April 26, 2024, 05:25:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?  (Pročitano 43117 puta)

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« poslato: Maj 05, 2012, 11:51:37 posle podne »
Lijep pozdrav svima ! ;)
Odlučio sam startati sa kurom koja ukljucuje 3 vrste steroida.
Sve 3 supstance su od firme French Pharmacy.
Testosteron Propionat 10ml/100mg
Winstrol tablete,  20mg/100tbl,
Masteron 10ml/150 mg 

Visina 180 cm
Težina 80 kg
BF - ne znam tocno, al vide mi se trbusnjaci ,nemam previše sala
Pratim mmnogo foruma stranih i domaćih i strasno me zivciraju oni likovi koji samo skupljaju postove i spamaju teme.Npr.netko se obrati u vezi slaganja kure i slično a jave se neuhranjene internet pubertetlije od 50 kg pa na pitanja o slaganju kure odmah postavljaju pitanja kolko godina imaš,kolko ciklusa iza sebe,plan prehrane,slike itd...Tako obično zaspamaju temu i nikad nema konkretnog odgovora na temu.
Molim takve da zaobiđu ovu temu.Super sam upoznat sa detaljima oko prehrane , treninga i anabolickih steroida.
Star sam 27 god.Iza sebe ima 2 ciklusa.
Prvi put Clenbuterol+Winstrol injektivni 50 mg,svaki treći dan na moje nevine receptore dao je odlican rezultat,bas kako sam prizeljkivao.3-4 kg ciste misicne mase,tvrdoća i žilavost povećana dosta.(Znači cijela kura 15 ampula sa 50mg winstrola)
Druga kura je bila 8 tjedana Testosteron propionat 50 mg+Trenabol 50mg+Masteron 50 mg+winstrol injektivni 50 mg Svaki drugi dan.Rezultat dosta dobar,iako nista spektakularno ja sam bio zadovoljan.
Od tog drugog ciklusa prosle su pune 3 godine,taako da sam 3 godine potpuno cist od steroida,iako ni prije nisam bio nikad na nekim ozbiljnijim dozama.

Moj sljedeći ciklus trajat ce 8 tjedana a  izgledao bi ovako:



                                 

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2012, 01:04:28 pre podne »
ti decko il imas 15 godina il si trol, druge nema...

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2012, 02:02:03 pre podne »
Sorry nestalo mi struje pa nisam uspio zavrsiti post do kraja....Prva dva pokušaja su bila neozbiljna i nekvalitetno odrađena,danas ni u snu ne bih radio takve cikluse, ali sta je tu je...Znači sljedeći ciklus bi izgledao ovako :

1-8 tjedan....100 mg Test propionata svaki drugi dan

1- 4 tjedan Winstrol oral(povećanje doza svakih deset dana,ukupno 34 dana konzumiranja,malo duze od 4 tjedna)
1.-10. dan     40 mg oralnog Winstrola,svaki dan
10-20 dan      50  mg oralnog Winstrola,svaki dan
20-34 dan      75 mg oralnog winstrola,svaki dan


2-8 tjedan
  Masteron ( početi sa 100 mg svaki drugi dan i povećavati doze svakih 12 dana,znači 4 injekcije po 100mg,pa po 125,pa 150,pa 175 i zadnje 4 po 200 mg sto je ukupno 3000mg Masterona za citav ciklus)....

Jedan bivši drzavni prvak u bodybildingu mi je rekao da Winstrolu i Test propionatu nako tjedan do deset dana opada djelovanje ako se uzimaju iste doze,tokom cijelog ciklusa.Zato sam ja ovako odlucio povecavati doze Winstrola i Masterona(vjerujem da je isti slucaj i sa Masteronom,pa cu i njega povecavati tokom ciklusa).Što mislite o tom povecavanju doza tokom ciklusa?
Što se doza Testa tiče također preporuča povecanje doza tokom ciklusa i preporuča ga uzimati svaki dan tokom ciklusa,ali meni je i ovo malo previše uboda iglom pa cu ipak ici sistemom svaki drugi dan.
Što mislite da s Testom  krenem sa nekih 75 mg svaki drugi dan i onda svako deset dana povecavam doze za nekih 25 mg ? Po mom mišljenju to i nije bas pametno,jer ako povecavam doze sto se kura blizi kraju,supresiram vlastitu proizvodnju testa u sve vecoj mjeri pa ce i oporavak biti teži i duži ? Nisam pametan dovoljno pa ce svako misljenje dobro doci.

