Mart 28, 2024, 10:02:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol + Winstrol  (Pročitano 34201 puta)

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Dianabol + Winstrol
« poslato: April 24, 2012, 06:05:26 posle podne »
E, ovako, imam 27 godina, visina 187cm, tezina 87-90kg, u teretanu idem aktivno 5,5 godina.
Znaci reklo bi se da sam iskusniji vezbac. Od suplemenata sam koristio svasta-whey, gejnere, kreatin, glutamin, amino, tribulus, aftermath.
Sad bi da probijem granicu za nijansu. Znaci CILJ mi je da doguram oko 95kg, 2-3 cm obim ruke i nista vise. Imam vrlo solidnu definiciju i masu i znaci potreban mi je samo volumen misica.
Znam sve, da su orali toksicni, da dianabol stvara estrogen, da su bolji injektivni tipa deka, test, sustanon, boldenon ali moj ciklus bi se sastojao 4 nedelje sa 30-40mg dianabola i 30-40mg winstrola + proviron za svaki slucaj. Uz to naravno dobra ishrana + proteini. Razmisljao sam i kreatin ali onda bih tek navukao vodu u kombinaciji sa dianabolom.
Znaci vrlo blag ciklus u kratkom periodu, jer sam 80% zadovoljan svojim izgledom.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2012, 06:11:29 posle podne »
Nije ovo blago. Samo unosis disbalans a nista neces da uradis.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2012, 06:11:34 posle podne »
legendo.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2012, 06:12:11 posle podne »
e kad bi to tako islo, bilo bi super, problem je sto vjerovatno ces dobiti samo vodu od dbola, koju ces i da ispisas poslije 7 dana od prestanka uzimanja
a wiins je za definciiju, pa mozda i ponistvaju dejstvo jedna drugog, hahhaha, ali otprilike ovako razmisljas
batali ti ovu pricu, i uzmi taj kreati, bolje probaj tako

da te ne kecam za ostale nonsense koje si napisao, nije ovo za tebe jos
a ko nece da se bode nije ni za ovu igru, samo se sise ne bodu :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2012, 06:12:23 posle podne »
Citat
Sad bi da probijem granicu za nijansu.

