April 25, 2024, 05:02:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!  (Pročitano 12337 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 12, 2006, 06:08:42 posle podne »
dajte linak da vidimo to
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 12, 2006, 06:40:08 posle podne »
dajte linak da vidimo to

Nije ni bitno koji je link...

Bitno je da ispada kako se ovde klincima od 16-17 god sastavljaju kure i nude steroidi na prodaju,a svi znate koliko se trudimo da im to izbacimo iz glave i odgovorimo ih tih ideja
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 12, 2006, 06:55:50 posle podne »
fuj, to smrdi
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 12, 2006, 07:01:19 posle podne »
dajte linak da vidimo to

Nije ni bitno koji je link... .....

Bitno je da ispada kako se ovde klincima od 16-17 god sastavljaju kure i nude steroidi na prodaju,a svi znate koliko se trudimo da im to izbacimo iz glave i odgovorimo ih tih ideja
...

sale daj mu na pm taj link...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 12, 2006, 07:29:54 posle podne »
dajte linak da vidimo to

Nije ni bitno koji je link... .....

Bitno je da ispada kako se ovde klincima od 16-17 god sastavljaju kure i nude steroidi na prodaju,a svi znate koliko se trudimo da im to izbacimo iz glave i odgovorimo ih tih ideja
...

sale daj mu na pm taj link...

OK
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Brainstorm

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 13, 2006, 12:33:08 pre podne »
NE MORAS DA SE TRUDIS DA BUDES NA OVOM FORUMU AKTIVAN NI MALO JEL TAKVI KAO STO SI TI,A NECU DA IH IMENUJEM,NAM OVDE NE TREBAJU..

KADA IMAS OBRAZA DA PLJUJES PO NAMA I PO OVOM FORUMU I DA SE SLAZES DA SE OVDE SAMO PRODAJU AAS TJ DA SU SVE DEBILI KOJI DAJU SAVETE I SAMO GLEDAJU DA TI UVLE NESTO OD HEMIJE...

DAKLE.TVOJE ZANJE SI DOKAZAO SA CLANKOM GDE TI JE TRENER PREPRUCIO

2 ANDRIOLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZNACI...VEZE BLAGE NEMAS O CEMU SE RADI A IMAS MOZGA DA KOMENTARISES BILO STA..

SADA CU DA TI OBJASNIM O CEMU SE I RADI..

ADNRIOL NIEJ ANADROL NAKOJI SI TI VEROVATNO NEGDE U SVOVOJ....HMMMM....PODSVESTI MISLIO....

I DA TI JE PREPRUICO 20 ANDRIOLA..NIKAKVE VEE NE BI BILO..JEL DA ZNAS STA JE ANDRIOL NE BI TAKVE BUDALASTINE LUPAO....

ALI TO JE VEC TVOJ STVAR.....

TVOJE NEZNANJE I SAM SE NOSI SA TIM..

ALI OVDE NEMA POTREBE DA SE ZADRZAVAS JEL KAO STO REKOH..POSTO MI OVDE SMO SVI DEBILI ZA TEBE I ZA ONOG DEBILA SA KOJIM SI SE SLOZIO DA JE OVAJ FORUM SRANJE..

NEMA POTREBE DA NI UCESTVUJES NA NJMEU..

HVALA TI AN TVOM "VELIKOM "ZNANJU..
OK necu se vise pojavljivati ovde, samo jos da kazem i ja sta imam pa da napustim forum.

1)  Cinjenica je da sam brzopleto reagovao na Brankov post bez da obratim paznju tacno koji je forum u pitanju (a i da sam obratio pitanje da li bih shvatio koji je forum u pitanju jer ako se nevaram ovaj forum je menjao ime i izgled). Tema u kojoj to raspravljamo je tema o glupim ciklusima koje ljudi okolo predlazu i zbog toga sam i tako reagovao kad je spomenuo 5njih koji predlazu klincima kure. U svakom slucaju ne bi se sigurno slozio sa njim da sam znao da prica o forumu gde su clanovi ljudi kao Roni,Peja1i2,itd... ali sta je tu je kasno je za kajanje i nemam nameru da se sad tu nesto kao  pravdam i sta ti ja znam, sta je receno nemoze se promeniti.

2) Nije mi bio trener vec samo lik kod kojeg sam vezbao i da preporucio mi je 2 ANDRIOLA ne ANADROLA, veruj mi da znam razliku izmedju njih i ne bi ih tako lako pobrkao.

3) Nema na cemu i drugi put!

4) Izvinjavam se ostalim clanovima foruma, zao mi je sto sam vas uvredio.

Toliko od mene,pozdrav!

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 13, 2006, 01:16:43 pre podne »
Ajde nemoj sada da izvrces cinjenice, jer dobro znas o kome se forumu radilo kada si se slozio sa Brankom. Druga stvar, kako se mozes sloziti se necim u sta nisi 100% siguran, kako ti znas i slazes se sa Brankom da ta "petorica" prodaju steroide na ovom forumu ili bilo kom drugom forumu, a siguran si da se na forumu na kojem si aktivan to ne radi .

Posle jebanja nema kajanja, samo ti ostani tamo aktivan, i ti i Branko, i nemojte brinuti da ce im ovdje neko predloziti nesto lose u vezi steroida i da ce dobiti krive informacije. Onaj sedamnaestogodisnjak koji se odlucio da uzme steroide, niko ga nece zaustaviti, ali ce ovdje sa sigurnoscu dobiti informacije KAKO, KOLIKO i STA koristiti.
Razlog tome je ONE and ONLY Predrag  Petrovic.

Ovaj forum ne tolerise sranja i tipove kao sto ste ti i Branko.

Toliko od mene, pozdrav.

Zoka

  • Gost
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 13, 2006, 10:53:15 pre podne »
Bem mu misha... ja ovde objavih 1000 postova, ne krijem da uzimam steroide al mi jos niko od te petorice niej napravio kuru nit mi se iko javio da na PM da mi ih proda.. al strpiljiv sam ja :)
Salu na stranu...
Nije Brain prvi koji a ni posljednji koji je zakacio ovaj forum na "onom" forumu...
Ja mislim da ipak ne bi trebali bititako strogi prema njemu... ipak se momak izvinuo... i to je nesto...
I ja sam se prije oko godinu dana na "onom" forumu zakacio sa Pedjom a nisam ga ni znao...
Poslije smo to izgladili.. jebi ga, desavju se greske, propusti...
E sad drugo.. ono sto je onaj Branko je napisao je sranje i bas sranje... vjerovatno nejgov nacin da se uvuce u dupe "onom" moderatoru, da ne spominjemo imena...
Toliko :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Heavy ass weight baby!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 13, 2006, 10:55:51 pre podne »
KO su ti, ovi, oni....??? Daj da ih obidjemo???!!!!