April 27, 2024, 01:24:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban plan ishrane!  (Pročitano 17349 puta)

Van mreže Miloš93

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #15 poslato: Maj 21, 2012, 09:08:00 posle podne »
Da li moze ovako:
Ustajem rano izjutra, sagorevac(ULT Ultra Ripped) na prazan stomak, trcanje. Nakon toga ovsene+protein. Onda 2-3 obroka npr. belo meso, pirinac; belo meso, krompir; i mislio sam da jedan bude nesto sa jajima; uz belo meso bih jeo i salatu( ubacio bih i grasak, kukuruz, kupus, brokole...)(dodajte jos nesto).Zeleni caj(ne znam koliko minuta pre treninga). Nakon toga ide Xpand+L-carnitine(biotech) i na TRENING. Posle treninga protein(NUT IsoBolic)+dextroza. Nakon toga bih ubacio jedan obrok sa mesom,salatom,rizom ili necim drugim, za veceru cu jesti Ella sir(pomesacu ga sa vodom ili ne znam kako je najbolje). Spavanje :D.
Da li je ok ?? Sta nije?? Korekcije. Saveti :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #16 poslato: Maj 21, 2012, 09:12:42 posle podne »
Saveti nisu urodili plodom :)
ne valja ovo, i dalje ne znas sta hoces ili cemu koji preparat sluzi..
Pronadji uljeza: ULT Ultra Ripped, Xpand, L-carnitine...

Spartak

  • Gost
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2012, 09:15:16 posle podne »
pa ja licno ne  vidim nikakvu gresku u gore isplaniranoj dijeti....

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #18 poslato: Maj 21, 2012, 09:26:03 posle podne »
Mislim da je Mica ciljao na supse:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Miloš93

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #19 poslato: Maj 21, 2012, 10:45:12 posle podne »
Ne znam u cemu je problem, ali ako ga vidite bolje mi recite a ne da sad tu nagadjamo da li je baba ili deda...
Znam za cega koji sluzi.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #20 poslato: Maj 21, 2012, 11:17:06 posle podne »
Ne znam u cemu je problem, ali ako ga vidite bolje mi recite a ne da sad tu nagadjamo da li je baba ili deda...
Znam za cega koji sluzi.
Onda reci cemu sluzi Xpand i Ultra Ripped?
Sta se nalazi u jednom a sta u drugom?

PS. deda je!;)

Van mreže kukuruz

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #21 poslato: Maj 22, 2012, 04:18:41 pre podne »
xpand,masa + ultra ripped, definicija= masivna definicija  ;D  ::)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #22 poslato: Maj 22, 2012, 06:04:17 pre podne »
pa ja licno ne  vidim nikakvu gresku u gore isplaniranoj dijeti....

pa ocigledno je buraz problem sto je NEISPLANIRANA
jer recenice
jeo bih 2-3 obroka npr belo meso i krompir nije plan (jesti cu toliko i toliko gr mesa i toliko i toliko gr UH iz razloga sto imam toliko i toliko kg i trenunto sam na toj i toj dijeti)
vec je to kako vidim po sistemu..jesti cu koliko budem mogao i koliko mi se bude svijdalo
eto,iz tog razloga NIJE DOBRO

Van mreže Miloš93

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #23 poslato: Maj 22, 2012, 07:56:38 pre podne »
E to, Hvala Pedja, cekam da neko lepo kaze to i to ne valja a ne da me zezaju tu. :D
Znam na sta mislis, Xpand sadrzi nekoliko vrsta kreatina a ovaj je sagorevac, ali rekli su mi na Pansporu(ja ne znam da li je to dobro zato i pitam ovde)
Da Xpand i taj sagorevac mogu, da nece uticati na kreatin iz Xpanda.
Napisacu sve tacno, gramazu i to, cim dodjem kuci :D

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #24 poslato: Maj 22, 2012, 10:42:25 pre podne »
Ne mozes da koristis kreatin i sagorevac u isto vreme, tj. mozes ali nema nikakvog smisla a i rezultata nece biti.
Napisi lepo plan ishrane po obrocima i kolicinski koliko cega planiras da jedes
Verovatno su ti tamo rekli i da koristis L-carnitine, ali ne u kojim kolicinama?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #25 poslato: Maj 22, 2012, 10:57:08 pre podne »
Citat
rekli i da koristis L-carnitine, ali ne u kojim kolicinama
;D ;D

Van mreže Miloš93

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #26 poslato: Maj 22, 2012, 01:54:11 posle podne »
Da li mozete da mi kazete najboljih 5 NO reaktora, i zasto :D hvala

Bojan Jovanovic x-PAND. No musle pump. i tako ti. ali x-PAND ti je najbolji!

Milos Kolbl shock therapy??
Zasti bas x-Pand? Jel mozes da mi priblizis malo ?

Pansport Da li si koristio do sada NO reaktore, kreatin, arginin, beta-alanine, nešto za energiju...?

Milos Kolbl Koristio sam Kreatin monohidrat, ultimate nutrition, ph. Nisam NO nikada koristio, planiram da uzmem, samo ne znam koji, pa me zanima koji je dobar i zbog cega.

Pansport Bilo koji da uzmeš, radiće te extra. Drugo bi bilo da si pio 10 različitih NO reaktora, pa da već ne znaš šta da uzmeš. BILO KOJI će te odraditi. Xpand je brutalan, ali ako hoćeš nešto što slabije "udara" onda uzmi Super Pump Max, Nano Vapor, Shock Therapy, Super Charge...

