Mart 29, 2024, 12:54:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic pao na doping kontroli  (Pročitano 110613 puta)

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #15 poslato: Maj 25, 2012, 11:27:43 pre podne »
Ovaj Vuksa ono u fazonu jedva cekao...
Pustite decka na miru,malo li je muka sto treba da da 5000,jos i zabrana...

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #16 poslato: Maj 25, 2012, 11:30:46 pre podne »
Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #17 poslato: Maj 25, 2012, 11:56:41 pre podne »
Ovaj Vuksa ono u fazonu jedva cekao...
Pustite decka na miru,malo li je muka sto treba da da 5000,jos i zabrana...

Pa normalno, pola nas ovde je cekalo ovako nesto, da taj narcis koji je srao u svim postovima o sebi dozivi ovako nesto..
Nadam se samo da ce ga ovo malo spustiti na zemlju..uopstalom i ako se ne spusti, kad sledeci put pocne da sere, samo mu pomenemo doping kontrolu ;D

Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??
A ovo, pa ima ovde mnogo vecih takmicara i sampiona, samo sto su kulturni i znaju da se ponasaju korektno..dele savete i pomazu nama rekreativcima.
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 11:58:45 pre podne Lazar Popovic »

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #18 poslato: Maj 25, 2012, 12:33:53 posle podne »
Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??

Jelde,ne smijemo mi obicni smrtnici,ništavni ljudi komentirati bogove sa Olimpa kao sto je doticni Bakic ?

Mislim,glupa ti je logika... Ja licno isto tako sudjelujem u mnogim raspravama vezano za recimo film,a nemam niti jedan snimljen iza sebe... Isto tako i za muziku,pa ne idem na turneje i ne snimam albume... Boli me ona stvar,nije on nista vrijedniji od mene,ima ista prava kao i ja i od krvi i mesa je kao i ja,tako da...nuff said

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #19 poslato: Maj 25, 2012, 12:54:23 posle podne »
E vidis,ako nisi malo bolje upucen u taj sport onda je najpametnije da ne komentarises jer sva ta sranja oko dopinga su mnogo komplikovanija nego sto ih ti zamisljas...(bolje nastavi da komentarises filmove) A to koliko je neko ulozio napora da izadje i predstavlja nasu zemlju ne zasluzuje takvu vrstu komentara ...pogotovo ne od nekog ko misli da zna o svemu i svacemu,pa samo ide na forume i komentarise (pljuje),jer ne zna bolje da iskoristi dan . nuff said

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #20 poslato: Maj 25, 2012, 01:07:33 posle podne »
hej,hej

ajmo malo stati sa hejtom

dakle,da bih potpuno razumio bodybuilding,potrebno ja da izadjem na desetine takmičenja i procitam desetine knjige i isprobam stotine suplemenata i ostalih stvari ? Ma ,sve se bojim. A da,upravu si,ja ne poznajem ovaj sport kao nasi velikani Pedja,Milan Kresojevic i ostali,ali znam sasvim dovoljno da mogu suvislo komentirati određene stvari.. A ti ako si toliko strucan onda prilozi nam i koju sliku,daj da vidimo tog diva.

A ja niti sam komentirao LEPOMIROVU FORMU,niti LEPOMIROVE USPJEHE,vec njegovi narcisoidni karakter,i to sto se on sebe smatra izbaviteljem novog doba,onaj koji ce pokoriti svijet i spasiti neduzne ljude od problema i dugove,nahraniti gladne itd.

Dosta vise o svemu,nadam se da razumijes sto sam htjeo reci i da se necemo vise prepirati oko gluposti.

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #21 poslato: Maj 25, 2012, 01:07:50 posle podne »
Napor?njegov izgled je samo hemija 100% napor 0%.90% ovog foruma radi jace treninge od njega.

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #22 poslato: Maj 25, 2012, 01:12:56 posle podne »
Uopce nije bitno tko sta uzima,i tko sta trosi,i mislim da striktno prema tome parametru ne bi trebalo vrijednovati neciji uspjeh. To je osobna stvari i svatko radi ono zeli,i svaka njemu cast sto je uspjeo istrajati.S obzirom da u neku ruku znam koliko su teske dijete,i koliko ponekad znaju biti bolna pojedina odricanja,tu mu skidam kapu... Ali ja sam naveo zasto ga ne postujem,covjek jednostavno ne moze podnijeti poraz a to meni ukazuje samo na neke od mnogobrojnih kompleksa koje ovaj momak posjeduje....
« Poslednja izmena: Maj 25, 2012, 01:22:16 posle podne alexi »

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #23 poslato: Maj 25, 2012, 01:19:56 posle podne »
Imas moje slike na forumu,ako te bas zanimaju mozes ih naci ...

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #24 poslato: Maj 25, 2012, 01:21:44 posle podne »
Ok...uglavnom,prenaglio si,pa sam onda i ja poceo svasta pisati,ali mislim da si shvatio sto zelim reci,evo,i ponovio sam jos jednom na sto sam konkretno mislio,i da mi ni u kojem slucaju nije bila namjera ispati bezobrazan i pretenciozan.

Jesmo sad ok ? moze ruka ? :)

Van mreže Lubura

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #25 poslato: Maj 25, 2012, 01:24:33 posle podne »
Xaxaxaxa,uvek moze ruka :)

Van mreže Swalbr

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 258
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #26 poslato: Maj 25, 2012, 01:47:58 posle podne »
sad brisite celu temu ^^

Spartak

  • Gost
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #27 poslato: Maj 25, 2012, 04:17:12 posle podne »
Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??

to sto nismo takmicari ne znaci da nesto nismo postigli u zivotu

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #28 poslato: Maj 25, 2012, 07:53:35 posle podne »
Sto vi lepo ne izadjete na neko takmicenje nego samo serete po drugima koji su nesto postigli u zivotu??

to sto nismo takmicari ne znaci da nesto nismo postigli u zivotu

Upravo tako..on ga opisao ko da je bog zna sta postigao...

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: Lepomir Bakic pao na doping kontroli
« Odgovor #29 poslato: Maj 25, 2012, 10:11:57 posle podne »
Mislim da ovo sa Bakicem nije uredu, citav zivot ulazes u nesto sto volis, postanes sampion i na kraju te sjebe nesto sto svi drugi koriste, ne samo bodiblderi, mislim stvarno nema smisla. A nema smisla i radovati se tudjoj    nesreci kao da je sad lako, u zemlji Srbiji platiti kaznu od 5000 eura, a uz to imas i zenu i djecu. Ja sam na Lepomirovoj strani, mada mislim da mu to bas i nece nesto pomoci. Da smo malo manje sujetni i organizovaniji kao drustvo mi bi sad, samo na forumu ima na hiljade clanova, iskupili makar tih 5000 hiljada eura.