April 19, 2024, 06:26:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!  (Pročitano 14513 puta)

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #30 poslato: Maj 15, 2012, 11:44:36 pre podne »
kako je propao Pudzianowski... jujuju... ima covek sise kao zena od 65godina....
O sunce ti poljubim baš je propao, užasa. A pre nepune tri godine je bio drugi u strongmenu, pre toga xyz godina neprikosnoveni prvak.
Forma otprilike ovako:


E sad, možda je namerno nabacio masu želeći da bude konkurentniji u MMA? Mislim kako drugačije objasniti da se sa 122kg (koliko je imao dok se takmičio u strongmenu), za kratko vreme usvinjio na 142kg koliko ima sad?

Van mreže Filip92

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #31 poslato: Maj 15, 2012, 11:06:46 posle podne »
Malo si ti pobrkao loncice... dok se takmicio u strongmanu je imao 140 + a smrsao je kad je krenuo sa borbama...

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #32 poslato: Maj 16, 2012, 11:44:52 pre podne »
Malo si ti pobrkao loncice... dok se takmicio u strongmanu je imao 140 + a smrsao je kad je krenuo sa borbama...
Drug nisi u pravu...evo sa zvaničnog MMA sajta:
http://www.sbnation.com/mma/fighter/130958/mariusz-pudzianowski
Marijus 290lbs tj. 131kg, mada pročitah da je pred meč sa Sapom imao 142kg. Ako neko nađe podatak može da mi šibne na PM.

Van mreže Filip92

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #33 poslato: Maj 18, 2012, 12:58:37 pre podne »
http://www.born2bbig.com/mariusz-pudzianowski.html

baci pogled :) A i veoma je logicno da mora da ima vecu masu dok se takmici u strongmanu a ne kad pocne da potencira kardio treninge koji mu trebaju za mma ;)

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #34 poslato: Maj 18, 2012, 08:37:11 pre podne »
http://www.born2bbig.com/mariusz-pudzianowski.html

baci pogled :) A i veoma je logicno da mora da ima vecu masu dok se takmici u strongmanu a ne kad pocne da potencira kardio treninge koji mu trebaju za mma ;)
Kakve bre kardio treninge, vidiš da Marijus rešava u 37 sekundi, za to mu ne treba kondicija. :) A i izgleda kao da godinama nije odradio kardio trening. :D

Sve u svemu glupa nam je rasprava, ni ti ni ja nemamo Marijusove podatke sa merenja pred borbu sa Sapom, koji su relevantni.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #35 poslato: Maj 22, 2012, 12:55:44 posle podne »
Nekad jedan od najopasnijih boraca na svijetu, Bob Sapp, danas putuje svijetom i uzima novac za nastupe u trajanju, u najboljem slučaju, od par desetaka sekundi. Napokon se odlučio oglasiti na tu temu.

Posljednja borba Boba Sappa trajala je svega 12 sekundi. Sapp je tapkao na svom posljednjem meču kojeg je odradio u Australiji čim ga je protivnik srušio. Nije stigao čak ni uputiti nekoliko udaraca, Sapp je odlučio predati meč.

Zbog tog meča, ali i mnogih prethodnih, sve je više kritika na njegov račun. „Hoću li ući u ring i primiti veliki broj udaraca i ozlijediti se za mali novac? Ne!“, jasno je rekao Sapp.

„Neću riskirati dugotrajnu ozljedu zbog malog iznosa. Možete vidjeti ćak i u NFL-u kako neki bivši igraći zahtijevaju nakon karijere odštetu jer zbog udaraca imaju ozljede mozga. Ja sam plaćen znatno manje nego neki profesionalni boksači poput Mannyja Pacquiaoa. Nikad se neće dogoditi da zbog malog iznosa ja riskiram ozljedu“, rekao je Sapp.

http://www.fightsite.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #36 poslato: Maj 22, 2012, 12:57:22 posle podne »
Preplaceni pajac...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #37 poslato: Maj 22, 2012, 06:31:56 posle podne »
 Promašio je sport Bob, zašto već jednom ne pređe u pro wrestling? On je dušu dao za taj "sport" :D

Spartak

  • Gost
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #38 poslato: Maj 22, 2012, 09:43:28 posle podne »
Promašio je sport Bob, zašto već jednom ne pređe u pro wrestling? On je dušu dao za taj "sport" :D

samo sto za wwe treba imati malo atletskih sposobnosti :)

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #39 poslato: Maj 23, 2012, 11:17:23 posle podne »
Promašio je sport Bob, zašto već jednom ne pređe u pro wrestling? On je dušu dao za taj "sport" :D

samo sto za wwe treba imati malo atletskih sposobnosti :)

 Big Show? :D

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #40 poslato: Maj 24, 2012, 11:58:59 pre podne »
on je i radio pro wrestling

Bob Sapp vs The Great Muta pt.1
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: U kojoj rundi ces izgubiti - pitanje za Bob Sap-a!
« Odgovor #41 poslato: Maj 24, 2012, 05:57:11 posle podne »
 I tu se nije nešto pokazao...Baš je smotan :D