April 28, 2024, 12:52:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: animal cuts i ishrana,pomoc?  (Pročitano 27272 puta)

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
animal cuts i ishrana,pomoc?
« poslato: Maj 06, 2012, 11:28:26 pre podne »
ovako,viskok sam 178cm(tako nesto),u decembru sam imao 84,85kg i krenuo sam sa zdravom ishranom,5 obroka dnevno,5 treninga nedeljno,pola sata bajs,sat tegovi,i to oko 18,19h i dosao sam do 78kg za nekih mesec i po dana s tim da nisam mesec i po dana se prdrzavao tome redovno i sad sam na 78-80,i ne pomeram se jer sam se sad opet malo opustio,poslednjih mesec,dva...sad planiram da uzmem animal pa me zanima,posto sam citao,da kad ga uzimamo da ne moram da trcim nego moze i bajs,ili one skije..pa da li je to tacno i koliko i kako da treniram sa tim da uz to radim i sat,sat i po trening sa tegovima...znaci,trebalo bi da opet uvedem 5 obroka dnevno,sa nekim rotacijama uh i animal? hvala unapred...

Van mreže Damir82

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #1 poslato: Maj 06, 2012, 05:43:32 posle podne »
Zdravo,

Ako budeš krenuo na rotacije a nikad ih u životu nisi radio sigurno ćeš šokirati organizam i imaćeš rezultata.
Animal cuts uzmi u momentu kada se budeš zakucao sa dijetom pa da te malo pogura.

Pozdrav

Van mreže freak1

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #2 poslato: Maj 06, 2012, 06:45:28 posle podne »
Pozdrav Bojjan91

pa bajs i trcanje je ti je kardio trening,tako da  ti je  isto sta god izabrao.Samo je bitno da taj kardio odradis kako treba.
Animal Cuts se koriste dva paketića dnevno, jedan ujutru a jedan pre treninga pod uslovom da je trening popodne ali ne suviše kasno.
A sa rotacijama ces imati rezultata,to sigurno jos ako je prvi put,nema greske.
Samo dodaj gas i nemoj da stajes :D

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #3 poslato: Maj 08, 2012, 11:32:48 posle podne »
ovako,viskok sam 178cm(tako nesto),u decembru sam imao 84,85kg i krenuo sam sa zdravom ishranom,5 obroka dnevno,5 treninga nedeljno,pola sata bajs,sat tegovi,i to oko 18,19h i dosao sam do 78kg za nekih mesec i po dana s tim da nisam mesec i po dana se prdrzavao tome redovno i sad sam na 78-80,i ne pomeram se jer sam se sad opet malo opustio,poslednjih mesec,dva...sad planiram da uzmem animal pa me zanima,posto sam citao,da kad ga uzimamo da ne moram da trcim nego moze i bajs,ili one skije..pa da li je to tacno i koliko i kako da treniram sa tim da uz to radim i sat,sat i po trening sa tegovima...znaci,trebalo bi da opet uvedem 5 obroka dnevno,sa nekim rotacijama uh i animal? hvala unapred...

Evo iz licnog iskustva ja sam popio do sad 5 kutija animal cutsa i sta sam primetio kad pijem 2 kesice na dan imam problema krene srce jako da mi kuca uvece i da me steze pretpostavljam zbog doze kofeina.... to jest 100% sam siguran,zato sto me i 2 soljice kafe rade imam malu toleranciju na kofein,znaci ako i ti budes imao istih problema smanji na 1 kesicu koristio sam cim ustanem na prazan stomak i odem da odradim kardio bajs na kej sat vremna ili trcanje pola sata,i mogu ti reci da sam na samo 1500 kalorija dnevno uglavnom iz proteina sa takvom dijetom na malo uh skoro se pretvorio u kostura.....eto :) to je moje iskustvo narvano nisam imao pojma sta radim tad...bio sam debeo i heo sam samo da smrsam...inace odlican preparat...samo ishrana je br.1 moras to srediti i onda animal cuts,nemas potreba za rotacijom mozes naravno ne kazem....ali i ovako i onako ce ti dati rezultate uz smanjenje uh i povecanje proteina i narvano 5 do 6 obroka dnevno,i naravno spusti kalorije za 300-500.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #4 poslato: Maj 09, 2012, 06:23:46 posle podne »
Citat
.ali i ovako i onako ce ti dati rezultate uz smanjenje uh i povecanje proteina

da..da
UZ ZAUSTAVLJANJE STOPE BAZALNOG METABILIZMA
borise molim te da savete tipa

Citat
nemas potreba za rotacijom

ostavis za neka druga mesta
jer ti kg mozes da skines i da NE JEDES NISTA 30 DANA (niko nije rekao da nemozes)
samo sta ce da se desi
to je ono o coemu ti NE GOVRIS

