April 26, 2024, 10:06:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.100 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Overeem uhvacen!?  (Pročitano 11139 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Overeem uhvacen!?
« poslato: April 05, 2012, 12:12:51 pre podne »
Crne slutnje su se obistinile: Alistair Overeem pao je na doping testu u Nevadi!
 
Potvrdio je to čelni čovjek tamošnje Atletske komisije Keith Kizer za portal MMAjunkie.com. Nenajavljeno testiranje je obavljeno prošli tjedan nakon pressice za nadolazeći UFC 146 u Las Vegasu, a uz Alistaira podvrgnuti su mu i Junior Dos Santos, Cain Velasquez, Frank Mir, Roy Nelson i Antonio Silva. Svi su prošli osim Nizozemca.
 
Ovo je veliki udarac za UFC i spektakularnu teškašku priredbu koju su planirali za 26. svibnja. Hoće li Alistair dobiti priliku ponoviti test (za što su šanse minimalne) ili će netko drugi protiv Dos Santosa za titulu, ostaje za vidjeti.

Dana White otkrio je za pozitivan test za vrijeme konferencijskog poziva s kanadskim medijima. UFC-ov predsjednik je, točim riječima, "Beyond pissed" (više nego ljut) i nema plan B.
 
T.B./www.profightstore.com


--------------------

Alistair Overeem Tests Positive for Elevated Testosterone, Must Appear Before Nevada Commission

Alistair Overeem has tested positive for elevated levels of testosterone and must now appear before the Nevada Athletic Commission before he can be licensed to fight at UFC 146.

NAC Executive Director Keith Kizer emailed Sherdog.com the test results on Wednesday. The No. 1 contender for the UFC heavyweight title, Overeem is slated to take on champion Junior dos Santos on May 26 in Las Vegas. However, that booking now appears to be in jeopardy.

According to Kizer, Overeem’s testosterone to epitestosterone (T/E) ratio was greater than 10-to-1, exceeding the allowable 6-to-1 limit. Along with five other competitors, “The Demolition Man” was tested following a UFC 146 press conference in Las Vegas on March 27. Frank Mir, Roy Nelson, Antonio Silva, Cain Velasquez and Junior dos Santos all produced negative tests.

The surprise test marked the first of two randomly administered screens Overeem had been ordered to submit prior to his May 26 outing as per the terms of the conditional license he was granted to compete at UFC 141.

Overeem had been asked to submit a pre-fight urine sample prior to his Dec. 30 clash with Brock Lesnar, but he was unable to immediately comply due to his travel between the United States and the Netherlands. Days later, Overeem submitted a sample to an approved facility in the United Kingdom and was cleared to fight on the condition that he undergo additional testing after the bout. The Dutchman dominated Lesnar in the UFC 141 main event later that month, earning a first-round technical knockout to claim his stake as the No. 1 contender for dos Santos’ belt.

www.sherdog.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2012, 08:02:49 pre podne »
ja koje sranj....e.......

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2012, 08:32:32 pre podne »
THE Galenika Man

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2012, 09:10:43 pre podne »
Ljudi, iskreno mi recite, da li je ovo ikoga iznenadilo? Doping u sportu je non stop prisutan, mogu da potpišem da je svaki značajniji sportski rezultat u poslednjih 50 i kusur godina postignut uz pomoć dopinga. Iza svakog uspešnog sportiste stoji još bolji i uspešniji tim naučnika koji mućkaju nova i sve bolja doping sredstva, koja u tom momentu još nisu zabranjena... Naravno genetika, disciplina i naporan rad igraju svoju ulogu, ali bez dopinga si prosek. Pogledajte samo rezultate DDR Nemačke u atletici (posebno rezultate njihovih atletičarki) koji nisu oboreni već 50 godina, a zahvaljujući eksperimentima koje su Rusi sprovodili na njima u to vreme (samo što baćuškama tada niko nije smeo da kaže no no, već je bilo jednostavnije ne dozvoliti im da nastupaju na OI).

Meni je doping vrhunskih sportista logičan jer oni žive od rezultata koje postižu, posebno kad se ima u vidu da gomila amatera poseže za dopingom, a realno nikakve vajde od toga nema.

