Mart 29, 2024, 08:51:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol + Winstrol  (Pročitano 34210 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #15 poslato: April 24, 2012, 11:51:35 posle podne »
Jel nije problem da postavis neke slike? Imas milion srodnih tema.
Men sana in corpore sano !

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #16 poslato: April 24, 2012, 11:51:44 posle podne »
4 nedelje je nedovoljno da uradis ista sto se tice napredka narucito sa ovakvom hemijom,
2. sjebaces dzabe prirodnu produkciju testosterona(ne mora da znaci ali veoma verovatno), neces znati gde se nalazis kad prestanes sa roids, bices slab, neces dobijati pumpu na treningu, lose ces se osecati, depresija, stres, impotencija, slab imunitet -kg itd itd.. pa ti vidi jel vredno toga
3. ako vec hoces ciklus, a sa obzirom na info koji si dao od sebi, daleko si ti od spremnog da se ulazi u ovu pricu, ne po edukaciji vec i po gradji
4. drkas jetru itekako, jos se napi koji put pa pravac urgentni
itd itd..

al aj pre svega, napisi tvoj dnevni jelovnik ovde?
Ako ne cujes ono sto ti hoces da cujes(da je taj ciklus do jaja, da ces dobiti 10kg misicne mase, 5cm u rukama itd) ne moras se odma naci uvredjen, jer ovde niko ne ide protiv tebe vec te lepo savetuju..

i da dodam, ne postoji dobar ciklus koji u sebi ne sadrzi testosteron.. sve ostalo je budalastina i ubijanje vremena i zdravlja

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #17 poslato: April 24, 2012, 11:52:46 posle podne »
aj napisi suplementaciju,ishranu i trening,da vidimo ima li tu sanse da se nesto koriguje kako bi napravio napredak
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #18 poslato: April 25, 2012, 12:05:36 pre podne »
Fora je sto sam ja 80% zadovoljan gradjom a i snagom. Naravno, voleo bih da izgledam kao Schwarzi ali to trazi previse zrtve, treninga, motiva, volje, svega. To ja ne mogu da ispunum, pogotovo sto imam posao koji me ubija, i stresno i fizicki.
Znaci nisam za extra full cikluse, jer i sam nisam extra zagrizen da budem ogroman.
Elem, ishrana mi je obilan dorucak na poslu ( 10 h) - uglavnom meso, nekad omlet sa jajima ili 2,3 konzerve tunjevine i sl.
Pre teretane (oko 16h)  banana, vocni jogurt. Posle teretane, moram da uzmem neke grickalice jer cu da geknem koliko mi treba soli, ne znam zasto  :) Kuci dolazim oko (19h), veceram bukvalno sta mi keva spremi ali uvek sprema visokokaloricno - musaka, snicle u pavlaci, krompir, pilav i sl.
Pred spavanje (23 h) , tu kombinujem svasta, od pola litra mleka sa hlebom do eurokrema  :)
Ako koristim suplemente, ubacim ih pre i posle teretane.

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #19 poslato: April 25, 2012, 12:10:20 pre podne »
Kazem da suplementa ne koristim cesto ali uglavnom mix, protein kreatin, pa onda malo amino i glutamin i tako. Uzeo sam i tribulus eto.
Trening, 3-4 puta nedeljno, naravno ako mi posao dozvoli.
1. Grudi, biceps
2. Ledja, triceps
3. Ramena, noge(iskreno slabije)

Uglavnom radim sa velikim tezinama, velike grupe misica (max. 4-6 ponavljanja), ako su manje grupe misica , max. 8 ponavljanja.

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #20 poslato: April 25, 2012, 12:12:13 pre podne »
Fora je sto sam ja 80% zadovoljan gradjom a i snagom. Naravno, voleo bih da izgledam kao Schwarzi ali to trazi previse zrtve, treninga, motiva, volje, svega
  - To trazi biti Svarceneger ....


Elem, ishrana mi je obilan dorucak na poslu ( 10 h) - uglavnom meso, nekad omlet sa jajima ili 2,3 konzerve tunjevine i sl.
Pre teretane (oko 16h)  banana, vocni jogurt. Posle teretane, moram da uzmem neke grickalice jer cu da geknem koliko mi treba soli, ne znam zasto  :) Kuci dolazim oko (19h), veceram bukvalno sta mi keva spremi ali uvek sprema visokokaloricno - musaka, snicle u pavlaci, krompir, pilav i sl.
Pred spavanje (23 h) , tu kombinujem svasta, od pola litra mleka sa hlebom do eurokrema  :)
Ako koristim suplemente, ubacim ih pre i posle teretane.

