Maj 01, 2024, 12:46:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?  (Pročitano 43137 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #15 poslato: Maj 06, 2012, 11:00:07 pre podne »
Ahaaa, skontao sam sada.... :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #16 poslato: Maj 06, 2012, 11:04:02 pre podne »
aj prvo off - ja nisam bilder i sa 85kg na 185cm zasigurno ne koristim steroide, i mislim da bi bilo zaista smesno da je drugacije...  :D

A da sam dao pa jedno 70-80 inekcija (ne sebi), to je takodje vrlo izvesno  ;)

ti decko il imas 15 godina il si trol, druge nema...

A ti koristis steroide?


Ako je suditi prema njegovom izgledu na avataru siguran sam da je steroide vidio samo na internetu.Takve pametnjakoiće treba ignorirati jer samo zaspamaju temu i priča krene u neplaniranom toku i obično onaj koji zapocne temu i kome je potrebna pomoc ne dobije odgovor radi takvih specijalaca.

Drugarski savet - da ti je potrebna pomoc, definitivno jeste, jer bi mozda bilo bolje da naucis prvo neke osnove, pa onda da ides stepenicama na dalje...  ;)  I da si nekad imao nekoga blizu sebe (ili da si bar video uzivo, a ne preko neta hahhahaha) ko je koristio masteron znao bi na kom nivou bf daje "tvrdji" izgled... mislim smesna tema... debilnosti je jako puno da ne komentarisem sad sve...  :D Neko na 500mg galenike, moze da bude tvrdji, iseceniji, sa mnaje vode itd nego ti sa svim ovim, al jbg, znanje imanje...  ;)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #17 poslato: Maj 06, 2012, 11:09:35 pre podne »
Med sestra da na hiljade injekcija pa opet ne zna nista o hemiji.Tako da to sa brojem injekcija nema nikakve veze. Decko je dosao kulturno da pita, a ti ga vredjas iz cista mira. Cak si u nekoj temi napisao:"ne znam sto vam uopste pisem".Je l mislis da neko stvarno slusa savet nekog ko zna samo teorijski deo? Pusti ljude da pisu koji stvarno nesto znaju i koji imaju po 10 godina ciklusa iza sebe.

Naturalac koji se toliko razume u hemiju da moze da savetuje nekog ko koristi ne postoji, jer je u stvarnosti dosta drugacije.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #18 poslato: Maj 06, 2012, 11:11:42 pre podne »
Ambiciozno je iz prostog razloga sto na jednoj cutting kuri, ti zelis da uvecas misicnu masu za 5kg, a to je skoro 5% tvoje tjelesne mase...pa sad, reci ti meni
a piramidalna doziranja, izmjene i uvodjenja ljekova, mislim, koliko komplikacija ni oko cega, izbjegavanja supresije, receptori....opet samo komplikacije
sve si ti napisao, fino, ostaje samo nepoznanica sa kojom ishranom sve ovo mislis da uradis, kakva je trenutna forma, do kojeg nivoa si stigao po pitanju snage i treninga
inace, nemoj, molim te, da uzimas 75mg propionata...to je smjesno

i ono sto mi se posebno ne svidja je, sve od istog UG laba - ali hajde, sta je tu je
inace na pitanja vezana za PCT ne odgovara skoro niko, jel je to individualno i komplikovano, a meni ne pada na pamet da preuzimam bilo kakvu odgovrnost, pardon, necu ni da razmisljam o tudjem PCT
da li koristiti jos nesto za estrogen, kako to moze bilo ko da zna? To ti moze reci ili neko koga boli k... za tebe ili nema pojma, to sam treba vidis, a zavisice od mnogo faktora
ista je stvar i za HCG i ostale zezalice
jedino, mogu da kazem da doze nisu velike, ali da je kura po meni lose slozena
inace ni winns, a pogotvo masteron nema smisla uzimati na bf%>10,  a masteron, recimo 6-7%

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #19 poslato: Maj 06, 2012, 11:13:20 pre podne »
Jel to znaci, da ljudi pocnu da se edukuju o necemu sa davanjem prve injekcije? Mislim jel im se i znanje ubrizga direktno u mozak?  :D

Ili ako neko dobie gyno on tek onda zna sve o istoj? Ili onda lekari najbolje znaju o upotrebi aas?

Pusti ljude da pisu koji stvarno nesto znaju i koji imaju po 10 godina ciklusa iza sebe.

I verovatno da samo takmicari dolaze u obzir, jer neko drugi ko ima 10god upotrebe iza sebe a nije takmicar...

