Maj 01, 2024, 07:22:26 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.952 članova - Poslednji član: Bobbishapy
X3MShop banner

Autor Tema: ginenkomastija d-bol i testosteron  (Pročitano 10366 puta)

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
ginenkomastija d-bol i testosteron
« poslato: Maj 30, 2012, 08:15:09 pre podne »
pozdrav,
potreban mi je savet, jer citajuci forum nisam našao odgovore na moja pitanja.
37 godina, rešio da uradim nešto po pitanju zdravlja, vežbam kod kuće, godinu dana kako ostavio cigarete. Ostalo da se reši salo oko stomaka i dobijanje pristojnog izgleda i ništa više.
prvi mi je ciklus (planiram 4 nedelje), krenuo sa Danabolom 30 mg svaki dan, pre 2 nedelje i testosteronom depo od 500mg nedeljno. Koristim Liver Aid, Whey proteini, kreatin sa dextrozom.
Javio mi se jak problem sa ginekomastijom, pre 3 dana, bol,otok bradavica, pad raspoloženja. Odmah sam uzeo Nolvadex, ali ne znam kako i koliko dugo da ga koristim, uzimam 10mg 2 puta dnevno, da li je bolje 20mg odjednom ili podeliti u dve doze? koliko dugo vremena da ga uzimam, da li da nastavim sa danabolom i testom ili da prekidam. posle nolvadexa, imam slabost neku i tresu mi se ruke..inače lepo napredujem sto se tice izgleda. I nemojte samo odgovore tipa, prijatelju ko pocinje sa steroidima u 37, kriza srednjih godina itd. pa mislim da treba lepo da izgledam zbog sebe i drugih  a ne da izgledam kao homer simpson. posle ciklusa od 4.nedelje planiram CLomid i tribulus. Molim Vas za dogovr najvise za nolvadex, ako ima neko iskustvo, jer mi je ovo velik problem. unapred hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #1 poslato: Maj 30, 2012, 09:31:21 pre podne »
Vezbas kod kuce,verovatno manje od godinu dana, i krenuo si sa hemijom??

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #2 poslato: Maj 30, 2012, 09:31:42 pre podne »
evo ja bih se javio
ali ne zbog toga sto si krenuo sa hemijom u 37 god vec zbog PARADOKSA

Citat
37 godina, rešio da uradim nešto po pitanju zdravlja, vežbam kod kuće,

Citat
krenuo sa Danabolom 30 mg svaki dan, pre 2 nedelje i testosteronom depo od 500mg nedeljno

zasto mislis da je ovo nacin/resenje tvojih zdravstvenih problema u neverovatnim uslovima
A-vezbas kuci
B-nisi napisao kako se hranis
C-upotreba whey proteina nema veze sa celom pricom
D-iz jednog problema (koji nije zdravstveni ali moze da bude-gojaznost) si presao u DRUGI ZDRAVSTVENI problem koji se zove hormonalni poremecaj iz razloga sa pocetka teme-prijatelji,imas 37 god. (mladji si od mene 2 god) i sada smo u godnima gde bi trebalo imati mnogooooo vise znanja od sistema
- mg d bola
- mg enathta
-zastita nolvadex i triublus
OVO JE DRUZE MALO ZNANJE za veliki problem

