April 26, 2024, 08:16:04 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??  (Pročitano 42259 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #15 poslato: Mart 29, 2012, 12:09:32 pre podne »
pa jbg jedan guru, da ga ne imenujem, poznat je svima, kao prvu kuru savjetuje 1.5gr depoa i 600mg bolde - ej, bre prva kura


U sunce ti , jel to Marko? Slucajno sam dobio jednu listu koju je doticni pisao, sa 2gr depoa
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #16 poslato: Mart 29, 2012, 12:19:57 pre podne »
do nedavno  sam mislio da je 4 ampule tj 1 gram depoa top i vrh da se preko toga ne ide jer nema smisla i gdje sve to pogurat... al jad cujem ovo ,pa gdje zabije sve tih 10 pa i vise ampula jbt,pa to ni nemoze radit punim kapacitetom. prije da je to problem psihe i lose prehrane,nekad sam znao misliti za sebe da sam extrem i da jeprevise al heheheh naturalac sam zesci ima bit... nek oni trpaju meni je dobro i ovako :-)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #17 poslato: Mart 29, 2012, 02:31:30 pre podne »
trpaju odjednom pa piju kojekakve qrce da ne dobiju raznorazne upale...i to sve pravdaju recima tipa "Eno Toza uzima cuo sam 10 depoa svaki drugi dan" ,reko ako je Toza uzeo ikad preko gram testa nedeljno,ja secem karu.Ali eto,mali ljudi sa malim mzogovima ne mogu da podnesu svoj neupseh.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #18 poslato: Mart 29, 2012, 07:43:22 pre podne »
Filipe to mora da je Beogym? Dobio sam na poslu njihovu clansku i za mesec dana video i cuo stvari kao da sa Arnijem i Columbom vezbam:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #19 poslato: Mart 29, 2012, 07:57:15 pre podne »
Filipe to mora da je Beogym? Dobio sam na poslu njihovu clansku i za mesec dana video i cuo stvari kao da sa Arnijem i Columbom vezbam:-)

to je to :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #20 poslato: Mart 29, 2012, 11:13:47 pre podne »
Pitam posto imas u mojoj teretani ljude na 10-16 depoa nedeljno
zar ima i ovoga jbt...prosto nemogu da svarim da moze neko ovoliko da se "trpa" sedmicno...
sory za off...
.... Uglavnom evo i ovde da izapelujem da ne slusate raznorazne budale jer se ja na dozama koje sad uzimam a koje smatram umereno visokim (750mg test 400 tren) osecam kao naturalac us vojoj teretani iako sam verovatno najtezi tamo...
Lep gest Filipe, valjda će te neko poslušati. Što se tiče ovih 10-16 depoa nedeljno, brzo će daća biti...

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #21 poslato: Mart 29, 2012, 12:05:56 posle podne »
Meni su strasnije doze od 1-1.5 gr trena :D

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #22 poslato: Mart 29, 2012, 12:25:23 posle podne »
Citat
Što se tiče ovih 10-16 depoa nedeljno, brzo će daća biti...
A jel, kako se to tako brzo umre od testosterona?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #23 poslato: Mart 29, 2012, 01:00:17 posle podne »
pa ako moze promaja da te UBIJE kad sedis pored prozora... onda...  ;D