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #20 poslato: Maj 06, 2012, 11:16:02 pre podne »
Med sestra da na hiljade injekcija pa opet ne zna nista o hemiji.Tako da to sa brojem injekcija nema nikakve veze. Decko je dosao kulturno da pita, a ti ga vredjas iz cista mira. Cak si u nekoj temi napisao:"ne znam sto vam uopste pisem".Je l mislis da neko stvarno slusa savet nekog ko zna samo teorijski deo? Pusti ljude da pisu koji stvarno nesto znaju i koji imaju po 10 godina ciklusa iza sebe.

Naturalac koji se toliko razume u hemiju da moze da savetuje nekog ko koristi ne postoji, jer je u stvarnosti dosta drugacije.

OK hvala ti sto si podijelio svoju mudrost s nama,sad si slobodan sto se ove teme tiče.Zahvaljujem na tvom bahatom pristupu i   izrugivanju ali nijednog odgovora na svoja pitanja nisam nasao ni u jednom tvom postu.
Ti si izgleda jos jedan od onih silnih teoretičara potkovanih internet znanjem koji spamaju teme širom galaksije i smaraju ljude.Imaš pitanja koja sam postavio,ako znas odgovor i zelis pomoci odgovori a nemoj mi tu glumit gurua i pametovat.Iznesi jasne činjenice i argvumente sta ne valja s ovim ciklusom i podijeli te svoje tajne s ostalima,a ako nemaš pojma onda se nemoj ni javljati.

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #21 poslato: Maj 06, 2012, 11:19:33 pre podne »
Ne,nego poucen svojim iskustvom ti kazem da ne moze na osnovu suve teorije da se prica.Edukovati sebe i druge nije isto,narocito u sferi steroida. Postoji gomila ljudi koji nisu takmicari, a koriste dugi niz godina. Kao kad bih ja uzeo da savetujem Katonu kako da radi, jer sam verovatno citao neke tekstove sto on nije, a on covek razbija. Dobronameran savet, jer se na teoreticare ne gleda bas najlepse.Svako dobro .

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #22 poslato: Maj 06, 2012, 11:21:07 pre podne »
@Tenislog

Sa kim se ti macujes? Ko tebi prica? Jos te branim.Stvarno treba iq test pre uclanjivanja na forum..

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #23 poslato: Maj 06, 2012, 11:28:45 pre podne »
AHAHHAHAA tek sam sad vidio da sam tebi odgovorio na post.Ma ovo je bilo namijenjeno za Miloša Živanovića ali sam slucajno to postao kao odgovor na tvoj post.Sorry radi se o zabuni nije tebi bilo upućeno ;)

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #24 poslato: Maj 06, 2012, 11:55:14 pre podne »
Ambiciozno je iz prostog razloga sto na jednoj cutting kuri, ti zelis da uvecas misicnu masu za 5kg, a to je skoro 5% tvoje tjelesne mase...pa sad, reci ti meni
a piramidalna doziranja, izmjene i uvodjenja ljekova, mislim, koliko komplikacija ni oko cega, izbjegavanja supresije, receptori....opet samo komplikacije
sve si ti napisao, fino, ostaje samo nepoznanica sa kojom ishranom sve ovo mislis da uradis, kakva je trenutna forma, do kojeg nivoa si stigao po pitanju snage i treninga
inace, nemoj, molim te, da uzimas 75mg propionata...to je smjesno

i ono sto mi se posebno ne svidja je, sve od istog UG laba - ali hajde, sta je tu je
inace na pitanja vezana za PCT ne odgovara skoro niko, jel je to individualno i komplikovano, a meni ne pada na pamet da preuzimam bilo kakvu odgovrnost, pardon, necu ni da razmisljam o tudjem PCT
da li koristiti jos nesto za estrogen, kako to moze bilo ko da zna? To ti moze reci ili neko koga boli k... za tebe ili nema pojma, to sam treba vidis, a zavisice od mnogo faktora
ista je stvar i za HCG i ostale zezalice
jedino, mogu da kazem da doze nisu velike, ali da je kura po meni lose slozena
inace ni winns, a pogotvo masteron nema smisla uzimati na bf%>10,  a masteron, recimo 6-7%
[/size]

BF mi je oko oko 8-9%,do pocetka kure imam jos 3 tjedna i jos cu ga spustit.U dobroj sam formi treniram boks i uz to idem u teretanu.Ako ti to može posluzit kao nekakvo mjerilo moje forme npr bench press radim serije 8-10 ponavljanja sa 100-120 kg.Ishrana će biti zadovoljavajuca,kolko je mognem uskkladiti s poslom a bazirat ce se na kvalitetnim UH i proteinima a masti što uleti.Uzimat cu 4gr proteina  po kg tjelesne tezine svaki dan.Od preparata imam glukozamin sulfat, 15 kg wheya 80%,Arginin 1kg,Glutamin 1 kg,Vitamine i minerale,Vitamin E i C.

