April 29, 2024, 08:16:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: sustanon plus deca-d  (Pročitano 9689 puta)

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 03, 2006, 09:28:58 posle podne »
sto se tice pct..ja sam vec na nekoliko mesta obajsnjavao moj prinicp i moja razmisljanja ,a i onih koji su to primenjivali kako sam im rekao..tako da ne bih se ponavljao vise puta......

Ja sam zadovoljan time kako si ti dao savet tako sam uradio i sve je bilo ok. Za druge ne znam







Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 04, 2006, 05:51:14 pre podne »
sto se tice pct..ja sam vec na nekoliko mesta obajsnjavao moj prinicp i moja razmisljanja ,a i onih koji su to primenjivali kako sam im rekao..tako da ne bih se ponavljao vise puta......

Ja sam zadovoljan time kako si ti dao savet tako sam uradio i sve je bilo ok. Za druge ne znam







..

pa vidis da neki moroni ovde kazu da ih mrzim i da im pricam glusposti....

mozda i tebe mrzim..,.ko zna..

mozda mrzim i svih ovih 8000 postova koje imam....

terbao sam svoj ziovt da predam samo jednom.....

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 04, 2006, 01:27:29 posle podne »
sto se tice pct..ja sam vec na nekoliko mesta obajsnjavao moj prinicp i moja razmisljanja ,a i onih koji su to primenjivali kako sam im rekao..tako da ne bih se ponavljao vise puta......

Ja sam zadovoljan time kako si ti dao savet tako sam uradio i sve je bilo ok. Za druge ne znam







..

pa vidis da neki moroni ovde kazu da ih mrzim i da im pricam glusposti....

mozda i tebe mrzim..,.ko zna..

mozda mrzim i svih ovih 8000 postova koje imam....

terbao sam svoj ziovt da predam samo jednom.....

Pa mozda :P Salim se naravno. da nije tebe i jos nekoliko ljudi sa ovog foruma koji se zaista trude da daju prave savete i ukazuju na greske koje mi pocetnici i neznalice cinimo bilo bi mnogo mnogo drugacije i gore. Samo jedna stvar mi se ne svidja. A to je da ima mnogo onih koji misle pogresno i zele da nametnu to svoje misljenje koje je pogresno.
Da nemas ti 8000 postova gresis imas nesto preko 8500 hiljada a to pokazuje koliko si ti vremena ulozio ovde i truda da objasnis neke stvari. Ja sam zahvalan na tome a i ostali bi trebali da budu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 04, 2006, 01:38:34 posle podne »
MA NE TRAZIM JA BURAZ NIKAKVU ZAHVLANOST....JA DA NECU..NIKO ME NE MOZE NATERATI DA BUDEM OVDE..RAZYMES..JA OVO RADIM IZ CISTE DOBRE VOLJE I NEMAM NISTA OD OVOGA...

AL JEBIGA....NEKI TO NE CENE...

PONAVLJAM...JA DA SAM IMAO OVAKAV FORUM I OVAKVE INFO KADA SAM POCEO..DANAS BIH BIO SIGRUNO NA OLIMPIJI..

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 04, 2006, 03:11:21 posle podne »
Ja zelim jos jednom da se zahvalim na svim savjetima Pedji ,H2SO4,therock....ja se slabo javaljam na forum al redovno citam sve teme i opet nemam pojma i svaki dan ucim sve vise i vise.prije nego sto sam naisao na forum o ovom sportu mislio sam da smo ja i Arnold tu negdje sa znanjem jer sam mislio da se ovdje nema sta puno filozofirati.kad sam procitao neke stvari shvatio sam da bukvalno pojma nemam.Sto se tice Pedjinih savjeta postujem ih i cijenim i radim onako kako on kaze jer covjek ima iskustva i treba biti zahvalan na svemu tome a ne praviti se pametan.Al mi smo takvi ljudi nezahvalni zavidni i nikad nam ne moze covjek ugoditi.Takav je cijeli Balkan nazalost mada nekad treba biti covjek i skontati malo da taj Pedja ne pise to jer mu je dosadno il jer ga neko tjera nego zato sto zeli da pomogne kao sto bih i ja nekom rado pomogao kad budem imao neke znanje o svemu ovom...

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: sustanon plus deca-d
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 05, 2006, 06:19:17 posle podne »
MA NE TRAZIM JA BURAZ NIKAKVU ZAHVLANOST....JA DA NECU..NIKO ME NE MOZE NATERATI DA BUDEM OVDE..RAZYMES..JA OVO RADIM IZ CISTE DOBRE VOLJE I NEMAM NISTA OD OVOGA...

AL JEBIGA....NEKI TO NE CENE...

PONAVLJAM...JA DA SAM IMAO OVAKAV FORUM I OVAKVE INFO KADA SAM POCEO..DANAS BIH BIO SIGRUNO NA OLIMPIJI..

ZNAM JA TO ALI LJUDI MALO TREBA DA CENE TO STO RADIS I ULAZES TRUDA A NE DA FILOZOFIRAJU NESTO BEZ VEZE IAKO VECINA KOJI IMAJU TAJ STAV NEMAJU POIMA I NISU U PRAVU. OVDE KO ZELI NESTO DA NAUCI NAUCICE SIGURNO A KO NE ZELI TERA PO SVOJE AKO NE MOZE DA RAZUME KO GA J..... NEKA POTRAZI DRUGO MESTO AKO MISLI DA OVO NIJE PRAVO