Mart 28, 2024, 12:55:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc debelom  (Pročitano 26514 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #75 poslato: Maj 15, 2012, 04:03:17 posle podne »
Druze, ti prvo treba da rascistis neke stvari sa sobom pa onda treba da trazis savete :)
U pocetku je sve tesko, ali ako ti stvarno zelis da smrsas onda ces to i da uradis. Odluci se kojim putem zelis da krenes, hoces da menjas svoje zivotne navike i da smrsas, ili ces celog zivota da trazis neka opravdanja i izgovore za svoju tezinu.
Hoces da jedes slatko? Samo izvoli...ali nemoj posle da kukas kako si debeo.
Mislis da ce ti sagorevac masti pomoci? Nece! Ne funkcionise on bas kao sto mu ime govori. On sluzi da pomogne u topljenju masnih naslaga koje si zapoceo sa pravilnom ishranom, koristi se tek pred kraj dijete kada treba malo da pogura one poslednje kilograme. S'obzirom da ti imas 120kg, tebi ce lepo organizovana ishrana uciniti i vise nego dovoljno, posebno sto se trenutno hranis nekvalitetno.
Zakljucak. Zaboravi na sagorevace i baci se na posao, nemoj da trazis precice i lakse nacine da stignes do cilja jer bar kada je ova tema u pitanju to nazalost ne postoji.

Van mreže bokipop87

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #76 poslato: Maj 15, 2012, 04:11:28 posle podne »
kapiram ja sve to... poceo sam sa treninzima(uglavnom pesacenje/trcanje/tegovi)i  zdrava ishrana (ne kazem i pravilno rasporedjena) ....nego citajuci forume vidim da svi pitaju za neke sagorevace, pa rekoh ako ce dodatno pomoci   sto da ne.... nema sta  , sto kazes, samo pravilna  ishrana / vezbe i  to je to.... bar dok ne izmisle neku toplu vodu jos :)

Van mreže DunavBoy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #77 poslato: Maj 17, 2012, 10:39:24 pre podne »
svima debelima , a vec su neki ovo pricali pre par dana ,
1  gadna fora je Yo Yo efekat, smrsas 10kg, prodjem mesec dana , ugojis se 15kg....zdravo mrsavljenje jeste hiljadu grama svaki mesec, 12kg godisnje, tako zauveek ostanes bez 12kg sala...ako si Ok u glavi
2  jedini nacin da smrsas jeste da ne jedes govna po ulici (cokoladice,burek,pice) vec da jedes za stolom dok se ne kreces i da se skoncentrises na tanjir a ne na TV ,  tako uneses mnogo manje kalorija i psihicki postanes manje ''gladan'' tj manje jedes
3  ono sto vazi vekovima  ''IZBUSITE LJUDI RUPU NA KASICI'' tj jedine manje ,  uz 5-6 obroka dnevno da se ubrza metabolizam....kad jedes 1put dnevno, smanji se brzina metabolizma, kad jedes 6 puta ubrza se ko brzi Gonzales...plus ako mozes po ulici da jedes jabuke kad shetash da dodatno ubrzas metabolizam
4 bez 6 meseci nema nekog veceg, trajnog, mrsavljenja. 
TERETANA NIKAD NIKOM NIJE POMOGLA. TERETANA JE ZABLUDA. PRED POSAO DZOGIRAJ 20 MINUTA, POSLE POSLA DZOGIRAJ 20 MINUTA, PRED TERETANU DZOGIRAJ 20 MINUTA.   bre znam da ljudi kad hoce da se ugoje idu u teretanu ,  jedu banane (banane uspore metabolizam), ogladne posle teretane pa se dodatno najedu
               tekvondo, judo,rvanje,BJJ, 2 sata shetnje svaki dan....nakon 6 meseci istopis se...Bjj je mozda najbolja stvar jer ima puno klubova a za razliku od judoa,tekvondoa, mozes da budes trapav i spor i trom , plus nosis kimono pa se dodatno preznojis ....od MMA treba bezati jer su to em iskusni borci em se jako puno prica i misli i uci a manje se preznojis....postujem svaki sport i svakog trenera, ali  da se ne lazemo vise ces da smrsas od pola sata istovara kamiona punog peska ili sat vremena judoa/BJJ nego od 3 sata aikidoa,joge ili pilatesa....ako covek ima mogucnost da vozi camac ili dvojac/skif  u nekom klubu ,  istopice se kroz mesec dana uz 3 treninga dnevno....trcanje(realno trcanje) nije za debele ljude jer je ogroman napor za kolena i stopala , ali dzoging jeste , s tim sto se pre treninga maze crvena konjska mast  da zglob lakse trpi pritisak od 130kg pri pokretu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #78 poslato: Maj 17, 2012, 10:52:41 pre podne »
woooow

E NEKA SI NAM SVIMA OBJASNIO!!!!

Van mreže deske1403

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #79 poslato: Maj 17, 2012, 12:46:49 posle podne »
woooow

E NEKA SI NAM SVIMA OBJASNIO!!!!


hahaha koji car

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #80 poslato: Maj 17, 2012, 01:53:03 posle podne »
Citat
TERETANA NIKAD NIKOM NIJE POMOGLA. TERETANA JE ZABLUDA.

U prevodu mi smo svi budale, a ti dosao da nas prosvijetlis...pajvanu jedan bezobrazni...

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #81 poslato: Maj 17, 2012, 02:00:57 posle podne »
Sad mi je sve jasno.Odoh odma da pretopim nekog riđana u mast i počinjem sa džogingom.

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #82 poslato: Maj 17, 2012, 03:52:49 posle podne »
hahahaha kinga
Ja neke HIIT-ove pucam ko lud, neke rotacije, keto.....
A ono treba ic na BJJ, djogirat i napravit neku rupicu u kasiki.
HVALA
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #83 poslato: Maj 17, 2012, 05:32:41 posle podne »
OVI SE MNOZE JBT.......


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #84 poslato: Maj 17, 2012, 08:00:11 posle podne »
Ovakvih je svaki dan sve vise i vise,ovo je neki virus 100% !
Da je sala pa da kaze covjek ali ovo ovo...ja nzm sta da kazem vise.

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #85 poslato: Maj 18, 2012, 08:27:19 posle podne »
sve tvoje gluposti koje si izgovorio rodjace

jes ti brate izgoreo po mozgu?
idi ljubim te da vidis da ne upadas u hiper glikemicku komu od masnoce pa ovako nesto pricas ...
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #86 poslato: Maj 18, 2012, 10:16:24 posle podne »
plus ako mozes po ulici da jedes jabuke kad shetash da dodatno ubrzas metabolizam
jedu banane (banane uspore metabolizam)
Loodo burazere

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #87 poslato: Maj 23, 2012, 01:57:59 posle podne »
KAZE:

Maze crvena konjska mast

HAhahahahahaha UMIREM  :D :D :D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #88 poslato: Maj 24, 2012, 12:28:21 pre podne »
ja sam se spremio i zeljno cekam nastavak price...

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Pomoc debelom
« Odgovor #89 poslato: Maj 24, 2012, 08:53:33 pre podne »
ja sam se spremio i zeljno cekam nastavak price...

Batali kokice i kolu, jedi banane dok čekaš one uspore metabolizam. ::) ;D

A ako se čekanje oduži, idi malo prošetaj i dok šetaš jedi jabuku da ubrzaš metabolizam. ;D

I da, nemoj slučajno da ideš u teretanu, teretana nikom nije pomogla, teretana je zabluda...  ;D ;D ;D