April 30, 2024, 09:54:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron  (Pročitano 3065 puta)

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« poslato: Jul 09, 2012, 05:51:18 posle podne »
Lijep pozdrav svima,
Kako naslov kaže,dogodila mi se jedna nezgoda i imam preko cijelog dlana desetak šavova.Ne radi se o nikakvoj ozbiljnoj povredi ali dok to ne sraste moram pauzu napravit to je otprilike 2 tjedna.
Trenutno sam na kuri testosteron prop. i  masteron prop. ulazim u 6 tjedan i planirao sam 8 tjedana odradit ali eto pred kraj mi se to dogodi i ne mogu trenirat.
Svaki drugi dan uzimam 100 mg testa i 100 mg masterona.U 6 tjedana dobio sam oko 10 kg,nesto se vode skupilo ,spustio sam i BF malo,tako da sam prezadovoljan.Po mojoj procjeni nabacio sam 4-5 kg ciste misicne mase.Snaga se povecala brutalno.Uglavnom odlično.
Ciklus necu prekidat vec nastavljam jos ta 2 tjedna do kraja.
Buduci da ne mogu dizati utege ni nista,preostaje mi samo da radim trbusnjake i trčanje,pa sam odlucio trcat puno i srezat se maximalno kolko mognem te bar na taj nacin iskoristiti ovo sto mi je jos ostalo steroida.
Zanima me jedna stvar,jel mogu sad slobodno smanjit kalorije na minimum bez straha da cu izgubit misicnu masu.
Buduci cu bit na steroidima nebi trebalo biti katabolizma.
Dakle,zanima me jel potrebno sad ta iduca 2 tjedna puno jesti da ne bih popušio sto sam dobio tokom ciklusa ili mogu slobodno smanjit drastično dnevni unos kalorija?


Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2012, 10:01:08 posle podne »
Ovo je slucaj  za Horeshia

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2012, 11:11:53 posle podne »
imas povredu i nastavit ces sa kurom??i to ces odmah sa mase na defku...auuu koji prelaz....i to neces dizati tegove samo ces trcati..i misice ce da ostanu svi jel? a pri tome ces da srezes kalorije?....a misic ce da hrani od cega?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2012, 11:44:04 posle podne »
dogodila mi se jedna nezgoda i imam preko cijelog dlana desetak šavova.Ne radi se o nikakvoj ozbiljnoj povredi

Izvini brate ti si neki "mudonja" baš kad ti je desetak šavova preko čitavog dlana neozbiljna povreda :)

Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #4 poslato: Jul 10, 2012, 01:52:48 pre podne »
Ovo je slucaj  za Horeshia

a ko je taj?

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #5 poslato: Jul 10, 2012, 01:54:32 pre podne »
imas povredu i nastavit ces sa kurom??i to ces odmah sa mase na defku...auuu koji prelaz....i to neces dizati tegove samo ces trcati..i misice ce da ostanu svi jel? a pri tome ces da srezes kalorije?....a misic ce da hrani od cega?

svaki put se neki neuhranjeni moraju javljat i pravit pametni...pametnije ti je da malo na sebi poradis ili bar tu sliku sakrij pa ce onda mozda netko i pomislit da znas nesto
« Poslednja izmena: Jul 10, 2012, 02:01:44 pre podne tenislog »

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #6 poslato: Jul 10, 2012, 01:57:31 pre podne »


Izvini brate ti si neki "mudonja" baš kad ti je desetak šavova preko čitavog dlana neozbiljna povreda :)
[/quote]

Ma posjekotina,a neozbiljna kažem iz razloga jer je moglo biti mnogo gore,da sam npr. zahvatio  tetivu neku i slično

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Povreda za vrijeme trajanja ciklusa.Testosteron propionat+masteron
« Odgovor #7 poslato: Jul 10, 2012, 08:01:25 pre podne »
imas povredu i nastavit ces sa kurom??i to ces odmah sa mase na defku...auuu koji prelaz....i to neces dizati tegove samo ces trcati..i misice ce da ostanu svi jel? a pri tome ces da srezes kalorije?....a misic ce da hrani od cega?

svaki put se neki neuhranjeni moraju javljat i pravit pametni...pametnije ti je da malo na sebi poradis ili bar tu sliku sakrij pa ce onda mozda netko i pomislit da znas nesto
hahah nije problem ...ja sam svoju sliku stavio kakva je takva je...Sretno u daljem napredovanju......