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #24 poslato: Mart 29, 2012, 01:40:47 posle podne »
Citat
Što se tiče ovih 10-16 depoa nedeljno, brzo će daća biti...
A jel, kako se to tako brzo umre od testosterona?
Pa ne umire se od testa, nego od posledica koje tolike količine unetog testa ostavljaju po organizam, tačnije kad posle izvesnog vremena organizmu uskratiš isti. Ja nisam kritikovao uzimanje testa, već količine koje se uzimaju. Čitam da poneki ljudi muku muče da se oporave od kure sa 500mg testa nedeljno, a šta i kako se oporaviti od kure sa 10-16 depoa nedeljno, tj. u prevodu 2.5 do 4g testa nedeljno to ne mogu ni da zamislim? Doduše ja ne koristim AAS, pa je ovo moje mišljenje čisto teorijsko, ali mislim da je ispravno. Neka napiše neko nešto iz prve ruke.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #25 poslato: Mart 29, 2012, 01:55:33 posle podne »
Neka napiše neko nešto iz prve ruke.
hoce, 100%...
jedno je oporavak u smislu vracanja hormonske slike na normalu, a drugo je umiranje od aas, to se rijetko desava, cak i uslijed megadoziranja. Ne umire sa bas tako lako od hemije.
Druga je stvar sto zivjeti 10 godina on sa megadozama svega i svacega u sebi ostavlja poslijedice, ali nije bas da vodi u instant smrt.
Inace, iznenadio bi se ko se sve megadozira, likovi od 80kg guraju u sebe 5-6gr hemije nedeljno...jbg
mislim ovo je pomalo i tabu tema, a pomalo i nebulozna...znas masa ljudi ti prica neke price, ja 2 depoa, a i to kad se sjetim, 2 metana i to samo kad treniram...a onda skontas da uzima 2-3gr hemije dnevno
kao sto smo Milan0507 i ja imali prilike da cujemo uzivo, od lika...a ne zna ni sta je t3 ni tiroida, a nije ni cuo da treba da uzima secer poslije insulina, a cudi se sto mu je lose od istog...e jbg
i cijelo vrijeme imamo nesporazum sa likom jel on prica o dnevnim dozama, a mi o nedeljnim...pa ti vidi

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #26 poslato: Mart 29, 2012, 02:00:37 posle podne »
Citat
i cijelo vrijeme imamo nesporazum sa likom jel on prica o dnevnim dozama, a mi o nedeljnim...pa ti vidi

Ismijah se dobro, mada je vise za plakati... ;D ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #27 poslato: Mart 29, 2012, 03:41:41 posle podne »
Neka napiše neko nešto iz prve ruke.
hoce, 100%...
jedno je oporavak u smislu vracanja hormonske slike na normalu, a drugo je umiranje od aas, to se rijetko desava, cak i uslijed megadoziranja. Ne umire sa bas tako lako od hemije.
Druga je stvar sto zivjeti 10 godina on sa megadozama svega i svacega u sebi ostavlja poslijedice, ali nije bas da vodi u instant smrt.
Inace, iznenadio bi se ko se sve megadozira, likovi od 80kg guraju u sebe 5-6gr hemije nedeljno...jbg
mislim ovo je pomalo i tabu tema, a pomalo i nebulozna...znas masa ljudi ti prica neke price, ja 2 depoa, a i to kad se sjetim, 2 metana i to samo kad treniram...a onda skontas da uzima 2-3gr hemije dnevno
kao sto smo Milan0507 i ja imali prilike da cujemo uzivo, od lika...a ne zna ni sta je t3 ni tiroida, a nije ni cuo da treba da uzima secer poslije insulina, a cudi se sto mu je lose od istog...e jbg
i cijelo vrijeme imamo nesporazum sa likom jel on prica o dnevnim dozama, a mi o nedeljnim...pa ti vidi


ja nisam imao predstavu da je konzumiranje hemije toliko uzelo maha, bas sam se iznenadio kada ovo citam. Jedino stvarno u tom Beogymu sto sam se naslusao inace  sam ziveo u ubedjenju da to osim takmicara retko ko koristi...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #28 poslato: Mart 29, 2012, 04:20:52 posle podne »
Welcome to the real world

Jam pricao drugaru koji je 9 god u ovom sportu,  da cu mozda jednog dana kao prvu kuru uzedi depo 500mg 1-12weeks i metan 30mg 1-4 wekks, a on mi je rekao da je to glupost da idem za prvu kuru boldenon ili deku + sustanon + winstrol + nolva od 4. nedelje, minimum 12 nedelja

I da.. ja sam mu rekao da je to mnogo za prvu kuru da ako mi se nesto desi necu znati od cega je vec ako kasnije budem radio jos jednu kuru dodacu deku npr i da ne treba nolva u toku kure vec samo ako osetis simptome  ginekomastije a on mi je rekao da ne citam forume jer tamo pisu gluposti :) a on zeli da mi pomogne da ne pravim pocetnicke greske kao sto je on :)
« Poslednja izmena: Mart 29, 2012, 04:37:23 posle podne Djokili »

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #29 poslato: Mart 29, 2012, 04:44:14 posle podne »
Beogym rapajicka i milosevic ? ahahahahaah na daleko se culo za sve to :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."