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #5 poslato: Maj 15, 2012, 02:17:18 posle podne »
posto ustajem oko 12 a u teretanu idemo oko 18,19h...pijem cim ustanem i koliko pre treninga drugu i jel to nije mali razmak izmedju dve kesice? i koliko trebam da radim kardio trening?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #6 poslato: Maj 15, 2012, 02:35:27 posle podne »
posto ustajem oko 12 a u teretanu idemo oko 18,19h...pijem cim ustanem i koliko pre treninga drugu i jel to nije mali razmak izmedju dve kesice? i koliko trebam da radim kardio trening?

pa mali u principu jeste ali ajde
a kardio radis dok ne padnes.
salim se
u stvari i ne
neznam kakvo je to pitanje
dali si procitao i jednu temu o
-vrsti cardio treninga
-nacinu na koji se radi
-mogucim posledicama
-razno :D

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2012, 05:57:09 posle podne »
2 pitanja? posto idem 5 puta nedeljno u teretanu a vikendom odmaram,ponekad odem i subotom,da li ta dva dana pijem samo jednu kesicu ujutru i ako ne treniram? i npr ako u toku dana ne stignem da odem u 18 nego u 21 da li da popijem drugu kesicu oko 5 ili ne?

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #8 poslato: Maj 25, 2012, 01:28:44 pre podne »
jel moze neko da mi odg na prethodna pitanja??? hvala...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #9 poslato: Maj 25, 2012, 05:30:43 pre podne »
1.da
2.pa bilo bipametno da ga popijes najkasnije do 19 jer kasnije moze da ti pravi probleme sa snom
PROBAJ

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #10 poslato: Maj 29, 2012, 12:18:07 pre podne »
hvala na odgovoru....nesto sam citao i pise da koriste animal i protein zajedno...ja sam planirao da popijem kutiju animala i ako budem zadovoljan da predjem onda na protein i da se posvetim vise misicima...da li da probam tako kako sam planirao ili da kupim i protein? inace radim i kardio i teretanu ali sam mislio da je bolje prvo animal pa onda protein i ostalo....mozda je glupo pitanje ali sta znam,bolje da pitam....

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #11 poslato: Maj 29, 2012, 12:32:54 pre podne »
Mozes ti da koristis i protein, tj protein uvek i koristis bez obzira da li zelis da mrsavis ili da stvaras misice. Sigurno si negde cuo pogresno misljenje da se protein uzima samo za masu pa zato i pitas sve ovo?
Ali da ti ne komplikujem sada sa odgovorom, mogu jos vise da te zbunim. Protein koristis uvek posle treninga sa tegovima u vidu PWM sejka i eventualno ujutru uz ovsene pahulje, a od ostale ishrane tokom dana, nedelja, meseci.... zavisi kojim ces putem da ides, masa ili definicija, tj. da li ces da budes u kalorijskom suficitu ili deficitu.

Van mreže Bojjan91

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #12 poslato: Jun 01, 2012, 05:30:01 posle podne »
evo danas sam uzeo whey protein...pre 5 dana sam krenuo sa AC i danas cu da dodam i protein....pitanje? 2 merice posle treninga,e sad,da li da pijem i koliko pred spavanje ili kad ustanem? i koliko sam shvatio,ako imam istu ishranu,tj isti obroci duzi period da mi se telo navikne i da nema nikakvo dejstvo posle nekog vremena,jel to tacno? problem mi je sto ne volim nista sem piletine a ona mi se vec po malo smucila a ne znam sta bih jos mogao da menjam da mi se ne desi da mi se telo navikne pa da se za dzabe mucim takvom ishranom....

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #13 poslato: Jun 01, 2012, 05:53:13 posle podne »
epic biser...

Druze ko god ti je to rekao obrukao se fino. :)
Ja zadnje 3 godine uglavnom jedem bijelo meso to je No1 bila da je masa ili definicija u pitanju.Ponekad junetina,svinjski but,neka riba i sl. da ubije monotoniju i to je to.Whey mozes ujutro uz ovsene pahuljice recimo.Pred spavanje neki sporovareci protein tipa posni sir(ella,meggle,sabacki..) ili junetina recimo.I ne treba ti 2 mjerice wheya poslje treninga...

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: animal cuts i ishrana,pomoc?
« Odgovor #14 poslato: Jun 01, 2012, 06:59:02 posle podne »
ja sam isto kada sam rotacije radio dva do dri puta nedjeljno umjesto posnog sira 250 grama junetine,ali bas svaki dan ne bi trebalo,dva do dri puta (pa cak i manje) je sasvim dovoljno...Ali opet najbolja opcija je kazein,pa sad,kako tko voli...