April 20, 2024, 01:32:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Strije  (Pročitano 7427 puta)

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Strije
« poslato: April 21, 2012, 02:03:53 posle podne »
Poz svim clanovima,treba mi mala pomoc oko teme strija
Imam 18 god vezbam od 16  oko 182-3 cm  i 77kg 
Negde posle 1 god vezbanja pocele su strije da mi izlaze na unutrasnju stranu bicepsa pogotovu na levom i do pre 4-5 meseca grudi su krenule naglo da mi rastu i naravno strije su mi strasno pomahnitale i sad mi zahvataju mali deo grudi
Vlasnik teretane 100% znate ko je slavisa djordjevic mi je rekao da kupim Sant-E-gal valjda vitamin E i to da pijem 100% cu to daa uradim i da vidim sta bude
Mada ono sto me muci jeste ove godine sam bio na sistematskom pregledu u skoli i doktorka sta je vec malo se izbezumila kada mi je videla strije,rekla mi je da ne mogu ovo da skinem nikada,bilo sta uradio ostace tu??
To me malo brine dal je to istina ? Nemam nikakva iskustva u ovom podrucju i jedino mogu da se raspitam za savet ako sant-E-gal ne da nikakve rezultate..
Mozda neke kreme ili sta znam ?   :-\

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Strije
« Odgovor #1 poslato: April 21, 2012, 02:16:11 posle podne »
STA GOD DA URADIS ostace tu medjutim nece biticrvene i izbljedece vremenom ako imas veci bf moj savjet t je da prekines sa masom inace ce samo vise i vise da se pojavljuju uzalud ti je da kupujes bilo kakve kreme protiv strija i carobne tablete jer to ne postoji uzmi samo sto masniju krenu ili mljeko za tjelo pogotovo sa vitaminom e on pomaze u izbljedjivanju ne u uklanjanju strija. Uostalom nemoj da se previse zamaras sa tim svi ih imamo .

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Strije
« Odgovor #2 poslato: April 21, 2012, 02:25:45 posle podne »
Toor, prvo kazes: Uzalud ti je da kupujes bilo kakve kreme protiv strija
         kasnije kazes: uzmi samo sto masniju kremu

wtf...daj saberi se malo...  ???



ja ne pravim razliku izmedju masne i "nemasne" kreme, i ja sam imao strije na ledjima pa su spale vremenom, mazao sam samo, nista vise, tj nije skroz nestalo, ali ne primecuje se ni blizu kao ranije...

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Strije
« Odgovor #3 poslato: April 21, 2012, 03:41:07 posle podne »
Ma nemoj da brines zbog strija to ti skoro svaki sportista ovde ima e sad mozda bi ti pomoglo da si na pocetku poceo da mazes saljicev melem za strije posto kako sam cuo to pomaze dosta zenama u trudnoci jer se i njima pojavljuju strije. Mada ja sam navikao na strije imam ih po rukama iako bi najvise zeleo da ih dobijem i po grudima :D cisto da me ohrabre da ima napredka :D

Van mreže Steam

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 170
Odg: Strije
« Odgovor #4 poslato: April 21, 2012, 03:52:36 posle podne »
ma znas kakvo je drusto  "Jao brate sta ti je to koliko je odvratno"
Meni ne smeta toliko strasno mada i kada pocrnim manje se primecuju
Primetio sam na bicepsu su se izbledele poprilicno ali nervira me na grudima su bas crvene jbg trpecu probacu neke
kreme da ih izbledim sto vise  :-\
Inace hvala na brzom odgovoru  ;D

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Strije
« Odgovor #5 poslato: April 21, 2012, 04:25:44 posle podne »
Ma samo tu pumpaj :D i ne obracaj paznju na to 

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Strije
« Odgovor #6 poslato: April 21, 2012, 07:02:59 posle podne »
protein izgradjuje kozu, isto kao misice, kosu...znaci jedi ribe, jer ima puno proteina, i vitamina A koji je isto dobar za kozu...a i riba je jeftina, ovde kod mene 1kg=400din cisto meso, nije to kao piletina, pa koza, pa kosti, pa 500g ode na to a 500g mesa dobijes pa se ne isplati...i mnogo je ukusnija od piletine

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Strije
« Odgovor #7 poslato: April 21, 2012, 07:56:53 posle podne »
Saljicev melem pomaze, ali samo u prevenciji. Ja sam ga mazao 20 dana i odusao. Sad bih voleo da mi se opet pojavljuju :)
No curling in the squat rack!

Van mreže Kotrla

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Strije
« Odgovor #8 poslato: April 21, 2012, 07:57:38 posle podne »
Ako su crvene, mazi kremom koja se zove Strijet, imas je u skoro svakoj apoteci, ja time mazem vec mesec dana i izbledele su dosta.. :)
A ne verujem da postoji magicna tableta ili krema da se uklone..

Van mreže Toor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: Strije
« Odgovor #9 poslato: April 22, 2012, 04:01:20 posle podne »
Arnolde majko to sto sam reko bilo je u kontekstu da se ne uzda u nikakve kreme koje cine cuda a to da uzme masniju kremu mi je rekao dermatolog zbog toga sto takve kreme zadrzavaju vise vlage odmah da kazem mazo sam i strijet i saljicev melem  svaki dan sam mazo 1 ili 2 puta 2 mjeseca neke velike razlike nsiam vidio meni su isto strije bile crvene no sad kako su izbljedile malo su se i suzile i nevidi se toliko

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Strije
« Odgovor #10 poslato: April 22, 2012, 04:40:22 posle podne »
Ma ja mislim da te kreme pomazu samo ako se mazes sa njima pre nego sto se strije uopste i pojave

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Strije
« Odgovor #11 poslato: April 23, 2012, 11:50:14 pre podne »
protein izgradjuje kozu, isto kao misice, kosu...znaci jedi ribe, jer ima puno proteina, i vitamina A koji je isto dobar za kozu...a i riba je jeftina, ovde kod mene 1kg=400din cisto meso, nije to kao piletina, pa koza, pa kosti, pa 500g ode na to a 500g mesa dobijes pa se ne isplati...i mnogo je ukusnija od piletine

aj malo smiri konje vrane sinak ha?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Strije
« Odgovor #12 poslato: April 23, 2012, 12:32:19 posle podne »
Deluje da je ovo tek pocetak:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže ArnoldŠrafciger

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 76
Odg: Strije
« Odgovor #13 poslato: April 23, 2012, 04:18:49 posle podne »
auuu....izvinite

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Strije
« Odgovor #14 poslato: April 24, 2012, 06:42:41 posle podne »
Culi ste coveka samo ribom se hranite nemoj da jedete piletinu fuj to