April 19, 2024, 08:49:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuke za trening kod kuce?  (Pročitano 16090 puta)

Van mreže zbogzato

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Preporuke za trening kod kuce?
« poslato: Januar 30, 2013, 07:40:31 posle podne »
poz svima, pre nekih pola godine postavila sam temu za nagli gubitak telesne mase... Elem, vratila sam se na kilazu od 56kg sto je za mene normal, ali zelim da nabijem malkice misicnu masu. Nemam vremena za teretanu,ali mogu da radm kod kue, imam tegove. Ima li nekh predloga kako da organizujem trennge i koje vezbe da radim?

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Preporuke za trening kod kuce?
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2013, 08:25:30 posle podne »
Ne moze kuci nista pa i da imas ceo home gym. Moras naci vremena za trening makar 3x ned.
A sto se tice mase hrana i hrana i hrana
podrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Preporuke za trening kod kuce?
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2013, 10:15:15 pre podne »
kao sto bole rece
nisi izguba kg zbog toga sto nisi vezbala ili sto jesi
vec zbog toga sto verovatno nisi imala vremena da jedes
sa treningom NECES dobiti na masi vec ako npr se nerodvono hranis tj nepravilno moze da bude samo jos vise kontra produktivno..

Van mreže Cica_maca

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Preporuke za trening kod kuce?
« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2014, 04:31:10 posle podne »
Ja imam slican problem, s tim sto ujutru idem na plivanje, popodne bih htjela jos neke vjezbice kuci, imam tih nekih spravica hrpu, pa ako moze neki ozbiljan savjet kakve vjezbe da radim, a da to nisu trbusnjaci! :D Da, fokusirati se treba na stomak i unutrasnju stranu butina. Hvala unaprijed.

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Preporuke za trening kod kuce?
« Odgovor #4 poslato: Januar 25, 2014, 07:00:25 posle podne »
U principu za tebe važi isti odgovor kao korisnici zbogzato.

Ali, hajde pojasni nam što ne želiš u teretanu - nemaš mogućnosti ili volje?

I kad smo već tu - koje sprave to imaš?
suck it up, buttercup

Van mreže k1k2k3

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Preporuke za trening kod kuce?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2014, 04:09:05 posle podne »
I mene zanimaju vezbe koje mogu da radim kod kuce. Moj glavni razlog zasto ne teretana je zato sto imam troje male dece (7god, 4 god i 1 god) i trenutno mi je to nemoguce...ugojila sam se u trudnocama...pre prve 55 kg, posle trece 106kg...smrsala sam skoro 40kg...imam 66-67 sad na visinu 165cm. Imam tegove...radim sat vremena uvece tipa...trbusnjake razne, sklekove, ruke sa tim tegicima, razne cucnjeve uglavnom pretpostavljam nista spec...ustajem pre dece oko 5 ujutru da bi do 6 trcala i to mi jako prija...imam i neki sobni bajs pa ga vrtim jedno 10-15km posle ovih vezbi koje radim uvece. Znam da je teretana super...i ja bi rado isla i volela to ali trenutno je tako. Ne zelim da ako ne mogu u teretanu samo sedim i neradim nista...eto trcim, vozim ovo cudo, radim vezbe neke...bar nesto da radim...glavni problem naravno unutrasnja strana butina i glavno...stomak...imam jos uvek kg za skidanje...krenula sam na keto ali sam ovde dobila savet da ipak ne keto nego rotaciju uh...tako da prelazim na nju... Ako moze neko da me posavetuje koje vezbe kuci i kako da maksimalno iskorisim bar ovo sto sam trenutno u mogucnosti da radim. Veliki pozdrav!!!