Mart 28, 2024, 07:27:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol + Winstrol  (Pročitano 34205 puta)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #60 poslato: April 25, 2012, 10:40:17 pre podne »
i kazes nemas vremena? laprdas ovde ojha vremena, bolje spremi hranu, umesto sto zajebavas ljude. ozbiljna firma? vidim kako ozbiljni ljudi rade tamo.  neznalice ili prihvati savete ili pali odavde zgutaj tablete i budi srecan.

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #61 poslato: April 25, 2012, 10:44:31 pre podne »
Ma njemu fali da stigne ovog sa slike-jedno 2-3 cm u obimu ruke
i 5-8 kila i eto ga-ma sta,isti su kad bi stao pored njega.
Samo malcice da pojaca onaj kremic i lebac :P

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #62 poslato: April 25, 2012, 10:56:25 pre podne »
 
i kazes nemas vremena? laprdas ovde ojha vremena, bolje spremi hranu, umesto sto zajebavas ljude. ozbiljna firma? vidim kako ozbiljni ljudi rade tamo.  neznalice ili prihvati savete ili pali odavde zgutaj tablete i budi srecan.
Ko je tebe sta pitao?? NASLOV TEME- dianabol + winstrol, zakljucak - lose, sta se tu pravis pametan??
Od vas 10, dvoje mi reklo sredi ishranu i ne uzimaj kombinaciju (sto sam i trazio savet) a ostali prozivaju a go su k!
Ma njemu fali da stigne ovog sa slike-jedno 2-3 cm u obimu ruke
i 5-8 kila i eto ga-ma sta,isti su kad bi stao pored njega.
Samo malcice da pojaca onaj kremic i lebac :P
Znaci kure-ss je taj sa reklame za Ultimate? Posto se komentar odnosio na njega? E, onda se stvarno izvinjavam.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #63 poslato: April 25, 2012, 11:03:02 pre podne »
smiri se, da te pametni ne bi nasao. sto onda pises tako kad je sve reseno? imas ti problema ocigledno.

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #64 poslato: April 25, 2012, 11:05:10 pre podne »
ova rasprava je preterana
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže No leaf clover

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #65 poslato: April 25, 2012, 11:12:54 pre podne »
smiri se, da te pametni ne bi nasao. sto onda pises tako kad je sve reseno? imas ti problema ocigledno.
E, batali te pretnje preko monitora, molim te. Napisao sam da necu da uzimam i zamolim admina da zakljuca temu.
Onda dodje neki baja da proziva jer on genetski ima urodjeno svu pamet i informacije za AAS, i nije imao potrebe nekog drugog da pita. Jel to svrha foruma?
Da ljudima koji traze savet, prozivate?
Prelistaj malo teme, na svakoj drugoj neko prozivanje bez pravih konkretnih saveta.
Lose, brate, mnogo lose.

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #66 poslato: April 25, 2012, 11:13:44 pre podne »
@unforgiving Nisam to ja, lože te ljudi, tj. krivo si skontao.

E sad, šalu na stranu, evo jedano prijateljsko mišljenje koje sam pre izvesnog vremena izneo i jednom članu foruma koji nije imao dobru ishranu a počeo je da uzima hemiju:
Skontao sam da si počeo sa hemijom na osnovu tvojih postova u podforumu "Steroidi". Nemoj da se ljutiš, ali meni ovo boldovano nije za smejanje meni je to za plakanje, mislim na tu priču da ljudi nemaju sređenu ishranu 100%, a da ulaze u priču sa hemijom od koje očekuju puno. Pretpostavljam da ni pripremu za kuru nisi odradio?

Isto važi i za tebe, prvo sredi ishranu, pa tek onda AAS. Verujem da će te u tom slučaju ljudi koji koriste AAS, a članovi su foruma, posavetovati o korišćenju istih.
« Poslednja izmena: April 25, 2012, 11:15:36 pre podne kure_ss »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #67 poslato: April 25, 2012, 11:20:26 pre podne »
e da sada malo ja ozbiljno
unforgiven
USPORI malo kocije oko ovog nacina komunikacije.
BUKAS ti je odgovrio sasvim fer i korektno u smislu da kazes da nemas vremena za nesto ELEMENTARNO a ovamo gubis vreme pokusavajuci da dobijes odgovr kakav zelis da cujes
BUKAS je stari clan foruma koji je mnogo puta pomogao ovde klincima,pocenticima,itd itd itd i necu dozvoliti ovakava nacin komunikacije jer niti je ON klinac niti je ovo BUREK forum na kojem se moze tako raditi.
tema ce biti naravno ZAKLJUCANA jer svaka daljnja rasprava gubi smisao tj RECENO JE I VISE NEGO STO JE TREBALO.
malo smo se pokusali nasalaiti sa tobom u NAJBOLJOJ NAMERI DA SHVATIS KOLIKO GRESIS jer je ocigledno da PRAVE reci ne dopiru do tebe,a ti niti si shvatio PRAVE RECI niti si SALU PRIHVATIO vec si stao u agresvian stav.
nadam se da si me shvatio
pedja
ps
ja sam jedan od onih koji nikada nije osvojio Mr O :D

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Dianabol + Winstrol
« Odgovor #68 poslato: April 25, 2012, 01:06:27 posle podne »
Ipak tema nije zakljucana, :D Ovaj lik je ocigledno ogorcen prema bilderima iz njegove teretane :D
Prica o prirodnoj granici na 187cm, masnih , ruka 41 cm :D
A kad mu kazes lepo sta i kako on odma napada :) Ocigledno da lik mrzi edukovane ljude :D Vec je leb i krem style.. Pojacaj lebac za 100grama i ubaci nutellu umesto eurokrema, napredak zagarantovan
p.s. pedja nemoj da zakljucavas, prebaci u offtopic pls :D