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2012, 10:34:40 pre podne »
hvala na odgovorima, mada ne dobijam odgovor koji mi je potreban.
nisam hteo da smaram ljude na forumu, pa sam isao sa konciznim pitanjima, al ako je potrebno više info, evo: pre svega, ne vidim ništa loše u testu i danabolu, ako nisam mogao ni na koji način da rešim svoj problem.a problem je bio sa libidom, debljanje po tipu pivskog stomaka, kada sam držao dijete, prvo što je mršavilo su bile noge i ruke, a stomak ostajao, urinarne infekcije , i pored pažnje na pravilnu ishranu, jednostavno, osetio sam da mi fali testosteron. cilj mi je da redovno vežbam, barem 2x nedeljno nakon ovog ciklusa, u pravoj teretani u kojoj sam poceo da idem na početku ciklusa, jer od kućnog vežbanja nema koristi. u mom mestu nema teretane, pa moram da putujem, ali šta je tu je. od ishrane: jaja pržena, piletina file, kuvani krompir, ponekad pohovan piletina, whey (čokoladni imam ali ne prija mi jer je jako sladak ali nema nigde neutralnog ukusa, pa pijem taj, sa mlekom od 0,6 %masti).
Ne vidim paradoks ovde, jer  po meni ima logike da čovek želi pristojno da izgleda i da radi na svome telu i zdravlju, samopouzdanju, a za sada lepo napredujem što se tiče izgleda tela, ima tu još dosta, ali mislim da teretana može da mi reši problem, jer do sada nisam mogao da pogodim mišić koji treba da radim..Pitanje je u vezi sprečavanja ginekomastije, ona mi je naravila velik problem, a na to ne dobijam odgovor, što se tiče testa i dianabola, prihatam kritike, ali ja nisam imao izbor, jedino da se pomirim sa mojim izgledom i da krenem da gledam tv po ceo dan i pijem pivo i da ponovo propušim.
e da, nisam ništa uradio suprotno od onog što piše ovde na forumu, prvi ciklus, 500 testo, danabol, vežbanje, ishrana visoko proteinska.. Ljudi, odgovori da nolvadex mi trebaju, hvala unapred svima!

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #4 poslato: Maj 30, 2012, 10:42:55 pre podne »
ako mislis da ti neko pomogne napisi ishranu ovako:
obrok 1 to i to
obrok 2 to i to
itd....jer vjerovatno imas gresaka u ishrani koje te koce...zato nisi ni imao rezultate kad si radio dijetu jer nesto si radio pogresno....
ovako si dao informacije koje nista neznace....jaja,pileci file,whey,mlijeko itd....
i bolje ti je da smaras ljude po forumu jer ovako si sebi napravio problem imas ginekomastiju od 500mg testa i 30gr dbola..
zasato  nisi prvo krenuo sa nekim t-boosterima prvo....i od kuda kura 4 nedelje samo?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2012, 11:55:39 pre podne »
hmmm
jos jednom cu pokusati da objasnim
dakle
Citat
ne vidim ništa loše u testu i danabolu, ako nisam mogao ni na koji način da rešim svoj problem.a problem je bio sa libidom, debljanje po tipu pivskog stomaka, kada sam držao dijete, prvo što je mršavilo su bile noge i ruke, a stomak ostajao, urinarne infekcije , i pored pažnje na pravilnu ishranu, jednostavno, osetio sam da mi fali testosteron.

to dali ti fali testosteron ili ne moze da se otrkije samo sa hormonalnim testovima na isti.dakle,trebao si malo vise da se edukujes pa si tako mogao da naucis da
-cigarte
-alkohol
-masna hrana
-etc
UTICU NA LIBIDO!!!! i to je 99% moguci razlog tvog navodonog rpoblema

to sto ti nevidis nista lose i jeste problem jer se na ovaj nacin TAJ PROBLEM NE RESAVA VEC SE MASKIRA i cinis sebi medvedju uslugu da ces nakon toga (jer neces moci da budes jos 30 gd na galeniki) imati veliki problem
da ppojasnim
prilikom unosa sintetskog testa,ti gusis svoj prirodni.
kada prestanes da unosis sintetski pretpostavljam da ti dalje nmoram da objasnjvam

GRESKA 1
Citat
cilj mi je da redovno vežbam, barem 2x nedeljno nakon ovog ciklusa, u pravoj teretani u kojoj sam poceo da idem na početku ciklusa, jer od kućnog vežbanja nema koristi.

DA BI SE IZGLEDALO OK trebalio bi pored ishrane (koja ti NIJE DOBRA) DA SE VEZBA BAR 4 x ned

GRESKA 2
Citat
. od ishrane: jaja pržena, piletina file, kuvani krompir, ponekad pohovan piletina, whey (čokoladni imam ali ne prija mi jer je jako sladak ali nema nigde neutralnog ukusa, pa pijem taj, sa mlekom od 0,6 %masti)

prezna jaja,pohovane snicle,mleko-OVO NIJE VISKO PROTEINKSA ISHRANA VEC SMECE ISHRANA
protein neutral ukusa POSTOJI,ali protein nije resenje tvojih zivotnih i prehrambenih problema jer to je DODATAKA ISHRANI i koristi se samo i iskljucivo posle trneinga

