  (Pročitano 3056997 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12360 poslato: Novembar 06, 2019, 01:39:39 posle podne »
Bromelain takodje razlaže proteinska lanac, ima ga u ananasu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12361 poslato: Novembar 07, 2019, 05:52:54 pre podne »
pazi, ne mora da znaci da svi imaju problem sa manjkom zeludacne kiseline, to moze da bude zajebano ako se leci pogresno... 

ako su samo gasovi u pitanju onda gledaj od koje je hrane, ako je laktoza ili gluten ili nesto trece... ogranici ili kontrolisi unos toga..

enyzmatics od yamamoto savaki dan po 1 i svaki drugi dan 1 boulardi sa sarcomicynom istoo od yamamoto i od tada...da kucnem......znaci...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12362 poslato: Novembar 07, 2019, 08:32:43 pre podne »
pazi, ne mora da znaci da svi imaju problem sa manjkom zeludacne kiseline, to moze da bude zajebano ako se leci pogresno... 

ako su samo gasovi u pitanju onda gledaj od koje je hrane, ako je laktoza ili gluten ili nesto trece... ogranici ili kontrolisi unos toga..

enyzmatics od yamamoto savaki dan po 1 i svaki drugi dan 1 boulardi sa sarcomicynom istoo od yamamoto i od tada...da kucnem......znaci...

jedno od resenja jesu enzimi, licno izbacio sve mlecno, i presao na yamamotov izolat, nemam uopste vise problema, osecam se lagano, mogu s vremena na vreme da cepim neki mlecni proizvod kada dam sebi oduska, ali to je konzumacija na 2-3 nedelje min.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12363 poslato: Novembar 07, 2019, 10:33:26 pre podne »
pazi, ne mora da znaci da svi imaju problem sa manjkom zeludacne kiseline, to moze da bude zajebano ako se leci pogresno... 

ako su samo gasovi u pitanju onda gledaj od koje je hrane, ako je laktoza ili gluten ili nesto trece... ogranici ili kontrolisi unos toga..

enyzmatics od yamamoto savaki dan po 1 i svaki drugi dan 1 boulardi sa sarcomicynom istoo od yamamoto i od tada...da kucnem......znaci...

jedno od resenja jesu enzimi, licno izbacio sve mlecno, i presao na yamamotov izolat, nemam uopste vise problema, osecam se lagano, mogu s vremena na vreme da cepim neki mlecni proizvod kada dam sebi oduska, ali to je konzumacija na 2-3 nedelje min.

ne ne.
sve ok, nego je kod mene sve uzjebano od 30 god dijeterianja, menjanja dijeta, ishrane, nacina zivota itd..
jbg..da sam robot vec bi progoreo zaludac
naravno..i ja sam taj koji je hyper ostetljiv na smeca pa jbg....
samo sam hteo da kazem da mi je to licno od super pomoci

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12364 poslato: Novembar 07, 2019, 10:40:57 pre podne »
buraz ja mislim da tvom zelucu najvise prija jagnjetina i rogonja i da to ne treba menjati :) hahahah

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12365 poslato: Novembar 07, 2019, 10:47:29 pre podne »
buraz ja mislim da tvom zelucu najvise prija jagnjetina i rogonja i da to ne treba menjati :) hahahah

realno...

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12366 poslato: Novembar 07, 2019, 10:49:38 pre podne »
Znam da nije prigodno pitanje jer je ovo nutrition podforum, ali blic pitanja su blic pitanja :)

Isto tako znam da je ovo sto cu da pitam hvatanje za slamku, ali jbg.

Skinuo sam dosta kg, 42 za sada da budem precizan, i to traje vec nekih godinu ipo dana i polako privodim kraju ali se plasim da mi se nece javiti problem sa viskom koze na stomaku. Ono sto ja vec sada vidim je da je ostao da se skine jos stomak, i da se koza naborala na donjem delu, tjst odozdo blize karlici, ali samo kada uvucem stomak.

Jasno mi je da je jedini pravi lek za to abdominoplastika, ali hocu da umanjim sanse za to koliko god je moguce.
Postoji li neki praktican savet koji mi moze pomoci? Redovno radim vezbe za core, pijem par litara vode dnevno, mazem thiomucase jer sam kao cuo da moze da pomogne..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12367 poslato: Novembar 07, 2019, 11:28:48 pre podne »
buraz ja mislim da tvom zelucu najvise prija jagnjetina i rogonja i da to ne treba menjati :) hahahah

realno...