Citat
tezina 87-90kg


Citat
da doguram oko 95kg, 2-3 cm obim ruke i nista vise

zaista su nijanse u pitanju

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #5 poslato: April 24, 2012, 10:00:21 posle podne »
haha kako se nasmejem svaki put taman kad dodjem sa treninga i procitam ovako nesto :D
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #6 poslato: April 24, 2012, 10:57:34 posle podne »
Pod 1, hvala onima koji su odgovorili na pitanje sa svojim MISLJENJEM a vama ostalim "profi" bilderima sa osvojenim mr.Olympia trofejima kojima je smesno moje pitanje, neka zaobidju temu.
2. Znam da nije dobra kombinacija za extra rezultate ali to ne znaci da necu postici cilj a to je samo nesto malo mase, tj misica.
3. Za mene nijansa jeste povecanje 2 cm obima ruke (sa 41 na 43), posto mi se toliko poveca i u toku treninga, ako to ispunim, ja sam zadovoljan.
4. I koliko znam kreatin navlaci vodu, a kada sam ga kombinovao sa nekim cak najjeftinijim whey (npr California Fitness), uvek sam dobijao rezultate a isto se tako nadje neki Arnold koji kaze da se dzabe baca pare jer ces kreatin ispisati posle.
5. i najvaznije - jedno je teorija a drugo je praksa. A ja sam postavio temu, cisto da vidim utiske drugih ljudi ako su koristili nesto od ovoga.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #7 poslato: April 24, 2012, 11:02:15 posle podne »
druze,znas ti sta je 2cm dodati na obimu??Cistih???Morao bi dodati blizu 10kg misica na celo telo da bi na ruke dodao 2 santima obima...jbt... ako te zanima povecanje obima ruke u salu i vodi,onda samo napred,odlican plan.Iako to mzoes uz 2kg bureka dnevno sito uraditi doduse,i nakljukas se natrijuma i pijes 8l vode,eto ti ne 2 nego 5 cm na ruku,izgledaces kao prasetina,al nema veze,bitne su mere....
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #8 poslato: April 24, 2012, 11:04:00 posle podne »
Ali 4 nedelje je prekratko da bi bilo sta uradio.Kad se skines verovatno ces pasti nize nego pre pocetka ciklusa. Ovi ljudi imaju mnogo prakticnog iskustva, pa ti zato tako i pisu (ponavljali su ovo mnogo puta pa im je dosadilo). Pre bih uzeo samo testosteron nego to sto si isplanirao.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #9 poslato: April 24, 2012, 11:06:48 posle podne »
druze to sto ti ruka naraste u toku treninga je normalno...cudno bi bilo da je drugacije zar ne....
Pa ako ti savjeti ovih ljude neznace nista onda stvarno si u problemu...Ovde imas jednog sampiona covjeka koji je zivot ostavio u teretani....dalje ti ljudi govore da ces od toga sto hoces da uradis navuces samo vodu i nista vise...ne govore ti ljudi to dzaba...ti ljudi su to sve probali na sebi raznorazne kombinacije...imaju kura iza sebe koliko hoces...i sta ti jos treba savjet nekoga drugog da ti kaze da je to sto hoces da uradis ok.....Pa razmisli samo malo i sam...malo si konfuzan sam sebi ..kazes da znas sve o aas i opet hoces da ti neko potvrdi da je to sto hoces da uradis dobro..e jbg...Problem je izgleda sto ti imas drugacije misljenje o tom bockanju o inekciji??i razmisljas tako da ti je lakse unositi 2 oralna steroida i kao da je to ok...E pa vidis da ti ljudi govore da to nije ok i onda mjenjaj nesto..jbg....2-3 cm obim ruke ako ko postigne za godinu dana to je izvanredan rezultat...
Vjeruj ovi ljudi sto su ti odgovorili znaju sta pricaju...tako da....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #10 poslato: April 24, 2012, 11:08:44 posle podne »
Druze, ne kontas, nije dobra kombinacija ni za sta.
Neces dobit tih "malih 2cm" mozda i hoces, ali odose odmah poslije dbola, inace 2 cm je mnogo. Da kreatin navlaci vodu, ali u misic, a ne na stomak, a dbol hoce i u facu da navuce vodu...inace da znas, svi koji su ti nesto pisali, koristili su dbol
ali avaj :D, tebi ne vrijedi pricati, ti imas svoje misljenje i zelis da ga neko potvrdi, ma koliko ono bilo neispravno i netacno. O ovome ne znas bas nista, za razliku od nas Mr Olympia, visestrukih
sad kad bi tebi neko slucajno i napisao zasto neces uraditi sta si zamislio, tebi tek onda ne bi bilo nista jasno, pa moj savjet, jednostavno nemoj to da uradis

a inace u prva dva posta prozivati ljude po forumu i nije nesto pohvalno, a pri tome ocekujes pomoc, ne ide to tako

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #11 poslato: April 24, 2012, 11:21:09 posle podne »
Koliko se secam, ZAHVALIO sam se svima koji su rekli svoje misljenje a onima koji nista nisu rekli vec su se smejali i prozivali, njima sam adekvatno odgovorio.
Naravno da ne znam sve o AAS, zato sam i dosao na forum da cujem misljenja, odnosno iskustva.
Obim ruke sam kao primer naveo jer to sa vremena na vreme merim i za ovo vreme sto idem u teretanu dobio 20 kila skoro ciste misicne mase, obim ruke povecao za 10cm i to prirodnim putem sa vrlo, vrlo malo suplemenata, onda se moze zakljuciti da imam dobre treninge i dobru ishranu.
Iz toga sam doneo neki svoj zakljucak da ako mi organizam reaguje na kreatin i da mi posle toga ostanu rezultati, onda ce verovatno i na neke steroide.
Onda neka alternativa sa istim ciljem?  :)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #12 poslato: April 24, 2012, 11:38:17 posle podne »
kako mozes porediti hormonske preparate sa kreatinom? da znas nesto o aas ne bi postavljao ovakva pitanja... kad vec dobijas takve rezultate, svoju ishranu sada prilagodi svome cilju i sadasnjoj kilazi, uradices nesto. ne radi ovakve kure, bacanje para, trosenje vremena, narusavanje zdravlja, donekle, i velika mogucnost unazadjivanja. svako dobro.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #13 poslato: April 24, 2012, 11:41:56 posle podne »
Jesi probao sa plazmom?:-) svaki komentar procitaj vise puta, valja se.
Men sana in corpore sano !

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #14 poslato: April 24, 2012, 11:49:13 posle podne »
Problem je sto stagniram vec 7,8 meseci, tako da mislim da sam svoj genetski maximum dostigao.
Ok, onda cu potraziti po forumu iskustva danabola ako se uzima solo za prvi ciklus 8) , mada znajuci sebe, verovatno i poslednji  :)
Jel ima tema za prvi ciklus, da ne cackam ceo forum?