April 26, 2024, 09:13:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??  (Pročitano 42262 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #75 poslato: April 15, 2012, 10:09:09 posle podne »
 da da bas LOL 
nema gnoja nema crvenila jednostavno upala 5-7 dana traje....i da sad posle svega mislim da je jako "prljav"....
da Veljo potpuno mi je jasno sta mi govoris..za sad sigurno jedno izvjesno vrijeme cu se drzati Depo-a ..... a kasnije nekad probati neki drugi lab....muke su mi ovo zive...em zbog posla,porodice itd....Pozz veliki
« Poslednja izmena: April 15, 2012, 10:12:06 posle podne damirjam »

Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #76 poslato: April 15, 2012, 10:13:57 posle podne »
nemoj da se brines, i ja sam imao na tren enantatu taj fampzno tren cough, vise puta
tako da je sve ok, jeste naporan i dosadan, ali ono, sta je tu je..nemoj da se brines, to hoci da kazem

e pa to pitam,pricajte malo ebem vas,ja se tripujem sto nigde ne pise o tome :D

Ne mozes da spavas od brige 8). Ja nisam cuo da je neko imao kasalj od enanthata. Ja sam ga imao od propionata jer mi ga je ortak ljuljnuo brzo. Ceo dan su me bolela pluca dole kad jako udahnem. Ne valja sto si upao u taj kanal jer svako naredno apliciranje bice nocna mora za tebe. Bravo za 120kg!!!

haha buraz ja sta sam sve video na netu pre prve kure plus sto imam fobiju od igle,meni je svaka aplikacija nocna mora :D cim nesto malo pecne odma u glavi "Gotovo,srce mi staje,pogodio sam venu,brzo mobilni" :D

A i to za udah,tipa 10ak sati psole inj,ako duboko i jako udahnem osetim nelagodnost u grlu i tera me na kasalj,sad nista recimo,videcu kad bude sledeca inj.

kasalj je zbog benzoeve kiseline i natrijum benzoata moguce da je bilo u trenu u vecim kolicinama, i kako si ubacio slucajno pogodio si venu i ulazio u krvotok, pa onda kasalj.

to sam i ja pomislio,al sto rece neko ne bih sad ovo pisao da je vena :D ali sasvim je moguce da sam prilikom ubadanja okrznuo neki krvni sud,sto se cesto desava naravno,pa da je mozda malo leka poteklo i tuda dok sam vadio iglu...ko zna

pa isao sam dvaput nedeljno ukupno razdelim na dve inj tri depoa i 400mg trena,sad verovatno svakih 5-6 dana idem po injekciju,jedna bude 2ml testa i 1ml tren,druga bude 1ml testo 1ml tren.Potrudicu se da vratim ponovo na normalu da bi to silo dvaput nedeljno.


e sad takodje,brza aplikacija je za mene ako dam ovo za 3-5 minuta,ponavljam triper-hipohondar :D i opet nije mi prvi put s trenom. Sad razmisljam po ovome sto pisete da jednostavno nema svaka bocica istu kolicinu benz. pa je i to mozda faktor.


za 3ml treba vise aspiracije, ubodes aspiriras ako nema krvi polako guras pa onda itd..

