Maj 23, 2024, 03:06:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.155 poruka u 18.754 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Grizzly96
X3MShop banner

Autor Tema: Bol posle inekcije  (Pročitano 10055 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #15 poslato: April 01, 2012, 06:53:39 posle podne »
pa evo,ja sma verovatno dao blizu 150 injekcija sma sebi u gluteus,i jednostavno desi se 20 zaredom ne soetim,pa 3 sledece da...mislim sve dokle god nema krvi u spricu i dok se nista ne crveni i velicine je male luibenice posle 7 dana,sve je ok.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #16 poslato: April 01, 2012, 06:59:38 posle podne »
ne znam, ja nikad ne bih mogao sam da se bodem, ortakinja to radi :) to joj je profesija, pa kao mogu da joj verujem :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2012, 08:20:31 posle podne »
ne znam, ja nikad ne bih mogao sam da se bodem, ortakinja to radi :) to joj je profesija, pa kao mogu da joj verujem :)
nikad od tebe bilder :D
to ti je inace najgore kad ti medicinska sestra daje, pricali smo vec o tome...nemaju osjecaj i ne znaju gdje da bodu da ne bi pogodile cvoric, a kad ga pogode, a to se lako desava, onda ti se mjesto uboda dodatno iziritira.
Nauci sebi da dajes...

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #18 poslato: April 01, 2012, 08:47:43 posle podne »
ne znam, ja nikad ne bih mogao sam da se bodem, ortakinja to radi :) to joj je profesija, pa kao mogu da joj verujem :)
nikad od tebe bilder :D
to ti je inace najgore kad ti medicinska sestra daje, pricali smo vec o tome...nemaju osjecaj i ne znaju gdje da bodu da ne bi pogodile cvoric, a kad ga pogode, a to se lako desava, onda ti se mjesto uboda dodatno iziritira.
Nauci sebi da dajes...
bas si me utesio :D nije mi padalo napamet sam to da radim, nekako mi je neozbiljno, zna kako da ne pogodi cvoric valjda mi je to rekla
hvala na savetu :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #19 poslato: April 01, 2012, 09:24:15 posle podne »
ma samo je fora u tome sto ti najbokje znas gde si prosli put ubo,i ako recimo krenes da bodes i osetis nelagodnost,mozes da izvuces iglu.Kad ti neko daje inj onda nista to ne moze znati .
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #20 poslato: April 02, 2012, 12:52:08 posle podne »
Ja sam mislio da samo sustanon hoce vise da boli ,pa sam odustao od njega ,a gle sad znaci hoce i depo da zaboli .... i zasto depo apliciranje 2 puta nedeljno ? Zar nije dovoljno jednom nedeljno?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #21 poslato: April 02, 2012, 01:21:27 posle podne »
ravnomernija je konc. supstance kad se ide 2x...

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #22 poslato: April 02, 2012, 01:24:18 posle podne »
Minimum svaki 5 dan. Tacnije polu-zivot mu je 5,25 dana  8)

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #23 poslato: April 02, 2012, 01:36:03 posle podne »
Ok.. ali ako vec depo krece da "radi" u 5oj nedelji ,mislim da je i 1x nedeljno ok :) Kazem to u smislu da je lakse za pocetnike ,valjda to i jeste razlog zasto se pri prvim kurama vise odlucujemo za depo nego za sustanon ,valjda zbog manje bockanja :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #24 poslato: April 02, 2012, 01:46:54 posle podne »
Ok.. ali ako vec depo krece da "radi" u 5oj nedelji ,mislim da je i 1x nedeljno ok :) Kazem to u smislu da je lakse za pocetnike ,valjda to i jeste razlog zasto se pri prvim kurama vise odlucujemo za depo nego za sustanon ,valjda zbog manje bockanja :)
mozes i jednom nedeljno...
neces ti primjetiti neku sad bitnu razliku, ali cisto da znas da je bolje 2x

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #25 poslato: April 05, 2012, 12:31:56 pre podne »
Ok.. ali ako vec depo krece da "radi" u 5oj nedelji ,mislim da je i 1x nedeljno ok :) Kazem to u smislu da je lakse za pocetnike ,valjda to i jeste razlog zasto se pri prvim kurama vise odlucujemo za depo nego za sustanon ,valjda zbog manje bockanja :)

Ako gleda na pocetku koliko ce aplikacija imati nema tu nista od kure, bolje i da se ne igra.
[/quote]
pa evo,ja sma verovatno dao blizu 150 injekcija sma sebi u gluteus,i jednostavno desi se 20 zaredom ne soetim,pa 3 sledece da...mislim sve dokle god nema krvi u spricu i dok se nista ne crveni i velicine je male luibenice posle 7 dana,sve je ok.

Filip ti nisi natural.. o ne... :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #26 poslato: April 05, 2012, 12:37:30 posle podne »
pa evo,ja sma verovatno dao blizu 150 injekcija sma sebi u gluteus,i jednostavno desi se 20 zaredom ne soetim,pa 3 sledece da...mislim sve dokle god nema krvi u spricu i dok se nista ne crveni i velicine je male luibenice posle 7 dana,sve je ok.

ubodes celu iglu?

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #27 poslato: April 05, 2012, 12:59:39 posle podne »
Nemoj celu, ostavi malo da viri, u slucaju da ti se polomi igla pa da je moras izvuci

Van mreže Milic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #28 poslato: April 05, 2012, 01:06:58 posle podne »
to i ja mislim, a i kada mi ubaci celu iglu mene boli posle, mozda je zbog toga bilo, sad mi je ubacila fazon pola igle, nista me ne boli, al bolje kako si ti reko, malo da viri samo...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Bol posle inekcije
« Odgovor #29 poslato: April 05, 2012, 01:22:16 posle podne »
Nemoj celu, ostavi malo da viri, u slucaju da ti se polomi igla pa da je moras izvuci

jel ti znas da se nekome polomila igla?
jesi probao da je polomis, nekad, mozda?