P.S. i dan danas neke nacije su privilegovane na OI u smislu da se na njihovim takmičarima doping ne sprovodi, setite se samo Amerikanaca (doping test nikad se nije sproveo niti ni na jednom košarkašu članu Dream team-a na bilo kojoj OI, zatim mnogi američki atletičari koji ma su retroaktivno oduzete medalje na OI i sl...
« Poslednja izmena: April 05, 2012, 09:26:41 pre podne kure_ss »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2012, 09:25:56 pre podne »
mene je ovo iskreno iznenadilo...   :D

Ovo je covek koji je trebao da bude br. 1 u ufc-u i da im donese gomilu ali gomilu para... ne mogu da verujem da je bilo kome uopste bilo u interesu da ga testira na bilo sta...

A sa druge strane, izvesno je da nema adekvatnog protivnika jer sta posle Dos Santosa... sa kim da se bori...

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2012, 10:07:04 pre podne »
Ocekivalo se ovo... a da je bio favorit jeste, al ja ga iskreno ne volim...
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #6 poslato: April 05, 2012, 10:52:10 pre podne »
trenutno je po meni najjaci borac..ja ga iskreno nevolim...ali covjek je zvijer..dosta je napredovao zadnjih godinu dvije...i kao borac a i fizicki...ja mislim da nema borca iz ufc-a a da nije uzimao nesto....ovo il je nekakva igra oko njega..prvenstveno mislim na to da mu je neko "smjestio" ovo il je nesto skroz drugo....uglavnom ako ga izbace bice steta prava....kazem opet borac br.1 trenutno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #7 poslato: April 05, 2012, 12:53:52 posle podne »
Citat
ne mogu da verujem da je bilo kome uopste bilo u interesu da ga testira na bilo sta...

cek da se BALCO oglasi  ;) ;)

nikome nije bilo u intersu da se i marion otkrije dok se takmicila pa je jadnu grizla savest i sve je priznala nakon 15 god po prestanku i sve su joj uzeli ,mislim medalje  ;D ;D

Van mreže Fat Dragon

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 370
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #8 poslato: April 05, 2012, 02:39:05 posle podne »
Ja sam čuo da je vakcina protiv savjesti u fazi kliničkog ispitivanja , tako da će i taj problem biti riješen.

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #9 poslato: April 05, 2012, 02:55:21 posle podne »
Citat
ne mogu da verujem da je bilo kome uopste bilo u interesu da ga testira na bilo sta...

cek da se BALCO oglasi  ;) ;)

nikome nije bilo u intersu da se i marion otkrije dok se takmicila pa je jadnu grizla savest i sve je priznala nakon 15 god po prestanku i sve su joj uzeli ,mislim medalje  ;D ;D
Lepo je to od Merion što je priznala posle 15 godina, ali nikad neću zaboraviti kako se kezila i sa obe ruke prigrabila slavu, ovacije i novac od sponzora kao šampionka na OI, iako je i u tom momentu znala da je do zlata došla dopingom. Žao mi je samo Merlin Oti Jamajčanke, večito druge, ne kažem da se ona nije pucala nečim, ali sigurno je imala meru, kad nije pala na testu.
Uostalom nije Merion priznala sama, već je to isplivalo na svetlost dana prilikom njenog razvoda od supruga, bivšeg američkog bacača kugle (debeli crnac koliko se sećam), koji je revoltiran izblebetao sve o toj doping aferi, o kojoj je znao dosta pošto su i njega pucali pred OI, samo što on nije uspeo da osvoji ništa pa nije ni morao da vrati medalju.