Treba li uzimati HCG tokom kure i u kojim dozama ?

I na kraju,što mislite općenito o citavoj ideji o ovom ciklusu i jesam li mozda pretjerao s dozama i dal bi mi bilo pametnije ici s manjim,s obzirom da imam relativno nevine "receptore"?

Budući je Masteron antiestrogen,trebam li jos nesto od AE dodavati u ovaj ciklus ?

Jesu prevelike doze Masterona i Winstrola istovremeno  ?

Imam li po vasem misljenju potrebe koristit HCG tokom kure ?

Kako mi je najpametnije odraditi PCT ?
« Poslednja izmena: Maj 06, 2012, 02:12:04 pre podne tenislog »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #3 poslato: Maj 06, 2012, 05:57:25 pre podne »
ja licno da ti na 80 kg (necega) nemas potrebe da radis definciju
sta ti mislis?
jer kapiram da si uzeo ovo radi defke i naravno zato stu su wins i masteron jako bezbedni jel tako :D :D?

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #4 poslato: Maj 06, 2012, 08:20:47 pre podne »
Sorry nestalo mi struje pa nisam uspio zavrsiti post do kraja....Prva dva pokušaja su bila neozbiljna i nekvalitetno odrađena,danas ni u snu ne bih radio takve cikluse, ali sta je tu je...Znači sljedeći ciklus bi izgledao ovako :

1-8 tjedan....100 mg Test propionata svaki drugi dan

1- 4 tjedan Winstrol oral(povećanje doza svakih deset dana,ukupno 34 dana konzumiranja,malo duze od 4 tjedna)
1.-10. dan     40 mg oralnog Winstrola,svaki dan
10-20 dan      50  mg oralnog Winstrola,svaki dan
20-34 dan      75 mg oralnog winstrola,svaki dan


2-8 tjedan
  Masteron ( početi sa 100 mg svaki drugi dan i povećavati doze svakih 12 dana,znači 4 injekcije po 100mg,pa po 125,pa 150,pa 175 i zadnje 4 po 200 mg sto je ukupno 3000mg Masterona za citav ciklus)....

Jedan bivši drzavni prvak u bodybildingu mi je rekao da Winstrolu i Test propionatu nako tjedan do deset dana opada djelovanje ako se uzimaju iste doze,tokom cijelog ciklusa.Zato sam ja ovako odlucio povecavati doze Winstrola i Masterona(vjerujem da je isti slucaj i sa Masteronom,pa cu i njega povecavati tokom ciklusa).Što mislite o tom povecavanju doza tokom ciklusa?
Što se doza Testa tiče također preporuča povecanje doza tokom ciklusa i preporuča ga uzimati svaki dan tokom ciklusa,ali meni je i ovo malo previše uboda iglom pa cu ipak ici sistemom svaki drugi dan.
Što mislite da s Testom  krenem sa nekih 75 mg svaki drugi dan i onda svako deset dana povecavam doze za nekih 25 mg ? Po mom mišljenju to i nije bas pametno,jer ako povecavam doze sto se kura blizi kraju,supresiram vlastitu proizvodnju testa u sve vecoj mjeri pa ce i oporavak biti teži i duži ? Nisam pametan dovoljno pa ce svako misljenje dobro doci.

Treba li uzimati HCG tokom kure i u kojim dozama ?

I na kraju,što mislite općenito o citavoj ideji o ovom ciklusu i jesam li mozda pretjerao s dozama i dal bi mi bilo pametnije ici s manjim,s obzirom da imam relativno nevine "receptore"?

Budući je Masteron antiestrogen,trebam li jos nesto od AE dodavati u ovaj ciklus ?

Jesu prevelike doze Masterona i Winstrola istovremeno  ?

Imam li po vasem misljenju potrebe koristit HCG tokom kure ?

Kako mi je najpametnije odraditi PCT ?


ti decko il imas 15 godina il si trol, druge nema...


hahahah trol :)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #5 poslato: Maj 06, 2012, 09:46:43 pre podne »
ti decko il imas 15 godina il si trol, druge nema...

A ti koristis steroide?

