Mart 28, 2024, 10:34:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Sponge_Bob  (Pročitano 1773 puta)

Van mreže sponge_bob

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Sponge_Bob
« poslato: Mart 15, 2012, 11:25:25 posle podne »
Iako ne postujem toliko cesto, vec dugo vremena pratim ovaj forum, pa se evo odlucih i da postavim nekolike slicice  ;)

Imam 17,5 godina, visina 191cm, tezina oko 70kg, ne znam tacno ni kad sam se zadnji put mjerio tako da ovo valja uzeti sa rezervom. Kao sto mozete zakljuciti, izraziti sam ektomorf. Dugi (citaj: predugi  :o ) udovi i izuzetno brz metabolizam.

O BB-u sam poceo da citam prije nekih 3 godine, i i dalje to radim svakodnevno  :D Uslo mi u krv jednostavno.

Nemam uslova za teretanu, al' evo zadnjih 2 mjeseca sam uspio u kuci improvizovati onoliko koliko je dovoljno za donekle solidan trening. Naravno nedostatak tezina je najveci problem.

Treniram 4x nedeljno, dosta toga sam isprobao u proslosti i ovo sto trenutno radim mi ponajvise odgovara, a to je podjela na gornji/donji dio tijela sa nekim malim izmjenama.

Kada je ishrana u pitanju, trudim se da je popravljam iz dana u dan, mada ima tu mnooogo mjesta za poboljsanje. Trudim se da budem u kalorijskom suficitu, sto sa mojim metabolizmom nije nimalo lako, tako da sem junk food-a nista ne izbjegavam. Za suplementaciju trenutno nemam uslova, tako da to ostavljamo za neka bolja vremena.

Slike se nakon nekih 10-ak dana pauze zbog prehlade tako da je bilo i boljih izdanja.  ::) Inace nisu bile planirane, tako da ne zamjerite sto se ne vidi mnogo toga, bitno je da se pocne od necega  :P