Maj 23, 2024, 11:17:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.159 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Kura za defku  (Pročitano 8093 puta)

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Kura za defku
« poslato: Mart 19, 2012, 01:01:14 posle podne »
Zdravo svimam,imam 22 godine,4 godine idem vezano u teretanu,ishrana sredjena do kraja poslednjih godinu i po dana,imam 120kg sa nesto sala na donjim trbusnjacima i ispod gluteusa,naravno potkozna voda i tu nesto masti,ali je separacija prisutna.Imam iza sebe dve mass kure,prva solo depo,druga raznovrsna,boldenon,trenbolon,depo,deka,anadrol,metan,sustanon,10 nedelja,prezadovoljan sam,kada je voda otisla ostalo je dosta toga,pad od trena je bio nesto veci od ocekivanog,i sada planiram od 9,aprila na defku,sada sam vec siso na 80gr hidrata,i kardio 3x nedeljno ujutru na prazan stomak.
Ciklus bi izgledao ovako:
Ponedeljak i Cetvrtak:1ml Trenbolone Acetate
Utorak i Petak 1ml Masterone
Svaki dan po jedna tableta vinstrola i 6 klenbuterola od prilike..
5 nedelja,sterox preparati.
Sta mislite o ovome?
Kao zastita provrion 50mg Bayern,ako sam nesto propustio dodacu,Pozdrav.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kura za defku
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2012, 01:08:28 posle podne »
Treba ti Test.

Tren ace bi trebao da ide cesce, minimum 3x nedjeljno, a bolje cesce.

Mast bih eventualno ostavio za zadnjih 4 nedjelje ako se spremas za nesto ili zelis neku formu.

Proviron te nece zastititi od bilo cega.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kura za defku
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2012, 01:18:30 posle podne »
Mislis Propionat?
A aplikacije za Tren da radim najmanje Pon.Sre.Pet?
Ali to mi onda podize kolicinu hemije..
Ovo sve radim samo 5 nedelja,i eventualno sam mislio samo vinstrol da produzim jos ako bude bilo potrebno i klen..
Onda izbacujem proviron.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kura za defku
« Odgovor #3 poslato: Mart 19, 2012, 01:31:42 posle podne »
Mislis Propionat?
A aplikacije za Tren da radim najmanje Pon.Sre.Pet?
Ali to mi onda podize kolicinu hemije..
Ovo sve radim samo 5 nedelja,i eventualno sam mislio samo vinstrol da produzim jos ako bude bilo potrebno i klen..

Prop i tren zajedno ponedjeljak, srijeda, petak - Izvadi u spric onoliko koliko ti treba, tj koliko si projektovao da uzimas.

Mozes recimo 8 weeksa sa injekcionima, a zadnjih 4-5 sa winom.

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kura za defku
« Odgovor #4 poslato: Mart 19, 2012, 01:39:30 posle podne »
Onda bih isao 6 nedelja
Pon.Sre.Pet po 1ml Trena i 1ml Propi
I svaki dan po 1 tableta wina 50mg
A onda mi reci molim te,kako da uklopim posle masteron,sa 3 aplikacije nedeljno,za ciklus od 6 nedelja tren+propi treba mi 2 ampule.Kako masteron da uklopim,i nastavim da pucam win

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kura za defku
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2012, 01:59:44 posle podne »
kAO PRVO VELIKI SPORTSKI POZDRAV....... MOZE DA MI KAZES KOLIKO DUGO I SA KOLIKO UGLJENI HIDRATA SI TRENIRAO DO SADA... I KOLIKO VREMENSKI TI JE TREBALO DA SE SPUSTIS NA SVEGA 80 GRAMA UGLJENI HIDRATA ...JER TO JE NAJ BITNIJE.....  I KADA UZIMAS TIH 80GRAMA.... JER NORMALNO I KOD DIETE JE VAZNO PRAVILAN UNOS UGLJENI HIDRATA JER SAMO ONDA MOZE SVE DA FUNKCIONISE PRAVILNO ...I KOLIKO SADA IMAS KILOGRAMA I DALI USKORO IZLAZIS NA NEKO TAKMICENJE...KAO STO REKOH DOSTA LJUDI SPUSTE BRZO UGLJENE HIDRATE I ONDA SE DESI ONO STO NEBI TREBALO....VELIKI POZDRAV SRECKO

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kura za defku
« Odgovor #6 poslato: Mart 19, 2012, 02:07:51 posle podne »
Pozdrav Srecko,kada sam pocinjao mass kuru isao sam i do 500gr,shvatio sam da mi se metabolizam uspori i da me vise goji ta kolicina nego sto mi daje benefita,bio sam negde na 300-350gr,i lagano,vec skoro 2 meseca,spustam hidrate,iso sam dole za po 40gr hidrata ne nedelju do deset dana,sto mi je bilo 50gr pirinca ili ovasa....
Uzimam trenutno kad ustanem 50gr ovasa,i posle trenina 50gr rize..neki dan,zarotiram da zatvorim trening rizom ujutru samo protein.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kura za defku
« Odgovor #7 poslato: Mart 19, 2012, 02:18:54 posle podne »
Citat
50gr ovasa,i posle trenina 50gr rize..neki dan,zarotiram da zatvorim trening rizom ujutru samo protein.