Meni točeno pivo... Ne previše, do litar, sutra ujutru isprazni creva skroz... Isto to klot meso bez leba što kažu, neverovatno ali ko sat bude

Van mreže Oak

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12368 poslato: Novembar 07, 2019, 01:10:22 posle podne »
Kad smo kod praznjenja creva, imam utisak da me za to radi ovas, istovarim se svako jutro ko stoka :)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12369 poslato: Novembar 07, 2019, 01:12:32 posle podne »
Znam da nije prigodno pitanje jer je ovo nutrition podforum, ali blic pitanja su blic pitanja :)

Isto tako znam da je ovo sto cu da pitam hvatanje za slamku, ali jbg.

Skinuo sam dosta kg, 42 za sada da budem precizan, i to traje vec nekih godinu ipo dana i polako privodim kraju ali se plasim da mi se nece javiti problem sa viskom koze na stomaku. Ono sto ja vec sada vidim je da je ostao da se skine jos stomak, i da se koza naborala na donjem delu, tjst odozdo blize karlici, ali samo kada uvucem stomak.

Jasno mi je da je jedini pravi lek za to abdominoplastika, ali hocu da umanjim sanse za to koliko god je moguce.
Postoji li neki praktican savet koji mi moze pomoci? Redovno radim vezbe za core, pijem par litara vode dnevno, mazem thiomucase jer sam kao cuo da moze da pomogne..

Buraz ja sam isto izgubio 40+ kg. I nazalost moraces da se priviknes na tu kozu ;) tako je kako je, moze eventualno nesto malo da se povuce ali sve je to njaaa. tako Taj tako zvani loose skin jednostavno moras se pomiris sa tim ;) Ili na operaciju koja je preskupa a i bolna do jaja :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12370 poslato: Novembar 07, 2019, 01:28:49 posle podne »
Kad smo kod praznjenja creva, imam utisak da me za to radi ovas, istovarim se svako jutro ko stoka :)

da da, ovas obavezno... kome je mucan ukus , sameljes pa u sejk...

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12371 poslato: Novembar 07, 2019, 01:52:39 posle podne »
Znam da nije prigodno pitanje jer je ovo nutrition podforum, ali blic pitanja su blic pitanja :)

Isto tako znam da je ovo sto cu da pitam hvatanje za slamku, ali jbg.

Skinuo sam dosta kg, 42 za sada da budem precizan, i to traje vec nekih godinu ipo dana i polako privodim kraju ali se plasim da mi se nece javiti problem sa viskom koze na stomaku. Ono sto ja vec sada vidim je da je ostao da se skine jos stomak, i da se koza naborala na donjem delu, tjst odozdo blize karlici, ali samo kada uvucem stomak.

Jasno mi je da je jedini pravi lek za to abdominoplastika, ali hocu da umanjim sanse za to koliko god je moguce.
Postoji li neki praktican savet koji mi moze pomoci? Redovno radim vezbe za core, pijem par litara vode dnevno, mazem thiomucase jer sam kao cuo da moze da pomogne..

Buraz ja sam isto izgubio 40+ kg. I nazalost moraces da se priviknes na tu kozu ;) tako je kako je, moze eventualno nesto malo da se povuce ali sve je to njaaa. tako Taj tako zvani loose skin jednostavno moras se pomiris sa tim ;) Ili na operaciju koja je preskupa a i bolna do jaja :D

Pa gledaj, ako to bude malo onda jbg, ali ako bude mnogo....
Privatno vidim da je oko 2000e, ne znam da li RFZO to pokriva..

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12372 poslato: Novembar 07, 2019, 01:56:03 posle podne »
Pa to bi vec sad mogao da vidis otprilike kakvo je stanje. Dosta tu faktora ima. Genetika, koliko si debeo bio itd. Ja sam se navikao. Zato sto zaista nije mnogo, ali eto primecuje se malo. Nije strasno kao kod morbidno debelih ljudi koji su izhubili tipa 80+ kila.

Van mreže shomispc

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12373 poslato: Novembar 07, 2019, 02:31:28 posle podne »
Sreca u nesreci je sto sam dlakav, i onda se kroz dlake to manje vidi :D

Krenuo sam sa 125kg, sada sam na 83kg. Naravno, dobio sam i dosta misica pa je sala verovatno otislo jos vise u kg, ali stomaka ima i dalje kolko oces..

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Blic pitanja!
« Odgovor #12374 poslato: Novembar 07, 2019, 02:47:24 posle podne »
Ma gurah ti to samo dokle ne ode stomak. Ne obaziri se na to veruj mi. Ja sam isto sigurno pri kraju na 97 kg sa 130 dosao poceo da se mesecima tripujem oko toga. Te da li ce da visi te da li ce da se vide trbusnjaci itd. Veruj mi sad nemam ni najmanji problem. Eto ponekad samo ono se prisetim e ima koze malo ali Boze moj. Najvaznije je da ode ono sto treba. E sad to sto smo debeli bili to smo sami krivi. To ti ostane cisto kao mali potsetnik da nikad vise ne napravis takvu gresku 😂😂