Mart 29, 2024, 06:37:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??  (Pročitano 42114 puta)

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« poslato: Mart 28, 2012, 01:38:50 pre podne »
ZANIMA ME VAS EISKUSTVO SA STEROXOM INJEKTIVNOM ROBOM. INACE SAM KORISTIO SVE OSTALE I RADILI SU SAVRSENO,DOK NISAM ISPROBAO STEROX TREN ENANATHE TE NAKON CIJELE BOCICE OD 10 ML UKLJUCUJUCI I TEST GALENIKA NI MRDNUO NISAM ,NAPOMINJEM DA JE OMJER BIO 4 TEST GALENIEK TJEDNI I 400 MG TRENA.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #1 poslato: Mart 28, 2012, 04:19:34 pre podne »
evo ja bas zavrsavam trecu nedelju na tom trenu,400mg i vidim sve sto sam i inace primecivao kad ukljucim tren,u dve kure sam koristio diamond i sad evo sterox,sto se mene tice to je to,nek se javi jos ljudi.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #2 poslato: Mart 28, 2012, 04:20:44 pre podne »
i cek nisam dobro razumeo,od pocetka si isao 1000mg test i 400mg tren i od svega toga nisi mrdnuo ili si tren ukljucio kasnije pa se otad ne mrdas?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #3 poslato: Mart 28, 2012, 10:23:34 pre podne »
pa gledaj ako nisi mrduno od ta 4 depoa, to zaista jeste problem
a sterox injektivni, trebalo bi da je ok, nije bas kao oxide sto je bio, ali je ok

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #4 poslato: Mart 28, 2012, 09:22:01 posle podne »
da konstantno 4 galenike al one su definitivno ok...prejeftina da bi se fejkala, prosle godine uzimao samo 2 amp galenike i 400 mg trena i razvalilo me nekih 8 kg al bez masti....tad sam koristio asia i oxide tren, sad sam ukrco 4 teste tjedno galenike i od pocetka po 400 mg trena enanathe sterox i slabo ide....snaga je tu,zivci rade hahah jede se,sve sto treba bit tu je osim jos vise mase...neznam koji je vrag,pomislio sam da nije taj sterox bas neki kvalitet pa pitam iako sam cuo za njihov stanozolol da je drama,da cuda radi.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2012, 09:28:28 posle podne »
pa koja ti je ovo nedelja?

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2012, 09:44:04 posle podne »
5ta nedjelja iako sam prije poceo s boldom 5 nedjelja i njega odbacio jer mrzim nejgovu sporost.... sad nastavio sa istom kolicinom galenike i zamjneio bold trenom,vizualno promijenjeno al kila fali jos,na moju visinu od 1,83m tezina od 81-82 kg je nista. a poceo sam s kurom u 12 tom mjesecu i od tada ni grama navukao nisam. s time da prije te kure nisam trenirao nekih 4 mj jer sam bio zaposlen od jutra do mraka.... znaci poprilicno sam u kuri i nista, a moj doktor mi je rekao da slobodno nastavim kuru ,ne radim pauzu i da slobodno ostanem na kuri do kraja ljeta.mislio sam d aje to previse al brate od 4 galenike u 2 tjedna sam trebo explodirat,nista mi niej jasno,sad sam cak i pojaco s 1,5-2 gr proteina dnevno na 3.pa bumo vidili

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2012, 09:49:22 posle podne »
ma druze sta panicis, imas dva spora lijeka u sebi, depo pocinje da radi tek u petoj nedelji, a ni tren enantat nije nista brzi....
daj malo informisanosti.
Ako ti se ne ceka, onda uzmes neki dbol ili test propionat da te pogura...

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2012, 09:54:34 posle podne »
falio sam sto nisam poceo sa tren acetatom hehehe, a znas sto je stvar brate sto smo nestrpljivi hehehe,sjecam se sebe i vidim slike prosle god u isto vrijeme i onda sada,znas kako je kad dosegnes jednu respektabilni izgled i onda sve to krahne radi usranog posla i brzog zivota te naravno zbog katastrofalne prehrane...al nema veze strpimo se,pa valjda ce i ono sto se naljepi polako zesce i kvalitetnmije ostati ;-)   a ako ne budem zadovoljan u narednih par sedmica onda turimo jos malo dianabola il sta drugo, al ne bih pretjerivao da mi ne navali puno vode taj dianabol.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #9 poslato: Mart 28, 2012, 10:44:13 posle podne »
ja samo mislim da si malo preterao sa depoom na tu kilazu,dva depoa bi osetio kamoli 4. Mozda je problem hrana,koliko uneses hidrata i proteina na dan? Pitam posto imas u mojoj teretani ljude na 10-16 depoa nedeljno i zale se da ide sporo,a jedu nekvalitetno i pokusavaju to nadomestiti hemijom. I onda kad cujem da ja lazem da sam na 3 komada nedeljno a jedem kao njih dva zajedno,sere mi se :D


i pod dva,kakva ti je hormonalna slika pre kure bila?Jesi se oporavio lepo?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže stuntman23