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #6 poslato: Maj 06, 2012, 10:15:24 pre podne »
ja licno da ti na 80 kg (necega) nemas potrebe da radis definciju
sta ti mislis?
jer kapiram da si uzeo ovo radi defke i naravno zato stu su wins i masteron jako bezbedni jel tako :D :D?
[/quot
Cilj mi je nabaciti nekih 5 kg  čiste mišićne mase,bez znacajnijeg navlačenja vode.
Kuru sam tako slozio jer mislim da cu s njom postići ono sto sam zamislio.
Testosteron propionat je tu kao  osnova iz više razloga.Win i Mast ce sigurno supresirati vlastitu proizvodnju testa pa ga zato dodajem.Test je također tu da pomoću njega nabacim par kilograma misicne mase.
Winstrol sam stavio prvi dio kure da  ucvrstim mišiće i da imam bolje rezultate od Masterona kasnije ka ga ubacim.Masteron sam također ubacio zbog njegovog antiestrogenskog djelovanja.Nakon tih 8 tjedana očekujem da cu dobiti 5 kg misica i da cu biti tvrd i isečen.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #7 poslato: Maj 06, 2012, 10:18:42 pre podne »
ambiciozno

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #8 poslato: Maj 06, 2012, 10:19:59 pre podne »
Citat
Win i Mast ce sigurno supresirati vlastitu proizvodnju testa pa ga zato dodajem
Preptpostavljam da nisi ovo bas mislio, posto je ovo bas...bezveze?



Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #9 poslato: Maj 06, 2012, 10:24:18 pre podne »
Citat
Win i Mast ce sigurno supresirati vlastitu proizvodnju testa pa ga zato dodajem
Preptpostavljam da nisi ovo bas mislio, posto je ovo bas...bezveze?

Bezveze?Aj molim te objasi sta je tu bez veze.

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #10 poslato: Maj 06, 2012, 10:28:37 pre podne »
ambiciozno


Velja,aj molim te ako nije problem da mi odgovoris na ona pitanja iz mog 2. posta.Drago mi je da se javio netko od kog mogu dobiti pravu informaciju i tko zna o čemu priča.Ambiciozno je ali ne i preambiciozno ali siguran sam da cu doc do ciljanog rezultata,samo sam malo nesiguran u vezi odabira doza i u vezi povecavanja doza tokom ciklusa svakih desetak dana ?

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #11 poslato: Maj 06, 2012, 10:37:09 pre podne »
ti decko il imas 15 godina il si trol, druge nema...

A ti koristis steroide?


Ako je suditi prema njegovom izgledu na avataru siguran sam da je steroide vidio samo na internetu.Takve pametnjakoiće treba ignorirati jer samo zaspamaju temu i priča krene u neplaniranom toku i obično onaj koji zapocne temu i kome je potrebna pomoc ne dobije odgovor radi takvih specijalaca.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #12 poslato: Maj 06, 2012, 10:51:35 pre podne »
Citat
Win i Mast ce sigurno supresirati vlastitu proizvodnju testa pa ga zato dodajem
Preptpostavljam da nisi ovo bas mislio, posto je ovo bas...bezveze?

Bezveze?Aj molim te objasi sta je tu bez veze.
Kazes da ga ubacujes jer ce izvrsiti supresiju tvog (endogenog) testa, zasto ti treba supresija testa, koji je razlog tome?

Nadam se da shvatas da i ako uzmes 250 mg testa sedmicno ces uraditi supresiju testa, ali mi je bezveze da kazes da ga uzimas samo jer eto zelis supresiju...

Van mreže Becks

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #13 poslato: Maj 06, 2012, 10:55:46 pre podne »
Meni se cini da je mislio da ubacuje test zato sto ce mu sopstvena proizvodnja biti supresovana pa mora da ima test kao osnovu ciklusa.

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #14 poslato: Maj 06, 2012, 10:58:51 pre podne »

[/quote]
Kazes da ga ubacujes jer ce izvrsiti supresiju tvog (endogenog) testa, zasto ti treba supresija testa, koji je razlog tome?

Nadam se da shvatas da i ako uzmes 250 mg testa sedmicno ces uraditi supresiju testa, ali mi je bezveze da kazes da ga uzimas samo jer eto zelis supresiju...
[/quote]

Ma ne krivo si shvatio.Da idem solo sa masteronom i winstrolom bez testosterona supresija bi se dogodila i u organizmu ne bi bilo testosterona,a pretpostavljam da znas sta se tada događa,pa se zato test i preporučuje kao osnova svakog ciklusa.A test je tu također i da nabacim nesto mase a sa winom i masteronom to stvrdnem,i bolje oblikujem te dobijem na vaskularnosti n,naravno uz strogi rezim kvalitetne prehrane i dodatnih suplemenata.