April 29, 2024, 06:43:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Protein / Kreatin hitno  (Pročitano 9824 puta)

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Protein / Kreatin hitno
« poslato: Maj 08, 2012, 11:05:03 pre podne »
Imam par pitanja.

1:  Cesce idem u teretanu, pa posle teretane odma na trcanje, sad zanima me da li da uzimam kreatine i proteine posle teretane pre trcanja ili kad zavrsim i sa teretanom i sa trcanjem?

2: Da li je u redu da promesam u jednu bocu sa vodom protein, kreatin i dekstrozu ili trebam da pijem posebno u nekom vremenskom razmaku ?

3: Uzeo sam ovaj kretin-Creatim ako mi mozete reci posle kojeg vremena se vide razlike neke? Msm na rezultate?

Hvala
« Poslednja izmena: Maj 08, 2012, 11:06:43 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #1 poslato: Maj 08, 2012, 11:09:59 pre podne »
redom
1.savete si trebalo da dobijes tamo gde si kupio preparate zar ne?
jer malo je glupo tj ne MALO vec mnogo je glupo da [postavis pitanje dali PROTEIN da pijes pred trening i slic sto znaci da nisi dobio NI ELEMENTARNE SAVETE
ali redom

1.protein uzmes posle svih aktivnosti (sta znaci to cesce.. :o :o)-dakle posle i teretane i trcanje
2.KREATINE (woooow) nekoliko njih ha?>..se obicno uzima ujutro na prazna stomak i pred trening u teretani
3.u redu je i treba da pimesas sve u shaker i tako konuzmiras
4.od tog creatina neces videti NIKAKVE reuzlatete jer se reuzlatati vide od pravilno koncpirane ISHRANE koja je uradjena shodno cilju (masa ili def)

5.pitanje za tebe

KAKO MOZES DA KUPIS NESTO A DA NEZNAS NI ZA CEGA SLUZI???

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #2 poslato: Maj 08, 2012, 11:23:53 pre podne »
Ma kupio sam u pansportu, lik mi je objasnio da kreatin sluzi za dobijanje snage, i da pomaze pri dobijanju misicne mase. Al posto sam rekao da zelim da skinem masne naslage sto imam , on mi je preporucio ovaj kreatin jer je rekao  da ne povlaci toliko vodu.. A sto kazes da necu videti nikakve rezultate od tog kreatina ne kontam ? Ako mozes objasni.  :-\ :P

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #3 poslato: Maj 08, 2012, 11:25:43 pre podne »
Ma kupio sam u pansportu, lik mi je objasnio da kreatin sluzi za dobijanje snage, i da pomaze pri dobijanju misicne mase. Al posto sam rekao da zelim da skinem masne naslage sto imam , on mi je preporucio ovaj kreatin jer je rekao  da ne povlaci toliko vodu.. A sto kazes da necu videti nikakve rezultate od tog kreatina ne kontam ? Ako mozes objasni.  :-\ :P

Hvala

a evo ovako
da jea tebe pitam kakve ti reuzlatate ocekujes?
jer vidim da u njih ne sumnjas vec da je kod tebe samo pitanje vremena,pa mene evo zanima sta ti u stvair ocekujes
da ne ulazim u to da zelis da skines masne naslage i da kupujes kreatin itd itd itd itd...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #4 poslato: Maj 08, 2012, 11:27:42 pre podne »
U pansportu su vazda bili ljubazni, secam se kada sam kupovao vitamine pre 5 godina npr , jedva sam izasao iz radnje bez gejnera za masu...
Men sana in corpore sano !

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #5 poslato: Maj 08, 2012, 11:30:48 pre podne »
Pa da dobijem na misicnoj masi, pa evo izvini sto smaram kao prvo , jbg nisam ga pitao sve i to je to , iovako njih boli uvo nego samo da prodaju i to je to... Ajde ako mozes reci molim te kako deluje "Creatim Scitec Nutrition", i sta mogu ocekivati od njeg... ?

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #6 poslato: Maj 08, 2012, 11:37:09 pre podne »
moze neki odgovor ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #7 poslato: Maj 08, 2012, 11:40:46 pre podne »
Pa da dobijem na misicnoj masi, pa evo izvini sto smaram kao prvo , jbg nisam ga pitao sve i to je to , iovako njih boli uvo nego samo da prodaju i to je to... Ajde ako mozes reci molim te kako deluje "Creatim Scitec Nutrition", i sta mogu ocekivati od njeg... ?

pa ja bih morao da krenem od 2001 god da objasnjvam onda i svaki dan nekome jer svaki dan se pojavi neko kao sto si ti koji zeli MASU OD KREATINA!!!!
ljudi shvatite..CITAJTE AMAN!!!!!!!!!!!!!!!!

