April 16, 2024, 12:29:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: HORSE POWER 1kg  (Pročitano 6587 puta)

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
HORSE POWER 1kg
« poslato: Maj 24, 2012, 10:50:49 posle podne »
Za one koji žele više od kreatina
Za one koji žele više od kreatina HORSE POWER je kombinacija 20 sastojaka koji deluju združeno – sinergistički na principu „1+1+1=5“. Ova „družina” radi zajedno na povećanju snage, izdržljivosti, ubrzanju oporovka i prokrvljenosti mišića. “Družina” Horse Power-a povećava produkciju NO u organizmu i tako stvara zapanjujuće rezultate. NO je azotni oksid koji stvara anaboličko okruženje u našem telu povećavajući protok krvi u treniranom mišiću, te tako omogućava da mišići putem krvi dobiju više kiseonika, više hormona i više hrane.
Samo jedan od razloga zašto Horse Power izaziva toliku pažnju javnosti je taj da su čak i oni koji ne reaguju na klasičan kreatin ostvarili jako dobre rezultate koristeći naprednije forme kreatina koje se nalaze združene u ovom saplementu. Horse Power drastično povećava zalihe glikogena, kreatina, povećava produkciju ATP-a i retenciju nitrogena. Jedno UPOZORENJE za kraj ovog kratkog pregleda: Upotrebom Horse Power-a će te drastično povećati snagu i mišićnu masu, pa ako ste odlučili da ostanete metiljavi i slabi ovo nije saplement za Vas.


Združeni sastav Horse Power-a:
krealkalin - creatine ethyl ester - tri creatine malate, betaine hydrochloride, taurine, n-acetil l-glutamine, NO – arginine alpha ketoglutarate, arginine ethyl ester dihydroachloride, beta alanine, glycerol monosterate, MCT, Citrulline ethyl ester malate, l-norvaline, guanidinopropionic acid, gynostemma pentaphyllum, ornithine alpha ketoglutarate, arginine ketoisocaproate, r-alpha lipoic acid, rutaecarpine i glycocyamine. Još ima sukralozu i prirodne i veštačke ukuse.


Preporuka za korišćenje:
Piti dva serviranja dnevno (jedno serviranje je jedna porcija rastopljena u čaši vode). Horse Power se uzima maksimalno 12 nedjelja, a posle toga se pravi pauza od 4 nedelje.



Komentari, utisci, sugestije ?


http://www.amino.ba/index.php?dispatch=products.view&product_id=29840

Cjena je nekih 48 eura (Btw ja sam iz Republike Srpske, ne znam u dinare  ;D )

Spartak

  • Gost
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #1 poslato: Maj 24, 2012, 10:55:10 posle podne »
jedan od boljih NO-a na trzistu

Van mreže Stefke-X

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
  • Ruthless.
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #2 poslato: Maj 24, 2012, 10:59:52 posle podne »
Pijem kreatin, whey i gainer ( u gaineru sam se zajebao, ali cu ga dovrsiti) i ako uzmem NO HP  na to sve, hoce li to biti OK mixati ?

Van mreže Milan M.

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #3 poslato: Maj 25, 2012, 12:40:47 pre podne »
NO bih jedino uzeo ako sam obezbedio bcaa glutamin i whey i mnogo dobru ishranu da bi sama poenta NO bila iskoriscenja a to je brze dovodjenje svih tih hranljivih materija u misic tokom treninga..a ako se uzima samo zbog pumpa bacanje para :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #4 poslato: Maj 25, 2012, 08:08:53 pre podne »
Dobar no sa aspekta kreatina ali nema psiho stimulanata to jest ne pravi kick, tek u drugom delu treninga dolazi do izrazaja bez obzira kad ga popijes.

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #5 poslato: Jun 28, 2012, 02:00:41 pre podne »
Pa sta je bolje da se uzme horse power ili recimo hemo rage? Znam da ovo drugo daje poprilican kick,ali me zanima koje su to prednosti koje ima horse u odnosu na ovaj drugi?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2012, 05:48:24 pre podne »
Pa sta je bolje da se uzme horse power ili recimo hemo rage? Znam da ovo drugo daje poprilican kick,ali me zanima koje su to prednosti koje ima horse u odnosu na ovaj drugi?

HP
npr ima 5 vrsta kreatina u vise nego idealnoj kolcini koja je poterbna
AK sastav
itd
itd itd

Van mreže Avrić

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #7 poslato: Jul 03, 2012, 11:15:10 pre podne »
po meni je shotgun bolji od HP,mada sve je to bacanje para kao sto rece decko gore ukoliko nije sredjena ishrana i ukoliko se nema whey,glutamin,bcaa ili neki amino kako god..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #8 poslato: Jul 03, 2012, 11:17:27 pre podne »
po meni je shotgun bolji od HP,mada sve je to bacanje para kao sto rece decko gore ukoliko nije sredjena ishrana i ukoliko se nema whey,glutamin,bcaa ili neki amino kako god..

ovo si u pravu kada je sihrana i odstlai preparati u pitanju to sigurno
samo bi hteo da mi ojbasnis koji je razlog da ti kazes da je shot bolji od HP?
dali mozes konrektno da mi kazes zasto ej to tako a da ne bude BOLJE ME RADI jer to nije razlog vec je to nesto drug i ne bih o tome..

