April 28, 2024, 10:44:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Gde ja to gresim?  (Pročitano 12731 puta)

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Gde ja to gresim?
« Odgovor #45 poslato: Maj 06, 2012, 12:57:07 pre podne »
Macholina, pa ja se tebi divim.... ;D
Odusevljena sam ovom tvojom temom "ishrana i trening-savet please"....ti si, zeno, SAMPION!!!!
Svidja mi se i tvoj jelovnik...ono sa rotacijom od po 30, 50, 70 i 110...msm da cu i ja tako nesto..ali sa malo vise UH za pocetak...lako mogu da smanjim kasnije...nesto ovako: da imam jedan dan sa nulom, dva sa 50, dva sa 100 i dva sa 150...

Danas mi jelovnik izgleda ovako: (za sad je sve ispostovano)

Dorucak: 4 kuvna belanca
Uzina: srednja konzerva neke tunjevine(skroz iscedjene iz ulja)
Rucak: 150 gr. belog mesa + salata
Uzina 2: isto kao rucak
Trening
Vecera: ella sir + salata
Pred spavanje: ella sir

Sad sam zavrsila sa ruckom...trebalo bi da sve ispostujem i do kraja dana...jos nisam kupila ovaj sir, nema u Tempu..ali obicicu sve mlekare i radnje posle treninga i ne vracam se kuci dok ga ne kupim. A i sta cu kuci kad nemam sta da jedem...:D :D  :D

Ovo je dan sa 0 UH?

Van mreže Mikica:)

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gde ja to gresim?
« Odgovor #46 poslato: Maj 06, 2012, 10:17:42 pre podne »
Mozda nije bas cista nulica, ali s obzirom da se ovi iz salate ne racunaju...tu je negde...U svakom slucaju to je moj dan sa najmanje uh...
Btw, nemate pojma na kakvim sam danas mukama...zapravo od juce...moji slave Djurdjevdan i ne znam ni sama sta sve slatko, masno, gresno i kaloricno imam u kuci, ne smem da otvorim frizider.. :'( :'(
Juce je meni pripalo da pravim tortu i mng inata mi je trebalo da ne polizem sve zive filove i serpe i jaooo, treba mi mng podrske danas da se obuzdam samo na jaja, piletinu i salate....toga ima 'fala Bogu i na slavama, a drugo ne bih smela ni da trazim, imam osecaj da bi mi keva nabila ono prase u usta i oterala u piiiiiii***p pa da tamo trazim ribu i posni sir.... >:( JEDI TO STO IMA, pljas, pljas!!! >:(

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: Gde ja to gresim?
« Odgovor #47 poslato: Maj 06, 2012, 10:50:17 pre podne »
uzmi krto meso, odvoji sebi za ceo dan i jedi sa salatom za sve obroke bez iceg drugog, a uvece kad odu gosti izadji i trci...

ne trosi energiju na jedan dan, vec se fokusiraj na to kako ces da se organizujes tokom cele nedelje da sve ispostujes