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #10 poslato: Mart 28, 2012, 11:19:10 posle podne »
oporavak je trajao oko tj pauza skoro 5 mjeseci...  mislim d aje hrana bio problem jer sam sad zadnja 3 dana poceo vodit dnevnih prehrane ,poveco ugljikohodrate i proteine za jos jedan gram  i nakon 3 dana vec vidim vece rpomjene,bas cu pratit cijeli tjedan a ako bud eok onda nastavlajm tim tempom do definicije. 4 mi je uvijek bilo previse,budem sad uskoro smanjio na 3 tjedno...kad sam uzimao i 2 tjedno i 400mg trena bujo sam ko lud... mislim da sam prije nestrpljiv i da sam prehranu trebao pojacat i bilo bi ok. sad radim na tome,ipak je hrane sve,to si znamo,zar ne. p.s. sopam sada oko 3 gr proteina na kg, dosta voca povrca ribe mesa,amino ,3 shake a dnevno itd itd. ipak mislim da je hrana bio problem br 1. svjedno hvala na savjetima i drago mi je da ima mjesto kao ovo da se iskustva razmijene :-)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #11 poslato: Mart 28, 2012, 11:33:10 posle podne »
Pitam posto imas u mojoj teretani ljude na 10-16 depoa nedeljno
zar ima i ovoga jbt...prosto nemogu da svarim da moze neko ovoliko da se "trpa" sedmicno...
sory za off...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #12 poslato: Mart 28, 2012, 11:38:33 posle podne »
oporavak je trajao oko tj pauza skoro 5 mjeseci...  mislim d aje hrana bio problem jer sam sad zadnja 3 dana poceo vodit dnevnih prehrane ,poveco ugljikohodrate i proteine za jos jedan gram  i nakon 3 dana vec vidim vece rpomjene,bas cu pratit cijeli tjedan a ako bud eok onda nastavlajm tim tempom do definicije. 4 mi je uvijek bilo previse,budem sad uskoro smanjio na 3 tjedno...kad sam uzimao i 2 tjedno i 400mg trena bujo sam ko lud... mislim da sam prije nestrpljiv i da sam prehranu trebao pojacat i bilo bi ok. sad radim na tome,ipak je hrane sve,to si znamo,zar ne. p.s. sopam sada oko 3 gr proteina na kg, dosta voca povrca ribe mesa,amino ,3 shake a dnevno itd itd. ipak mislim da je hrana bio problem br 1. svjedno hvala na savjetima i drago mi je da ima mjesto kao ovo da se iskustva razmijene :-)

ma nijedna tema nije suvisna ako ti pomogne ;) samo jedi
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #13 poslato: Mart 28, 2012, 11:43:45 posle podne »
Pitam posto imas u mojoj teretani ljude na 10-16 depoa nedeljno
zar ima i ovoga jbt...prosto nemogu da svarim da moze neko ovoliko da se "trpa" sedmicno...
sory za off...

hahah e brate,ja sam zandjih 6 meseci recimo toliko toga cuo i video da ne znam dal me neko zajebava :D necu da imenujem,ali jedan bivsi prvak je mom ortaku iz kraja i teretane (koji hoce sad da se spremi za klasik kategoriju) savetovao da krene u ovu pripremnu kuru sa BAREM 6 depoa i uz to 500mg propionat ako zeli da bude veliki.Ne metaforuisem,ne zjaebavam,od reci do reci tako receno :) a inace 2-3-4gr depoa je izgleda kao dobar dan,ne znam kako jebeno to uspeju ubaciti u sebe,ja se jako tripujem kad idem recimo 3ml odjednom,2 depoa 1tren,a u zadnje vreme dajem to na svakih 5 dana koliko mrzim da se bodem :D a pazi ti 10-16ml dati nedeljno necega...gde bre??? Uglavnom evo i ovde da izapelujem da ne slusate raznorazne budale jer se ja na dozama koje sad uzimam a koje smatram umereno visokim (750mg test 400 tren) osecam kao naturalac us vojoj teretani iako sam verovatno najtezi tamo...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: STEROX TREN ENANATHE ISKUSTVA??? OPCENITO VASE ISKUSTVO SA STEROXOM??
« Odgovor #14 poslato: Mart 28, 2012, 11:49:35 posle podne »
pa jbg jedan guru, da ga ne imenujem, poznat je svima, kao prvu kuru savjetuje 1.5gr depoa i 600mg bolde - ej, bre prva kura