April 26, 2024, 02:46:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??  (Pročitano 42256 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #30 poslato: Mart 29, 2012, 04:45:02 posle podne »
Citat
a on zeli da mi pomogne da ne pravim pocetnicke greske kao sto je on

moze njegova slika  ;D ;D

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #31 poslato: Mart 29, 2012, 04:58:32 posle podne »
Evo. Ako neka zna ovog decka, molim vas da ne otkriva identitet posto mi je dobar drugar. Postovao sam zbog Pedje.

« Poslednja izmena: April 06, 2012, 10:41:28 posle podne Vladar »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #32 poslato: Mart 29, 2012, 05:03:33 posle podne »
..i jos samo mi kazi koliko kura ima iza sebe ako tebe u prvoj savetuje

Citat
boldenon ili deku + sustanon + winstrol + nolva od 4. nedelje, minimum 12 nedelja

9 god u ovom sportu??
a od kada je ova slika??

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #33 poslato: Mart 29, 2012, 05:04:50 posle podne »
Prva slika je sa takmicanja iz 2010 godine koje je osvojio a druga je od skoro u offseason

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #34 poslato: Mart 29, 2012, 05:08:58 posle podne »
Prva slika je sa takmicanja iz 2010 godine koje je osvojio a druga je od skoro u offseason


a jel mozes samo da mi kazes jos njegovu zadnju kuru??

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #35 poslato: Mart 29, 2012, 05:12:42 posle podne »
@Djokili
to za forume svi kazu...kao tamo se pisu gluposti, al jbg nije lako proci kroz katarzu da sebi priznas da nemas pojma ili da malo znas, to je klasika i suociti se da te masa razapne...

nego
nevezano za hemaru, ali ono leptir na donjim ledjima, mislim...wtf?

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #36 poslato: Mart 29, 2012, 05:13:57 posle podne »
Decko je nizak dosta jedva ako ima 170, pobedio je u Bodybuilding niska, znaci nije classic.  Kuru ne znam, jer se nisam interesovao sta koristi, vec sam ga pitao za savet sta bi mi preporucio :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #37 poslato: Mart 29, 2012, 05:15:40 posle podne »
Welcome to the real world

Jam pricao drugaru koji je 9 god u ovom sportu,  da cu mozda jednog dana kao prvu kuru uzedi depo 500mg 1-12weeks i metan 30mg 1-4 wekks, a on mi je rekao da je to glupost da idem za prvu kuru boldenon ili deku + sustanon + winstrol + nolva od 4. nedelje, minimum 12 nedelja

I da.. ja sam mu rekao da je to mnogo za prvu kuru da ako mi se nesto desi necu znati od cega je vec ako kasnije budem radio jos jednu kuru dodacu deku npr i da ne treba nolva u toku kure vec samo ako osetis simptome  ginekomastije a on mi je rekao da ne citam forume jer tamo pisu gluposti :) a on zeli da mi pomogne da ne pravim pocetnicke greske kao sto je on :)

eto da ne otkrivamo identitet ali on mi licno rece da je na 4gr depoa bio uz gh :)  I on isto rece za mene mom ortaku "Aha,mozda uzima 3 depoa,ali puta tri najmanje" molim te ne slusaj te savete za pocetnicke kure,eno napisao sam gore sta rece covek ortaku koji se sprema za klasik da treba da bude na 2gr testa plus dodatna hemija...I ne vredi im pricati,onda ti on kaze ma Toza je na 6gr depoa,Klancir jede 8 anadrola pred trening...itd itd...srecom ako znas Robija iz teretane,on dosta umiri situaciju pocetnicima oko tih doza,jer je covek pl a uzima smesne stvari i hvala bogu jajko inteligentan i ancitan pa ume da objasni sve sto treba. Mislim ja celu ovu pricu pominjem ejr s epitam...STA DALJE??? Mislim ako sada razbijem receptore sa 2-3-4gr hemije,sta cu raditi za 10 god jbt???
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #38 poslato: Mart 29, 2012, 05:18:16 posle podne »
Ovu poruku mi poslao posto sam ga iznervirao u prepisci "hajde ovako posto ste svi sa tog voromu maloumni ...uci te jedni od drugih a pojma nemate...onda kazes ja sam debil ne znam... platicu ...nema nista strasno u tome..meni ne verujes ...uzmi bato plati ...pa ces onda videti uostalom ja ti dajem prijateljski savet kako bi bio sto bolji ...ti meni prodajes prica sa foruma i slicno a pritom 90% ljudi sa tog foruma mi nije do kolena..ja ti nista vise necu reci ...jer ne znam .."