 Ja ne znam da li je ovo sala ili ja dugo nisam citao forum sta ljudi sve pisu ? Ako je ovo stvarno tako, onda NO COMMENT

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #21 poslato: April 25, 2012, 12:18:30 pre podne »
I sta kazes dobra ti ishrana a?
Al ce sad da opletu po tebi :D

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #22 poslato: April 25, 2012, 12:32:02 pre podne »
ajoj ovo ce biti lock.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #23 poslato: April 25, 2012, 12:39:37 pre podne »
Fora je sto sam ja 80% zadovoljan gradjom a i snagom. Naravno, voleo bih da izgledam kao Schwarzi ali to trazi previse zrtve, treninga, motiva, volje, svega. To ja ne mogu da ispunum, pogotovo sto imam posao koji me ubija, i stresno i fizicki.
Znaci nisam za extra full cikluse, jer i sam nisam extra zagrizen da budem ogroman.
Elem, ishrana mi je obilan dorucak na poslu ( 10 h) - uglavnom meso, nekad omlet sa jajima ili 2,3 konzerve tunjevine i sl.
Pre teretane (oko 16h)  banana, vocni jogurt. Posle teretane, moram da uzmem neke grickalice jer cu da geknem koliko mi treba soli, ne znam zasto  :) Kuci dolazim oko (19h), veceram bukvalno sta mi keva spremi ali uvek sprema visokokaloricno - musaka, snicle u pavlaci, krompir, pilav i sl.
Pred spavanje (23 h) , tu kombinujem svasta, od pola litra mleka sa hlebom do eurokrema  :)
Ako koristim suplemente, ubacim ih pre i posle teretane.

e tugo...uz pjesmu
SINAN SAKIC--EJ OD KAD SAM SE RODIO

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #24 poslato: April 25, 2012, 12:40:28 pre podne »
Sta fali ishrani? Ja stvarno nemam vremena da jedem na svakih 2 sata, niti bilo ko, ko radi u ozbiljnoj firmi. Vise od pola kile raznog mesa dnevno, jaja, mleka, tunjevine. Ja ne mogu vise vremena da izdvojim a i svaki obrok mi je visoko proteinski, plus 200 g whey i 10 g kreatina npr.

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #25 poslato: April 25, 2012, 12:43:41 pre podne »
Izvini "zverino" ne bih te vise zadrzavao.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #26 poslato: April 25, 2012, 12:47:32 pre podne »
Sta fali ishrani? Ja stvarno nemam vremena da jedem na svakih 2 sata, niti bilo ko, ko radi u ozbiljnoj firmi. Vise od pola kile raznog mesa dnevno, jaja, mleka, tunjevine. Ja ne mogu vise vremena da izdvojim a i svaki obrok mi je visoko proteinski, plus 200 g whey i 10 g kreatina npr.
pa onda nisi za hemiju druze, kako ne kapiras?
jebes zdravlja a ni zbog cega...nije ti hemija gumena bombona, pa sad ako mi se ne svidja nikom nista
to su jebeni hormoni koji moraju da se drze pod kontrolom, da im se daje ispravna hrana u pravo vrijeme da ne bi doslo do hormonskih fluktacija, interakcija - zajebancija, da ostanes zdrav, ima zivota i poslije hemije
nije fora progutati 200 dbola jesti smece i navuci 5kg masti i 10 vode, zeznuti endokrini sistem, zeznuti krvnu sliku, pa se cupati iz sranja narednih 6 mjeseci...
+
ne uraditi posao

jbt koji pogled...cisto diletantstvo
odoh sa teme, usless :D

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #27 poslato: April 25, 2012, 01:09:09 pre podne »
Ma sa kime sa ja raspravljam, i ja sam budala. Ovaj prica o ciklusima od 8 nedelja i najjacih steroida a ja trazim nesto sasvim 10-to. Kao da su moji ortaci koji su odradili kuru ili dve imali perfektnu ishranu i kao da su su svi zaglavili na urgentnom posle. Hvala tebi sto pokusavas da me upozoris, shvatam ja rizik, shvatam da moze doci do nus pojava, zato i ne zelim da se bavim tim ozbiljno. Odradim relativno kratak ciklus i palim. Ok, gore pomenuta kombinacija je losa, odnosno beskorisna, necu da rizikujem, prelistacu za nekim injektivnim koje ukljucuju test i to je to. I moj savet vam je- napravite konacno razliku izmedju profi bildera i rekreativca.

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #28 poslato: April 25, 2012, 01:14:17 pre podne »
Mi smo svi ovde rekreativci, mislim da se niko od nas sto smo komentarisali ne takmici..
Mozda si mislio, napravite razliku izmedju rekreativaca koji izgledaju kao da ne idu u teretanu, a rokaju se hemijom i izmedju ozbiljnih rekreativaca koji lice na nesto

ako odradis "pametan" pocetnicki ciklus, neces ti opet biti zivotinja i neces uci u tu pricu tek tako ozbiljno, pa makar uzeo 10grama hemije, jer da bi izgledao tako moras da se useres od treninga i hrane... Sta god da uzmes dzabe sve bez ishrane, nauci osnovne stvari, sta zapravo roids rade u telu..
« Poslednja izmena: April 25, 2012, 01:15:58 pre podne bingo »

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #29 poslato: April 25, 2012, 01:16:47 pre podne »
A zasto mislis da je ovo limunada ciklus?