Još bih imao pitanje ako ti nije problem,bio bih ti jaaaaaaako zahvalan.

Pretpostavimo da ti imaš  3 ampule 10ml/100mg Testosteron propionat    ,  100 tableta Winstrola po 20 mg i 2 ampule 10ml/150 mg Masterona...Kad bi s tim arsenalom radio kuru u trajanju od 8 tjedana kako bi ti to složio ?

Van mreže Veljko1981

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 222
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #25 poslato: Maj 06, 2012, 12:49:00 posle podne »
čovek će svakako uzeti ove aas što je kupio, tako da mislim da bi bilo bolje savetovati ga kako da to uradi bezbednije umesto da merite ko ima veći  ;)
Bez čučnjeva u kavezu za biceps!

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #26 poslato: Maj 06, 2012, 12:55:00 posle podne »
Pa neka uzme-koga uopste briga.

A niko mu,svakako,nece napisati gotovu kuru na forumu  8)

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #27 poslato: Maj 06, 2012, 01:09:56 posle podne »
Bravo Milane! Jeste teorija bitna da udjes u igru al da se "igra u stvarnosti" razlikuje od one u knjigama, razlikuje se. A dobro Milose znas da das bocu, znas kad ce gino tu onda i davaj savete.

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #28 poslato: Maj 06, 2012, 01:38:34 posle podne »
Evo,dakle da pokušam ovako.Skoncentrirat cu se na ono najbitnije sto me zanima i sto sam zelio saznati ali malo sam krivo i preopširno postao.
Djelovanje steroida tokom kure opada svakih desetak dana i efekt se smanjuje,zbog toga sam dobio savjet da konstantno svakih desetak dana pomalo povecam dozu,pa nakon deset dana opet povecam itd....
Ciklus ce trajati 8 tjedana .Radit cu ga sa Testosteron propionatom,Winstrolom oralnim i Masteronom.Ja sam od preparata koji su mi dostupni  izabrao ove.Ne zelim moon face,ni glomaznu masu sa gomilom potkozne tekucine,pogotovo ne sad prije ljeta.I mrzim ove upadice kao sto  je" A niko mu,svakako,nece napisati gotovu kuru na forumu"...Dođu tu pročitaju jedan manji dio rasprave i bespotrebno komentiraju samo da bi napisali nesto.Ja nisam tu dosao sa pitanjem da mi neko slozi kuru,vec sam iznio svoj primjer i zatrazio sam da ga iskomentiraju iskusniji članovi,ali stalno se moraju javljati ovi neki cyber manijaci koji osim ovog internet zivota drugog ni nemaju pa tu grade svoju licnost i komentiraju sve i svaste bez obzira jesu li kompetentni za to.
Svaka čast  Velji i hvala mu,jedini on je rekao nesto konkretno.
Ako netko ima ideju kako bi najpametnije bilo odradit ciklus Test prop. Winstrol oral i Masteron,može napisati,a ako ne zeli shvacam i poštujem.


1.Što mislite o tom povećavanjau doza svakih 10-15 dana.Posebno me zanima dal je pametno podizat  doze Test propionata na način da svakih 15 dana doze pojacam  sa dodatnih 25 mg.Hoće li to usporiti oporavak i jel mi se pametnije drzati tokom citave kure doza od 100 mg EOD.(Test propionata).Nekako mi je logika nalaže ako povecavam doze sto se kura blizi kraju,vrsim vecu supresiju vlastitog testa i onda racunam da ce oporavak bit duži ?

2.Hoće takvo povecavanje doza destabilizirati krvnu i hormonalnu sliku više nego da uzimam jednake doze tokom citavog ciklusa?



Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: TESTOSTERON PROPIONAT/WINSTROL(oralni)/MASTERON...SAVJETI I KRITIKE ?
« Odgovor #29 poslato: Maj 06, 2012, 02:15:54 posle podne »
ne znam ko ti je to rekao za tih 10 dana bzvy je jer orgnizam tezi homeostazi kroz mesec dana. moon face neces dobiti ako sredis ishranu.