Citat
Ne vidim paradoks ovde

i dalje??...hmmm

Citat
jer  po meni ima logike da čovek želi pristojno da izgleda i da radi na svome telu i zdravlju, samopouzdanju

pa si nasao da stices samopuzdanje,srecu,zdravlje i sve ostalo IGRANJEM tj OPASNIM IGRANJEM sa hormonima,upotrebom aas,neadekvatnim znanjem o ishrani,nikakvim treniznima i sa nikakvim znanjem o anabolnim hormonima??
sjajan nacin-moram da priznam

Citat
.Pitanje je u vezi sprečavanja ginekomastije, ona mi je naravila velik problem, a na to ne dobijam odgovor,

da si citao,onda bi uvideo da se gyno KADA NASTANE-NEMOZE SPRECITI niti ukonoiti osim hirurskim putem
da si citao onda bi znao mere prevencije pre nego sto si krenuo u to planinarnje itd itd itd itd

Citat
ali ja nisam imao izbor

jel?
pa si zbog sampouzdanja i srece sebi napravio zdravstveni/estetski problem?
a dobro,ako ti tako kazes

Citat
Ljudi, odgovori da nolvadex mi trebaju
imas ih,ali nisi CITAO kao sto sam rekao
neces resiti problem koji je nastao vec mozes da ga maskiras na taj nacin na koji ti sada radis
plasticno objasnjenje
TEBI JE ESRTROGEN SADA PODIVLJAO (zamisli ga kao oprugu)
KORISTIS NOVLADEX (estrogneski supresor) -(zamisli ga kao veliku i teskuplocu koju pritiska onu gore oprugu)


-reuzlatat
ploca ce da sabije oprugu sigurno u nekom vremesnko roku i onda zamisli da da ploca skilizne za te opruge (prim.aut-prestnaes da uzimas nolvadex)

jer znas gde ce opruga da zavrsi??

Van mreže gringodejan

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #6 poslato: Maj 30, 2012, 12:23:55 posle podne »
u suštini, mislim da je i rano da pričam o svojoj shrani, jer sam na početku pravilne ishrane ali evo kako se hranim poslednjih mesec dana, dijeta pre toga je bila da jedem malo, bez hleba, ali sve. o tome planiram da podelim moje iskustvoOVDE  nakon nekih rezultata, ako ostanem živ posle citostatika nolvadexa.Moj problem je da li da uzima dalje danabol i testo i kako da doziram nolvadex, te odgovore očekujem,
Sada je stanje ovako:doručak 2 kašike ovsene, ražene pahuljice, malo meda, susam krem, sve u nemasno mleko 200 ml i popijem. pojedem 3 jaja pržena na veoma malo ulja, bukvalno 3,4 kapi.
ručak 200 gr piletina iz kese za pečenje sa začinima (znači, u sopstvenom soku se peče), krompir iz te kese, na isti način, recimo 200 grama (3 krompira srednje veličine), mladi, nemasni sir 5.% masti (ela, prezident sir, ponekad feta, ali onda manja količina) Od salate paradajz 1 kom uvek, malo kečapa, senfa. nakom toga popijem Whey choko 25 gr u mleko 0,6%masti (sa velikom mukom). Ne znam da li Whey da uzimam svaki dan, ili samo kad vežbam, možda zato ne gubim kilažu.
večera ostatak od ručka piletina oko 200 grama, krompir. Dextrozu i kreatin 15gr +5 grama pre i pola sata posle treninga.(2x nedeljno u teretani, tek sam sad počeo, pe toga kući vežbao sa tegovima za ruke, tri, četiri meseca, svaki drugi, treći dan) .
primam sugestije i koMentare, mada mene trenutn okupira najviše ozbiljan problem sa nolvadexom, ginekomastijom itd.
što se tiče ciklusa od 4 nedelje, nije mi prblem da prodižim na 6, mada eto šta mi se desilo nakon dve nedelje danabola i testa-ozbiljan problem.
hvala svima unapred