Van mreže Avrić

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #9 poslato: Jul 03, 2012, 11:30:56 pre podne »
hehe pa svako drugacije reaguje na suplemente kao i na lekove,antibiotike itd...U mom slucaju se bolje pokazao shotgun sto ne mora da znaci da je bolji,vise sam ga osetio e sad sve je to pod znakom pitanja zavisi od dosta faktora kako,sta,naprimer neko ce da procita sta sam ja napisao i da kupi shotgun mislici da je bolji a na kraju truba,jednostavno treba sve probati,pogotovo kompleksne proizvode poput NO, naprimer na mene ni svaki monohidrat ne deluje isto... :-)
« Poslednja izmena: Jul 03, 2012, 11:34:57 pre podne LazarAngelov »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #10 poslato: Jul 03, 2012, 11:38:50 pre podne »
hehe pa svako drugacije reaguje na suplemente kao i na lekove,antibiotike itd...U mom slucaju se bolje pokazao shotgun sto ne mora da znaci da je bolji,vise sam ga osetio e sad sve je to pod znakom pitanja zavisi od dosta faktora kako,sta,naprimer neko ce da procita sta sam ja napisao i da kupi shotgun mislici da je bolji a na kraju truba,jednostavno treba sve probati,pogotovo kompleksne proizvode poput NO, naprimer na mene ni svaki monohidrat ne utice isto... :-)

tako sam i mislio da ces da mi objasnis
ali dobro
sl put razmisli i pogledaj ili citaj ili kako god
mngoe stvar ce ti biti jasnije
ali ne mogu da ti ne pokusam objansiti
ako zelis da te nesto tako MACNE PO LGAVI
onda ti netreba SHOTGUN vec uzmi onda JACK pa ces da vidis
jer kada su NO u pitanju onda ne treba da gledas dali te KLEPA ili ne vec bi hteo da proxcitas ovaj text!!

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/02/no-reaktorimuscle-expanderi-svi-skupa.html

a ja se iskreno nadam da DRUGI nece da na sonovu tvoje prepruke da TE RADI da se odluce za bilo sta jer je to narvno..ajde da ne kazem sta jer NA TAJ NACIN SE NE KVALIFIKUJU PROIZVODIU

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.com/2011/02/no-reaktorimuscle-expanderi-svi-skupa.html
da se rauzmemo
JA OVDE NISAM REKAO DA JE SHOTGUN LOS ili da je sranje
samo me veoma nervira kada neko neko na ovaj nacin daje OCENE i STRCUNA MISLJENJA sa bilo sta pa neka je i OMEGA u pitanju jer to niej nacin i to na ovom forumu NEMOZE DA SE RADI
jer na ovom forumu se ne forisra ni jedan NO zbog prodaje da bi se reklo ovaj je bolji od ovoga vec mozemo da OBJEKTIVNO I ARGUMETNVANO raspravljamo sta ima u ovom NO a sta u ONOM pa da se na sonovu VALIDNIH I RELETVANTIH cinenica donese zakljucak OVO JE BOLJE
a razlog*-MENE RADI ili svi me KREATINI NE RADE je....ajde..necu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #11 poslato: Jul 03, 2012, 11:45:41 pre podne »
Lazare
nema razloga da prijavljujes ovu temu JER JE NIKO NECE BRISATI iz razloga STO NEMA RAZLOGA da se brise
pozz

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #12 poslato: Jul 03, 2012, 11:47:19 pre podne »
hehe pa svako drugacije reaguje na suplemente kao i na lekove,antibiotike itd...U mom slucaju se bolje pokazao shotgun sto ne mora da znaci da je bolji,vise sam ga osetio e sad sve je to pod znakom pitanja zavisi od dosta faktora kako,sta,naprimer neko ce da procita sta sam ja napisao i da kupi shotgun mislici da je bolji a na kraju truba,jednostavno treba sve probati,pogotovo kompleksne proizvode poput NO, naprimer na mene ni svaki monohidrat ne deluje isto... :-)

Sta si osetio od shotgun-a a nisi od HP? I da li si citao supplement fact na poledjini oba proizvoda? Ako jesi mogao si da primetis da HP nema jednu "mnogo bitnu stvar" koju danas svi NO forsiraju, i zbog cega ljudi i kupuju te proizvode a ne zbog cega su u stvari i namenjeni.
E sada.... ako si citao znas o cemu ti pricam :)
edit
pih, Pedja bio brzi :P

Van mreže Avrić

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #13 poslato: Jul 03, 2012, 11:49:39 pre podne »
razumem celu pricu,procitao sam tekst koji si napisao slazem se potpuno, da ne dodje do zabune samo sam izneo svoje misljenje sto se tice ova dva proizvoda,a sto se jack3d tice njega jos nisam probao a dosta njih se hvali kako daje dobar mentalni kick... heh a ovu temu sto sam prijavio da se obrise,postavio sam dve iste pa zato,ali izgleda da je forum izbrisao sam duplikat :-))) poz
« Poslednja izmena: Jul 03, 2012, 11:53:09 pre podne LazarAngelov »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HORSE POWER 1kg
« Odgovor #14 poslato: Jul 03, 2012, 12:49:23 posle podne »
razumem celu pricu,procitao sam tekst koji si napisao slazem se potpuno, da ne dodje do zabune samo sam izneo svoje misljenje sto se tice ova dva proizvoda,a sto se jack3d tice njega jos nisam probao a dosta njih se hvali kako daje dobar mentalni kick... heh a ovu temu sto sam prijavio da se obrise,postavio sam dve iste pa zato,ali izgleda da je forum izbrisao sam duplikat :-))) poz

naravno
nicije misljenje mi ne osporavamo i tu smo da razmenjujemo misljenja