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #77 poslato: April 15, 2012, 10:16:28 posle podne »
ja cu samo da kazem da sam fakticki nayebao od Sterox Sustanona.....Od kad sam poceo davati poceo je da boli..davao sam u gluteus...2 puta sedmicno po 1ml....ispocetka sam mislio da je do mene..do davanja...da si dajem nepravilno i da me zbog toga strasno boli....imao sam bolove non stop nekad slabije nekad jace i tako sam nekako se borio i trenirao..gdje god sam citao svi su govorili da zna da boli i hajde tjesio sam se tako....dok nisam odlucio da promjenim mjesto aplikacije misleci da je do toga..kad sam si dao u kvad dobio sam takvu reakciju-upalu da sam 10 dana morao da lezim..temperatura i strasna bol....Kad sam dosao sebi napravio sam pauzu od davanja jos 7 dana i vratio se na gluteus ponovo...Opet bol i posle trece inekcije evo imam upalu gluteusa isto kao i kod kvada...temperatura 37-38...jaka bol....sto me dovelo do zakljucka da mi ovaj Sustanon nikako ne godi..ili je zesci fejk ili jednostavno ima u sebi toliko tog alkohola koji mi pravi tolike probleme...neki kazu da je od propionata ali ja cisto sumnjam da moze od 30mg propionata da pravi ovolike probleme....6 mi je nedelja i jednostavno moram da prekinem il da ubacim depo umjesto sustanonona jos 4 nedelje...Uglavnom Sustanon tesko da ikad vise si dadnem posle ovoga.....
Ti si bas uporan? Ja sam sust uzeo za probu samo 1/2ml i nisam mogao da hodam pet dana. Pa covece vidis da ti organizam salje jasnu poruku da mu nesto ne odgovara a ti mu i dalje to ubrizgavas. Mislio sam da sam ti rekao da ne pokusavas u qvad ako nisam sorry.

to sam i ja pomislio,al sto rece neko ne bih sad ovo pisao da je vena :D ali sasvim je moguce da sam prilikom ubadanja okrznuo neki krvni sud,sto se cesto desava naravno,pa da je mozda malo leka poteklo i tuda dok sam vadio iglu...ko zna
Evo ti moje situacije od pre ned dana. Ubodem, aspiriram nema niceg, isipem 1.5ml ponovo aspiriram nema nicega i taman da ubrizgam resto u dnu igle vidim kao dlaku tanku nit krvi. Izvadim pola igle promenim pravac, aspiriram i isipem resto. Naravno nije bilo problema, ali psihicki se nisam bas prijatno osecao narednih sat vremena

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #78 poslato: April 15, 2012, 10:26:54 posle podne »
ja aspiriram jednom i to ga bas povucem muski da osetim vakum :D malo mi je previse presije vise puta tokom davanja to raditi,ne mogu se nositi s tim psihicki stvarno. Mislim btw meni je najgore sto znam da ljudi daju po 5-6-7ml odjednom i bas razmisljam koliko je njima dobro kad nemaju pojma sta moze da im se desi,ignorance is bliss :D

a sto se propija i susta tice,licno ih nikad nisam koristio i jedan od glavnih razloga su bas ti bolovi i upale jer znam gro ljudi od raznoraznih firmi koriste i opet bude tih problema...pogotovo kad se daje u nov misic,tipa prvi put u kvad i slicno. resenje je ili istrpeti tih 10ak prvih injekcija ili probas pa menjas firmu.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #79 poslato: April 15, 2012, 10:30:46 posle podne »
Citat
Ti si bas uporan? Ja sam sust uzeo za probu samo 1/2ml i nisam mogao da hodam pet dana. Pa covece vidis da ti organizam salje jasnu poruku da mu nesto ne odgovara a ti mu i dalje to ubrizgavas. Mislio sam da sam ti rekao da ne pokusavas u qvad ako nisam sorry.
ma sve sam mislio da je do mene da si lose dajem...ali sad sam siguran u to da mi ova susptanca ne godi i to je to..jbg..skola mi je to...neiskustvo jbg...a qvad sam dao a nisam nikog nista pitao jbg....

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #80 poslato: April 15, 2012, 11:27:02 posle podne »
Hehehe kvad je mama :D Najjaci osecaji prvi par dana...sepanje, crvenila, loptice po nogama :D

prop sam jednom uzeo u zivotu, Velja zna kad :), Oxid, nikakvih problema nisam imao, dok je on imao....

Sa trenom sve ok, cak sad imam vise problema samo na depou, gadjam noge sad 3 sedmice za redom, 2x ned, imam bolove al se moze raditi, naravno.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #81 poslato: April 15, 2012, 11:50:10 posle podne »
evo preuzeto sa jednog drugog mjesta....autor zna sta prica

"Kada se kupuje neki od proizvoda koji sadrze trenbolone kao aktivnu supstancu na prvom mjestu treba obratiti paznju od kog UG proizvodjaca se uzima.