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #7 poslato: Maj 30, 2012, 12:28:39 posle podne »
A u!!!! Doživeo sam nešto slično u teretani juče, i uverio se da ljudi bez imalo razmišljanja i prethodne edukacije trpaju sve i svašta u sebe, a sve zarad "laganog" ostvarenja nekog cilja. :-[
Naime, konverzacija je otpočela kad se lik kojeg znam iz viđenja počeo da se raspituje kako da smrša. Ja mu kažem sredi ishranu, treniraj redovnije jer te viđam 2 puta mesečno u teretani, baci taj mobilni što ga stalno nosaš od sprave do sprave, ne treba i sl. Naravno uvek se po teretu motaju raznorazni likovi od kojih ga je jedan odmah "dobronamerno" posavetovao da ne sluša mene, nego da eto posluša njega, i po super ultra povoljnoj ceni nabavi koktel test, klen, wins (dodati po želji) pa će da smrša. Ja mu kažem ne trebaju tebi čoveče steroidi, poslušaj mene sredi ishranu, vežbaj češće, trči malo. Misliš da me je poslušao, odmah je odlebdio do "dobronamernog", bilo mi je muka da ga slušam kako zapitkuje: "Taj, kako si rekao, klenbuta, kako radi? A taj vinston, kakav je?".

Tu mi se smračilo, pa lik nije umeo da izgovori naziv leka koji hoće da uzme, a bio je spreman da ga uzme i koristi. Ne znam kako se taj "dobronamerni" razgovor završio, jer sam se okrenuo i otišao da cepam mrtvo. 8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #8 poslato: Maj 30, 2012, 12:38:33 posle podne »
e jebiga

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #9 poslato: Maj 30, 2012, 01:27:23 posle podne »
Kolega ti se od punog dzaka P***** za K**** uhvati :-[ ;)

Rece ti Pedja i to je jos upakovao u ukrasni papir.

Znaci ako pogledamo trenutno stanje i sve sto si izneo tebi treba:
EDUKACIJA
pa
1.Ishrana
2.Teretana
3.Kardio
4.Suplementi

Ovo sto si krenuo mozes (ako imas mozga) odmah da prekines, manje vise sto si se gologuz zaleteo na hemiju, ali za ovaj stack treba samo takvo znanje da se ne naduvas kao zaba i da ti konacni rezultati ne budu salo i voda u vecini.

Problem kod hemije je sto je nikad nece olako uzeti ljudi koji su se edukovali, jer su svesni sta je to i koliko jos stvari osim nje mora da se namesti kako bi rezultati bili vredni rizika, medjutim vama sa malo znanja to sve izgleda prosto i naivno. Momci u dvadesetim jos i mogu da se izvuku sa ovim prisustvom, ali ljudi u tvojim godinama mogu da nahebu samo tako.

Lepo ti procitas o ishrani, uplatis gym i krenes rotacije UH, pa da vidis kako ce telo da ti se menja, samo zapamti sa  ili bez roids-a nece nista biti preko noci, kao sto ni sadasnje stanje nije doslo tako :)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #10 poslato: Maj 30, 2012, 01:38:35 posle podne »
E stvarno ovo nema nikakvog smisla...
samo da Hans ne vidi ovo :D

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #11 poslato: Maj 30, 2012, 02:36:45 posle podne »
E stvarno ovo nema nikakvog smisla...
samo da Hans ne vidi ovo :D
He, he, još ako vidi nove savete "Stručnjaka za pravilnu ishranu" pašće krv... ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #12 poslato: Maj 30, 2012, 05:43:31 posle podne »
E stvarno ovo nema nikakvog smisla...
samo da Hans ne vidi ovo :D

imaju srece
jebe ga net vec danima pa ga nema :D

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #13 poslato: Maj 30, 2012, 06:52:14 posle podne »
daj jbt, jel moguće da ovakvi slučajevi postoje? ???

čitam i ne verujem, sve se nadam da se neko sprda, mada...

Van mreže dr Sasa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 245
Odg: ginenkomastija d-bol i testosteron
« Odgovor #14 poslato: Maj 30, 2012, 07:38:39 posle podne »
daj jbt, jel moguće da ovakvi slučajevi postoje? ???

čitam i ne verujem, sve se nadam da se neko sprda, mada...


Postoje i teži pacijenti..... ;)