April 19, 2024, 11:50:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: ZMA, Tirbulus, Testojack100  (Pročitano 2712 puta)

Van mreže Igor21

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
ZMA, Tirbulus, Testojack100
« poslato: Jun 05, 2012, 10:40:24 posle podne »
Pozdrav, premisljam se o uzimanju nekog od ovih suplemenata. Prije svega zanima me misljenje strucnijih i iskusnijih o efektima istih (isplativosti), a takodjer me i zanima jedan detalj. Naime, u iscitavanju sastojaka na testojack100 (proizvodjac "NOW") i tribulusa nekih proizvodjaca naisao sam na saponin. Posto mi je "poznat" (znam samo povrsno o njemu), zanima me da li je rijec o steroidnom sastojku (znaci pitanje je da li je saponin sterodi).

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2012, 11:51:19 posle podne »
A sta ocekujes od ovih suplemenata?Efekte slicne upotrebi steroida?Na to mozes da zaboravis...I saponini nisu steroidi
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Igor21

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2012, 11:53:43 posle podne »
Ocekujem da primjetim rezultate :), kao i sa ostalim suplementima. Pitanje sam postavio s ciljem da izbjegnem AAS, amater sam, rekreativac, ne treba mi to. Hvala na odgovoru :D

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2012, 12:16:12 pre podne »
Od navedenih proizvoda neces imati ama bas nikakve rezultate osim ako nemas preko 30 godina ili si zavrsio sa ciklusom AAS.Mozda jedino ZMA sa bolji san i to je to.Te tri stvari imaju veze sa dobijanjem misicne mase isto koliko i brojanje zvezdi.
Iskreno bez dobre ishrane ni osnovni suplementi tipa kreatin i whey ne donose nista...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2012, 05:51:43 pre podne »
Ocekujem da primjetim rezultate :), kao i sa ostalim suplementima. Pitanje sam postavio s ciljem da izbjegnem AAS, amater sam, rekreativac, ne treba mi to. Hvala na odgovoru :D

a koje to reuzlatete zelis da priemtis?

Van mreže Igor21

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2012, 08:40:41 pre podne »
 Ukoliko sam se dobro informisao navedena suplementacija povecava proizvodnju testosterona, te brzi oporavak misica nakon treninga  :o
« Poslednja izmena: Jun 06, 2012, 08:45:37 pre podne Igor21 »

Van mreže Sector

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 118
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2012, 09:34:36 pre podne »
Dobro je da si dosao na forum,ovdje ces dobiti prave savjete.To jesu dobri suplementi,ali za tebe nisu i nece ti nista donijeti samo vec baciti pare bzv.Drzi se wheya i kreatina ako si na masi,nadam se da je ishrana sredjena pojacaj hidrate ako je zapelo i to je to. ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2012, 09:48:11 pre podne »
Ukoliko sam se dobro informisao navedena suplementacija povecava proizvodnju testosterona, te brzi oporavak misica nakon treninga  :o

upravo tako!!!
ako ti je to cilj tj laksi oporavak,porast testostreona do tog nivoa da ce libido da ti bude boji -TO JE OK i dobro si informisan
ali sve se nekako bojim da bi ti to uzeo zbog ciste misicne mase?

Van mreže Igor21

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2012, 10:28:29 pre podne »
Ne,ne, krenuo sam prije dan-dva s kreatinom, pijem i whey (sci-musle symantex), a namjeravam vremenom i BCAA dodat. Nesto od ovo troje navedeno sam htio uzeti kao prirodni "boost" za testosteron i brzi oporavak. Pitanje o saponinu je bilo usmjereno na to da ne zelim uzimati AAS, a znam iz "opsteg znanja" hajmo reci, da saponin ima steroidne efekte (poznavaoc prirodnih nauka mi je to rekao, konkretno), pa mi je bilo iznenadjujuce da je takvo nesto u legalnoj prodaji. No, kako je gore neko rekao, saponin nije steroid, pa mogu bilo sta od ovo troje (sta bude jeftinije, lakse dopstupno). Hvala na pomoci :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: ZMA, Tirbulus, Testojack100
« Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2012, 10:39:17 pre podne »
ajde da ne duzimo dalje

Citat
(poznavaoc prirodnih nauka mi je to rekao, konkretno)

tog poznavaco prirodnih nauka oteraj u 3 pm ili mu kazi da krene da se edukuje u sto skorije vreme ako i ukoliko zeli da neke