Boja trenbolona zavisi od: vrste praha, sirovine (koje su sve kineske proizvodnje), i stepena sterilizacije. Ako se previse zagrijava, prah pomijesan sa uljem oxidira, i doija se tamnija boja. Ako je krace vrijeme izlagan visokim temperaturama, onda se vise zadrzava prirodna boja ulja, proizvod je nesto svijetliji.

Tren kasalj se javlja iskljucivo kod koristenja acetata, zbog brzine ulaska estera u plucni optok, mislim pri tom na onaj prvi direktni. Neko dobija kasalj, a neko ne. Desava se da odredjena osoba koristi acetate godinama bez ikakvih problema, i da onda odjednom iznenada, dobije ovu nezgodnu nuspojavu.
To sto se kasalj javlja ne garantuje kvalitet i kolicinu trenbolona u ulju, vec samo garantuje prisustvo acetata kao estera.

S druge strane, enanthate kao ester je mnogo bolji za primjenu, nesto je sigurniji od acetata u smislu sporijeg ulaska u sistem, tako da tijelo postepeno moze da udje u proces privikavanja na susptancu. Ne iziskuje ceste aplikacije, i vremenom dovodi do gomilanja u krvi postepeno, kroz duzi vremenski period. Ono na sta se vecina korisnika zali je to, sto enanthate kada dostigne kriticnu tacku koncentracije u sistemu, pocinje da izaziva odredjene nuspojave, poput letargije, gubitka apetita, pojacanog lucenja zelucane kiseline, sto je u mnogo manjoj mjeri prisutno u slucaju koristenja acetata.

Sve u svemu, sta je bolje, tesko je reci, i zahtijeva eksperimentisanje. Nisu svi ljudi sacinjeni po istom kalupu, tako da nekom odgovara jedna varijanta, nekom ona druga, a postoje i oni, kojima nista ne smeta, i mogu da konzumiraju sve i svasta do mile volje, bez ikakve bojazni po vlastito zdravlje."

a ja cu samo dodati, da jeste, ali kad ne bi bilo benzila u enantatu, a zasto ga ima, rekoh

Enanthator zna šta priča ;)

Nego vidim svi kukate na propi i na sust da bole, a šta mislite o npr kombinaciji npr 1ml propionata +0,5ml depoa da bi ublažio bol kod injekcije, ili sust + depo. Depo samo iz razloga da ne boli ta aplikacija i kad se već krenulo sa tom supstancom ne prekida sa njom jer jelte niko ne želi da baci npr 9ml preostalog propia/sustanona.

Konkretno : dali bi ubacivanje male količine DEPOA pomoglo u smislu manje boli? Čuo sam da da ali nisam nikada probao.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #82 poslato: April 16, 2012, 12:07:46 pre podne »
Ja sam tada isao ml depoa i ml propa u spric, sve bilo ok...sad da  li je zbog depoa ne znam, mada onaj dan kad je isao samo prop ml, sve je opet bilo ok.

Van mreže vala

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #83 poslato: April 16, 2012, 12:16:40 posle podne »
Ml propa,ml masterona,dva ml trena i sve od jednom i to je to,nikakvih problema nikad imao nisam

Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #84 poslato: April 16, 2012, 04:28:31 posle podne »
Ml propa,ml masterona,dva ml trena i sve od jednom i to je to,nikakvih problema nikad imao nisam


 ???


Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #85 poslato: April 16, 2012, 04:32:29 posle podne »
da li je neko ikada koristio steroxov ripped mass?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #86 poslato: April 16, 2012, 04:57:36 posle podne »
Ne znam cemu to...

Van mreže b0rg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #87 poslato: April 16, 2012, 05:29:15 posle podne »
\o/
« Poslednja izmena: April 16, 2012, 05:38:56 posle podne b0rg »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #88 poslato: April 16, 2012, 08:38:07 posle podne »
Treba preimenovati forum u real natural forum:-)
Men sana in corpore sano !