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #39 poslato: Mart 29, 2012, 05:19:17 posle podne »
slagacu vas za doze jer nisam hteo da slusam iskreno,znam samo da ima tu izmesano sustanona,depoa neke "dozice" :D trenutno. Rece vec Djokili,170,ne znam dal ima 90ak kg.Ja sma jedno vrem pokusavao d aih ubedim da ta hemija bukvalno nema gde,tj da je bukvalno "iseru" al kurac,ne vredi.


Sto rece Velja,to je neki tabu,jer stavrno ima ljudi koji lazu koliko uzimaju pa onda kad provale jednog,misle svi lazu...i onda ona logika,uzecu triput ovoliko.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #40 poslato: Mart 29, 2012, 05:21:24 posle podne »
Ovu poruku mi poslao posto sam ga iznervirao u prepisci "hajde ovako posto ste svi sa tog voromu maloumni ...uci te jedni od drugih a pojma nemate...onda kazes ja sam debil ne znam... platicu ...nema nista strasno u tome..meni ne verujes ...uzmi bato plati ...pa ces onda videti uostalom ja ti dajem prijateljski savet kako bi bio sto bolji ...ti meni prodajes prica sa foruma i slicno a pritom 90% ljudi sa tog foruma mi nije do kolena..ja ti nista vise necu reci ...jer ne znam .."

znam znam,kao sto rekoh,u bg gym ta "hc" hemicarska ekipa em sto mrzi x3m gym em forum,i uvek je izgovor kao sto rekoh koliko su culi da Toza uzima ili Sale Stankovic...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #41 poslato: Mart 29, 2012, 05:25:03 posle podne »
Ovu poruku mi poslao posto sam ga iznervirao u prepisci "hajde ovako posto ste svi sa tog voromu maloumni ...uci te jedni od drugih a pojma nemate...onda kazes ja sam debil ne znam... platicu ...nema nista strasno u tome..meni ne verujes ...uzmi bato plati ...pa ces onda videti uostalom ja ti dajem prijateljski savet kako bi bio sto bolji ...ti meni prodajes prica sa foruma i slicno a pritom 90% ljudi sa tog foruma mi nije do kolena..ja ti nista vise necu reci ...jer ne znam .."

znam znam,kao sto rekoh,u bg gym ta "hc" hemicarska ekipa em sto mrzi x3m gym em forum,i uvek je izgovor kao sto rekoh koliko su culi da Toza uzima ili Sale Stankovic...

Pitao me je samo " jel ti znas ko je Kresojevic" ali ne znam sto me je to pitao :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #42 poslato: Mart 29, 2012, 05:26:05 posle podne »
jbt ja ne mogu da verujem u ovo sta citam i ono sta vidim....
pa ovo je strasno

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #43 poslato: Mart 29, 2012, 05:26:47 posle podne »
Ovu poruku mi poslao posto sam ga iznervirao u prepisci "hajde ovako posto ste svi sa tog voromu maloumni ...uci te jedni od drugih a pojma nemate...onda kazes ja sam debil ne znam... platicu ...nema nista strasno u tome..meni ne verujes ...uzmi bato plati ...pa ces onda videti uostalom ja ti dajem prijateljski savet kako bi bio sto bolji ...ti meni prodajes prica sa foruma i slicno a pritom 90% ljudi sa tog foruma mi nije do kolena..ja ti nista vise necu reci ...jer ne znam .."

znam znam,kao sto rekoh,u bg gym ta "hc" hemicarska ekipa em sto mrzi x3m gym em forum,i uvek je izgovor kao sto rekoh koliko su culi da Toza uzima ili Sale Stankovic...

Pitao me je samo " jel ti znas ko je Kresojevic" ali ne znam sto me je to pitao :)

haha e pravog te je pitao :D Lika koji je tvrdio da klen dize tmperaturu tela do 41c i da ubija spermatozoide...boze dragi
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #44 poslato: Mart 29, 2012, 05:34:03 posle podne »
Ovdje je najveci problem sto poluobrazovani ljudi imaju pristup ovome...a znanje o materiji baziraju na likovima iz teretane i onaj koji je malo digao glavu na famoznoj anabolic bible...
ok 2000. ili 2001. kad sam je prvi put vidio, mislio sam i ja da je to knjiga otrkovenja, ali jbg 12 godina kasnije, temeljiti znanje na tome je ono bzvz, da ne kazem sta gore, a jos je gore oslanajti se na likove iz gyma.
Sto kaze general, neko ce da zaore brazdu, a juce jedan za malo..no vidjecemo jos sta ce biti