P.S. pitam se kako se osećala Otijeva kada je Merion priznala da je bila dopingovana, i da je zahvaljujući tome pobedila? Mislim džabe joj njeno priznanje, nikad nije bila šampionka OI... Jbg. :'(
« Poslednja izmena: April 05, 2012, 02:58:30 posle podne kure_ss »

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #10 poslato: April 05, 2012, 03:00:36 posle podne »
Citat
ne mogu da verujem da je bilo kome uopste bilo u interesu da ga testira na bilo sta...

cek da se BALCO oglasi  ;) ;)

nikome nije bilo u intersu da se i marion otkrije dok se takmicila pa je jadnu grizla savest i sve je priznala nakon 15 god po prestanku i sve su joj uzeli ,mislim medalje  ;D ;D
Lepo je to od Merion što je priznala posle 15 godina, ali nikad neću zaboraviti kako se kezila i sa obe ruke prigrabila slavu, ovacije i novac od sponzora kao šampionka na OI, iako je i u tom momentu znala da je do zlata došla dopingom. Žao mi je samo Merlin Oti Jamajčanke, večito druge, ne kažem da se ona nije pucala nečim, ali sigurno je imala meru, kad nije pala na testu.
Uostalom nije Merion priznala sama, već je to isplivalo na svetlost dana prilikom njenog razvoda od supruga, bivšeg američkog bacača kugle (debeli crnac koliko se sećam), koji je revoltiran izblebetao sve o toj doping aferi, o kojoj je znao dosta pošto su i njega pucali pred OI, samo što on nije uspeo da osvoji ništa pa nije ni morao da vrati medalju.

P.S. pitam se kako se osećala Otijeva kada je Merion priznala da je bila dopingovana, i da je zahvaljujući tome pobedila? Mislim džabe joj njeno priznanje, nikad nije bila šampionka OI... Jbg. :'(

A zasto da se ne smeje? Mislis da su svi ostali bili na zalfiji pa tako istrcali.
Kao kad je Karl Luis rekao da se Ben nije smejao zato sto je znao da je varao, ma daaaaaaaaj ...
I da jel znas kako se uopste odlazi na doping test?
« Poslednja izmena: April 05, 2012, 03:08:22 posle podne BUKAS »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #11 poslato: April 05, 2012, 04:38:12 posle podne »
Citat
Kao kad je Karl Luis rekao da se Ben nije smejao zato sto je znao da je varao

pa i cika luis je varao..samo on je varao u skladu sa propisima jer je za njega senat garantovao da nije drogrian  ;D ;D

Citat
Lepo je to od Merion što je priznala posle 15 godina
nije druze lepo vec LICEMERNO

Citat
Uostalom nije Merion priznala sama, već je to isplivalo na svetlost dana prilikom njenog razvoda od supruga,

klasicno americko zamajavnje sirokih majku ti boziju masa
kakav suprug kakvi bakraci jbt...

neznam koliko pratis,ali evo,ako ti se raci nadji koji je od USA sprotista i kada pre nego sto je marion priznala pao na doping kontorli  :D :D ;D ;D ;D

bilo je
ljudi,dajte da neko padne jbt
a nemoze..nasi sprotisti ne uzimaju nista..samo kreatin ;D ;D
dobro,dajte nam nekog bar ko je na samrti
dobro
evo,marion ce priznati i onako je u govnima sa lovom a mi ce mo joj malo pomoci  ;D ;D ;D ;D
i eto
jadna baka merion,posrecilo joj se
htela je da proda medalje na pijaci ali niko nije davao vise od 20ak bucksa a to joj se cinilo malo,tako da bi priznala tetka marion i da je mama od big foot-a samo da joj daju ajsnpric

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #12 poslato: April 05, 2012, 06:21:37 posle podne »
 Ne znam samo da li su ciničniji ovi što lažu kako niko nije dopingovan od sportista, ili ovi koji se pretvaraju da im veruju. Iskreno mi se zbog toga i sere od profesionalnog sporta (s etičke strane) iako volim da ga gledam. Lepo onda reci: "Uzimajte sve vrste hemije, nećemo više da kontrolišemo i kraj" , umesto glumatanja i doping kontrole. A to što Ameri garantuju za svoje sportiste.... samo pogledajte Howarda iz NBA koji ima rame veličine glave čoveka i recite da li je to od jake hrane ili možda kreatina? :D Smešno.

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #13 poslato: April 05, 2012, 08:28:30 posle podne »
daj bre, ocu da vidim taj mec...
The training is nothing, will is everything.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Overeem uhvacen!?
« Odgovor #14 poslato: April 06, 2012, 12:12:16 pre podne »
Igudala je pobednik, Howard je malo dete za njega:-)
Men sana in corpore sano !