pa ja ovo ne mogu da verujem...
ovaj sport se zove BODI BILDING (engl Body Building)=IZGRADNJA TELA
da bi se telo gradilo,potrebne su GRADVINE MATERIJE
tvoj otac kada je zidao kucu nije je zidao sa MALTEROM vec sa CIGLAMA ZAR NE?
tako i ti telo nemozs da izgrads bez GRADIVNE MATERIJE
kreatin fuCKING NIJE GRADAVINA MATERIJA vec je on celijski volumizator
da INDERKETNO UCESVTUJE U IZGRADNI MISICNE MASE-DA!!!!!
ALI NEMA VEZE HIPETROFIJOM (ovo je vec mnogo tesko za vas) a HIPETROFIJA ZNACI TJ TO JE ONO ZA CIME VI PAITETE A TO JE MISICNA MASA
da bi doslo dio hiprtrofije potrebno je da se HRANIS tj da sastavis jelovnik prilagodjen svom cilju...
sta ces da dobijes od tog kreatina
3 litra vode (ako budes imao srece) koju ces da ispisas cim prestanes da ga pijes TJ KAO I SA SVIM OSTALIM KREATINIMA..dodouse,neisu bas kao monohodrati ali.......
procitaj neke od textova sinak

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/p/jul.html

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #8 poslato: Maj 08, 2012, 11:53:07 pre podne »
Kontam sta hoces reci
Mi preporucujes da uzmem neki drugi kretin ili ? Mislim koji su bolji monohidrat ili ovaj ? Samo mi je to bitno jos , nista vise i zahvalan sam :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #9 poslato: Maj 08, 2012, 11:54:33 pre podne »
nije stvar dali treba da uzmes nesto drugo momak
vec je stvar da u opste nisi ni u jednoj recenici spoemnuo ISHRANU a primarni cilj ti je misicna masa.
ti mozes i sa tim da dobijes odredjene reuzlatate
ali opet ti naglasvam
nisi ni spomnuo ishranu a ona je No1

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #10 poslato: Maj 08, 2012, 11:59:59 pre podne »
Ishrana, pa najvise se drzim mesa,sira,ribe,jogurta,mleka,suvo grozdje,musli,jaja i te hrane gde ima najvise proteina a ugljenih hidrata gledam sto manje unositi jer zelim skinuti masne naslage, i jedem 4,5 puta na dan ( manje obroke ) jel to ispravno ? Ajde preporuci mi koje kreatine da uzmem i proteine i kad dobijem kintu za par dana , ako je moguce narucicu sa ogistra-nutrition-shop ako je moguce narudzbina online

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #11 poslato: Maj 08, 2012, 01:13:44 posle podne »
Ishrana, pa najvise se drzim mesa,sira,ribe,jogurta,mleka,suvo grozdje,musli,jaja i te hrane gde ima najvise proteina a ugljenih hidrata gledam sto manje unositi jer zelim skinuti masne naslage, i jedem 4,5 puta na dan ( manje obroke ) jel to ispravno ? Ajde preporuci mi koje kreatine da uzmem i proteine i kad dobijem kintu za par dana , ako je moguce narucicu sa ogistra-nutrition-shop ako je moguce narudzbina online

naravno da je moguce naruciti
ali to sada nije primarno
ono sta je primarno je da NAPISES ovde sta i kako jedes
to sta si napisao je nista
jedem meso,jaja,mleko (sve sto ima proteina) i puzevi imaju proteina ali nisu dobri da se jedu
tako da
treba da napises tacno po oboricma
ne unositii UH jer GRESKA jer ti moras da budes na nekoj od dijeta ako se na to odlucis
ali
ja ovde vidim da ti brkas babe i zabe
gore pises da HOCES MASU a ovamo da hoces masne naslagae
i sada mi je jasno od kuda to
kreatnom ces da guras masu dok ces sa druge strane da sagorevas salo
a ja cu da ti kazem ovo
probaj da sednes u kola,ubacis u prvu i krenes u rikverc..
sta mislis dali je to moguce?

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #12 poslato: Maj 08, 2012, 01:37:39 posle podne »
.......
ja ovde vidim da ti brkas babe i zabe
gore pises da HOCES MASU a ovamo da hoces masne naslagae
i sada mi je jasno od kuda to
kreatnom ces da guras masu dok ces sa druge strane da sagorevas salo
a ja cu da ti kazem ovo
probaj da sednes u kola,ubacis u prvu i krenes u rikverc..
sta mislis dali je to moguce?
Baš htedoh to da napišem. Kako bi narod rekao: "Nemoš da se jebeš a da ti ne uđe.".
Mada sam svestan da mit o istovremenom nabacivanju mišićne mase i gubljenju sala nikad neće izumreti, taj mit je besmrtan i vanvremenski.
Da napišeš još 100 puta istinu o tome uvek bi se pojavilo 1000 novih likova ubeđenih da je taj alhemijski proces moguć i odigrava se tako što jednostavno pretvoriš salce u mišić.  ;D

Ljudi, aman, utuvite u glavu da nije moguće pretvaranje masti u mišiće, baš kao što nije moguće pretvaranje olova (kamena, krvi device i sl.) u zlato.

« Poslednja izmena: Maj 08, 2012, 01:39:12 posle podne kure_ss »

Van mreže Flatronw2241s

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #13 poslato: Maj 08, 2012, 04:27:31 posle podne »
Da u pravu si nije moguce pretvarati salo u misice, nisam to rekao. Ja sam rekao da zelim da skidam masne naslage dok dobijam ciste misice, misicnu masu, to je isto ne moguce ? Ili sta ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Protein / Kreatin hitno
« Odgovor #14 poslato: Maj 08, 2012, 05:08:51 posle podne »
Citat
. Ja sam rekao da zelim da skidam masne naslage dok dobijam ciste misice,

to nije moguce