..i sada i tako ces da kliznes u katabolizam ako nemas:
A-jebacku suplemtaciju da israti toliu hemiju
B-cettonic dijetu gde ce masti da vade koliko toliko vruce exsere iz vatre

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kura za defku
« Odgovor #8 poslato: Mart 19, 2012, 02:48:38 posle podne »
pozdrav pisem vec treci put ja dokle sve napisem trazi ponovo da se prijavim i sve mi izbrise ...ovako prijatelju broj 1...ustanes 10gramaBCAA+10 grama GLUTAMIN onda kardio kada se vratis sa kardio onda 50-100 pahuljica uvece ih stavis u vodu da omeksaju i onda umutis 30-50 grama wehy isolat pospes po pahuljicama i pojedes broj2 .....obrok samo meso recimo 200 grama piletine brokoli izbaciva vodu i ulje omega3 -4 kapsule i 25 do 50 cink pred trening jedes 200 grama mesa + 150 pirinac i brokoli pred trening 5-10 BCAA+5-10 GLUTAMIN posle treninga brze ugljene hidrate ako si tezak 120 kila 120 grama hidrata ali ne dextrzu nego poslacu ti posle i 50 wehy islata posle toga 1 sat jedes 200 grama piletine +100 grama pirnca i posle toga samo meso sa brokoli imam dosta dobri recepta od proteina kao sto rekoh saljem ti prvom ovo da me nebi ponovo izbacio mozda se vidimo prijatelju mozda cu iaci 21.04 2012 u Pirot pozdrav srecko

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Kura za defku
« Odgovor #9 poslato: Mart 19, 2012, 02:51:34 posle podne »
Mene zanima zasto bas ove kolicine bcaa i glutamina ?  :)
Izvinjavam se za off topic :D
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže PIT-SRECKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: Kura za defku
« Odgovor #10 poslato: Mart 19, 2012, 03:04:32 posle podne »
AKO RADIM DIETU ALI I NEPOSREDNO DIETE MISICI TREBAJU AMINOKISELINE  ALI POGOTOVO U FAZI DIETE AKO HOCES DA OBDRZIS MISICNU MASU ONDA UZIMAS I U TRNUTKU TRENINGA  BCAA+GLUTAMIN DA NEBI DOSLO DO PROKRETA I SVE DOK TRAJE TRENING NAJMANJE 1-3 LITRE VODE .... I KOREKTAN TRENING JA NEMOGU DA TRENIRAM ZA DEFINICIJU KAO ZA MASU TELO JE ISCRPLJENO NEZNAM KAKO JE TO KOD TEBE PRIJATELJU JA IMAM 42 GODINE TRENIRAM VEC 20 GODINA ALI COVEK SE UCI DOKLE JE ZIV I ONDA NISMO SVE NAUCILI ALI SVOJE TELO MORA DA POZNAJEMO KADA VEC TRENIRAMO SPORT ...TOLIKO OD MENE U BEOGRADU  SEDI SUPER SPORTISTA PEDJA NISAM GA NIKADA VIDEO ALI PO FORUMU MOZE DOSTA OD TOG COVEKA DA SE NAUCI ::VELIKI SPORTSKI POZDRAV OD SRECKA

Van mreže UKiTA

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 341
Odg: Kura za defku
« Odgovor #11 poslato: Mart 19, 2012, 03:10:44 posle podne »
Da,da,razumem te u potpunosti,ali mislim da su ovo jako male kolicine bcaa i glutamina za period definicije,zato sam postavio pitanje,ja mislim da su potrebne vece kolicine pogotovo bcaa u tom periodu  :)
Pozdrav  :)
Put od hiljadu kilometara pocinje jednim korakom!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kura za defku
« Odgovor #12 poslato: Mart 19, 2012, 03:13:26 posle podne »
Da,da,razumem te u potpunosti,ali mislim da su ovo jako male kolicine bcaa i glutamina za period definicije,zato sam postavio pitanje,ja mislim da su potrebne vece kolicine pogotovo bcaa u tom periodu  :)
Pozdrav  :)

za nautral DJENE DJENE..mada 15 gr bi zavrsilo pricu
a pogtovo za nekoga ko je NA HEMIJI sigurno 10 gr je sol int he SEA

Van mreže praslilavicforever

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Kura za defku
« Odgovor #13 poslato: Mart 19, 2012, 03:14:44 posle podne »
Imam jebacke kolicine,leucina,glutamina,izolata,bcaa....I meso sam digo dosta visoko...
Hteo sam da sibam low carb i predjem na cetonik,sa tim sto bih sibnuo i 2 nedelje..
Poznajem svoje telo kada je skidanje kg u pitanju,moram biti zaista na dosta niskom unosu,i radim explozivan kardio,brz i jak trening,inace nema nista od reza....Moze doci svaka promena u obzir.
Áli me ipak idalje interesuje,kako da uklopim ostatak ciklusa sa Masteronom,sa cime da ga kombinujem,da traje 5 nedelja ampula sa dve aplikacije,dosta je 11 nedelja,za jebacki ciklus.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kura za defku
« Odgovor #14 poslato: Mart 19, 2012, 03:43:36 posle podne »
Citat
Imam jebacke kolicine,leucina,glutamina,izolata,bcaa.

onda ok