Bojan Jovanovic pa pazi ovako. moj savet je da uzmem prvo neki slabiji NO tipa No musle pomp kosta 3000 din. a i ok je. x-pand ti je najaci NO do sad pa to uzmi posle. X-pand ce te lepo odraditi ali i Musle pomp ce ti dati rezultate. x_pand ti je negde oko 5000 i nesto valjda.

Milos Kolbl aha oke :D Znaci Xpand :D Mislim razmisljao sam da li to ili Shock, posto su mi rekli neki da im Xpand nije nista radio, ali posle ovoga sam se odlucio :D Jel jos nesto osim proteina dobro dodje uz Xpand ?

Bojan Jovanovic Pa imas ljude koji nisu navikli na No ali bas da ih x-PAND nije radio to mi cudno al ajde. pa zavisi sta hoces Misicnu masu ili definiciju ili nesto trece. Nije sve isto

Milos Kolbl Ma idem odma na Xpand, imam trenutno toliko, samo da li moze da se uzima i neki sagorevac npr pre podne pa trcanje, a posle podne Xpand pa trening, posle protein kao i ujutru uz ovsene, posto znam da u Xpandu ima kreatina nece se to izgubiti zbog sagorevaca?
I pre treninga L karnitin

Milos Kolbl Evo ovim mozes da zakljucis da hocu malo da oslabim ali da umesto tog sala sto cu izgubiti ubacim misice posto ne idem na def nego na masu :)

Bojan Jovanovic pa bolje onda zavrsi sa sagorevacem. pa tek onda uzimaj No ili tako nesto. to vec nzm. MA roknes Kre alkalin i tribulus :D i eto ti sve xD xeeee

Pansport Možeš uzeti BCAA, Super Natural (esencijalne aminokiseline), glutamin, Xtend (BCAA+glutamin+citruline malat) ili tečne aminokiseline da piješ pre i u toku treninga. Tako ćeš smanjiti katabolizam u velikoj meri, jer tvoj organizam neće morati da razgrađuje mišiće zbog potrebe za aminokiselinama.

Pansport Što se tiče NO + sagorevač kombinacije, extra je za mršavljenje ili definiciju, onda sagorevač pij ujutro, a Xpand pre treninga.

Pansport Sagorevač ti neće uticati na taj kreatin u Xpand-u.

Pansport Miloše, masa i skidanje masti ne idu zajedno baš tako jednostavno.

Milos Kolbl Aha Super :D HVala vam puno :D
Mislim da necu imati para za BCAA, posto sam gledao to je oko 4000 negde, sad ne znam da li ima jeftinijih koje ce moci da isprate ceo Xpand? Protein imam Isobolic, to cu 2 puta na dan, sad mislio sam Omega 3 jos...
L karnitin pre treninga onaj u sumecim, a sagorevac riped neki od ultimatea.
Mozda bih ubacio i zeleni caj pre treninga jedno 1h pre ili vise ??
I unosim dosta tecnosti.

Pansport Ok je ovako, samo ubaci bolje neko drugo povrće umesto krompira.

Milos Kolbl Sta preporucujes? Mislim ubacio bih i neku salatu samo ne znam koju?
Hleb da li da uopste uzimam?

Pansport Koje god povrće voliš, po mogućstvu sveže. Hleb izbegavaj, možeš ga jesti ponekad, ali nemoj stalno.

Milos Kolbl Hvala puno na savetima :D
___________________________________________________________________________________
Evo pa pogledajte i sad zamislite da ste u mojoj situaciji. Sta sad da radim??
Pedja da li prvo da uzmem sagorevac i taj L-carnitin i da se sredim, pa onda da pocnem sa xpandom ?? Sta mislis kako je najbolje ?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #27 poslato: Maj 22, 2012, 02:15:34 posle podne »
*ebe lud zbunjenog!
Ja odustajem od ove teme!

Citat
Milos Kolbl Evo ovim mozes da zakljucis da hocu malo da oslabim ali da umesto tog sala sto cu izgubiti ubacim misice posto ne idem na def nego na masu
:o

Citat
Pansport Što se tiče NO + sagorevač kombinacije, extra je za mršavljenje ili definiciju, onda sagorevač pij ujutro, a Xpand pre treninga.
:o


Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #28 poslato: Maj 22, 2012, 02:39:52 posle podne »
Ha, ha Mića je poludeo.... 8)


Pansport Miloše, masa i skidanje masti ne idu zajedno baš tako jednostavno.


Pa ne ide nikako majku mu staru. Ladno su mu napisali ne ide to tako jednostavno, trebali su da dodaju (a verujem da jesu) ali ako kupiš XYZ preparate, pretvaranje sala u mišić je jednostavnije. ;D

Nisu uopšte korektni, potpaljuju zablude kod potencijalnih korisnika radi jednokratnog profita, a ne znam da li ne kontaju, ili ih baš zabole, što taj isti korisnik više nikad neće ništa kupiti kod njih kad shvati da su ga slagali da možeš salo pretvoriti u mišić.


Van mreže Miloš93

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Potreban plan ishrane!
« Odgovor #29 poslato: Maj 22, 2012, 07:42:21 posle podne »
Hvala vam svima, snacicu se....
Ne shvatas sta ja hocu da kazem, niko ne kaze da ja Zelim da pretvaram salo u misic ne znam sto navaljujete toliko na to jel sam ja to rekao ??? Ispadam retard.
Ja ne znam kome da verujem posto svako ima svoju pricu, u teretani pricaju drugi, onda neki sto idu 5-6-7-8 god pricaju drugo, ovi pansport pricaju cetvrto, xsport sesto... zato sam dosao da cujem sta je najbolje... ali kako vidim ne vredi, lakse jenapisati 5 recenica u kojih ce te poniziti nekog neko napisati 2 u kojoj ce te reci tu i tu gresisi to i to popravi, tako i tako uradi!