April 26, 2024, 11:27:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: koje vitamine kupiti?  (Pročitano 4397 puta)

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
koje vitamine kupiti?
« poslato: April 01, 2012, 10:09:11 posle podne »
Posto mi roditelji ne bi dozvolili da drzim u kuci vitamine iz suplament prodavnica, zanima me jel ima neka zamena iz apoteke? Da uzmem tamo? Vec stekam kantu proteina u kuci tako da nema mesta i za vitamine.

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2012, 10:13:45 posle podne »
Bash ne postoji nikakva shansa da im objasnis da je to isto? Samo da su ovi iz 'suplement radnje' bogatiji sto se vitamina,minerala i antioxidanata tice..

Ako bash ne postoji nikakva shansa uzmi neke MultiVitamine, Beviplex (komplex vitamina B), Komplex Vitamina C,itd..
Uklopi nesto do 15-20e koliko bi te Vitamini inache ispali..

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2012, 10:24:18 posle podne »
Pa kolko traju ti vitamini? Mislim kolko cu ih dugo koristiti, ako ih koristim onoliko koliko treba? Jer jedva za protein skrpim kraj s krajem :D
Bas nema sanse, njima su i proteini i steroidi isti, koliko god ih ja ubedjivao, cak i kad bi im doktor objasnio razliku i dalje ne bi dozvolili :D

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2012, 10:31:03 posle podne »
neka deca štekaju kilo vutre, a on šteka proteine  ;D
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2012, 10:31:17 posle podne »
Kupi Centrum. A nemam reci za roditelje, tuga.

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2012, 10:37:41 posle podne »
Kupi Centrum. A nemam reci za roditelje, tuga.

Pa i razumem ih donekle.
Imam 17godina bolje da se bavim nekim sportom umesto sto pijem proteine i idem u teretanu. Volim da idem u teretanu i prija mi bas, al vise bih trenirao neki fudbal il nesto al sad je i malo kasno za to, a i posto sam do 17god bio veoma debeo sad moram da poradim na svom izgledu a to se najbolje postize u teretani sa ishranom nego bilo kojim drugim sportom. i potpuno razumem sto mi ne dozvoljavaju.

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #6 poslato: April 01, 2012, 10:47:57 posle podne »
Kupi Centrum. A nemam reci za roditelje, tuga.

Pa i razumem ih donekle.
Imam 17godina bolje da se bavim nekim sportom umesto sto pijem proteine i idem u teretanu. Volim da idem u teretanu i prija mi bas, al vise bih trenirao neki fudbal il nesto al sad je i malo kasno za to, a i posto sam do 17god bio veoma debeo sad moram da poradim na svom izgledu a to se najbolje postize u teretani sa ishranom nego bilo kojim drugim sportom. i potpuno razumem sto mi ne dozvoljavaju.

Fazon je u tome sto te roditelji koce zbog njihovog neznanja i gluposti, nista vise. I ja sam bio debeo ceo zivot do 18. godine, i prosao sam tu celu pricu sa roditeljima, znam na sta mislis.
A ne mozes porediti ostale sportove sa ovim. Ovi posle fudbala mogu da odu u kafanu pa da se ozderu, boli ih uvo, i to je bolje? Drugo je trenirati neki drugi sport gde se ne mora paziti ni 5% od onoga na sta moras ovde.

Danas kad gledam unazad kad su mi pre kenjali roditelji, lepo da se mogu vratiti oterao bi ih u... znas na sta mislim. Mozda zvuci hardcore ali to bi uradio sigurno. Niko ne upravlja sa mojim zivotom osim mene. I sta bi uradili? Navikli bi se i posle ne bi pravili frku. I ovako sam finansiram svu hranu i suplemente i sve ostalo. Drugi te samo koce i namecu svoje neke ideje i pametuju, to je tvoj zivot.

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #7 poslato: April 01, 2012, 11:02:40 posle podne »
Kapiram, ali oni mi finansiraju teretanu :D Kad bi videli da pijem proteine ode finansiranje teretane, i onda apsolutno ne bi imao i za proteine a kamoli i za vitamine.
Pa bas zato kazem sto kod drugih sportova ne moras da pazis na ishranu na ovo na ono i na taj neki nacin je mnogo lakse :)
Pa i ne koce me bas. Ja jedino sto cu koristiti su proteini :) I sad hocu da ubacim vitamine i minerale i to je to :) Tako da sa vitaminima iz apoteke, nemaju gde da me koce.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #8 poslato: April 02, 2012, 06:31:16 pre podne »
Citat
Imam 17godina bolje da se bavim nekim sportom umesto sto pijem proteine i idem u teretanu.

...a ovo se zove kako?
drogiranje,alkoholizam,bancaenje po kafanama?

Van mreže KikiNiki

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #9 poslato: April 02, 2012, 07:00:16 pre podne »
Nisam to rekao, ne znam kako da nazovem, sport su mi fudbal, kosakrka, rukomet, vaterpolo itd. Ovo mi je kao atletika(trcanje, bacanje koplja itd) Nije tolko slozeno kao sport ako me razumete, a verovatno ne. Nisam mislio nista lose.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: koje vitamine kupiti?
« Odgovor #10 poslato: April 02, 2012, 07:05:40 pre podne »
Nisam to rekao, ne znam kako da nazovem, sport su mi fudbal, kosakrka, rukomet, vaterpolo itd. Ovo mi je kao atletika(trcanje, bacanje koplja itd) Nije tolko slozeno kao sport ako me razumete, a verovatno ne. Nisam mislio nista lose.

pa nije ni bitno dali si lose mislio momak ili ne
u startu imas pogresnu sliku o prici jer je i SAH sport
ovaj sport je sigurno mnogo zahteniji i tezi i od fudbala i od kosarke i od mnogo drugih sprotova tako da je i ovo SPORT
a sa njim mozes da se bavis PROF ili REKREATIVNO-ali je sport
to sto tvoji roditelji kao i mnogi drugi smatraju da je to glupost je plod njihovog neznanja i niko ih ne krivi jer ljudi se plase onoga sta ne poznaju...
i da..mnogo je slozenije :
-postavati plan i program ishrane
-postovati plan i program treninga
-postovati plan i program suplemetacije

u cilju LEPO IZLGEDA

ali u svakom slucaju da se tema ne siri jer je u startu pogresno postavljenja
odi u apoteku tj neka ti mama ode u apoteku i neka ti kupi oligovit i prica zavrsena
svi sretni