April 16, 2024, 02:10:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: Transformacija za 4 mjeseca  (Pročitano 10031 puta)

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #15 poslato: Jun 13, 2012, 10:32:22 pre podne »
Svaka cast, zaista odlicno

Van mreže VincentVega

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #16 poslato: Jun 14, 2012, 01:23:00 pre podne »
Hvala ljudi na pozitivnim komentarima i pohvalama.

Ima li neki vec isproban sistem poslije dijete sta najbolje radi za nabacivanje lean mase? Poslije ovog duzeg vremena dijete vjerovatno mi je tijelo previse osjetljivo i mali suficit (da li redukcija kardio vjezbi ili lagano uvodjenja UH) bi mi vjerovatno napakovao masti, pa se malo bojim sta dalje.

Usput, imam neke nadolazece proslave, gdje ce biti standardna slavska ishrana (pita, sarma, kolac...), a znajuci koliko su mi oci gladne :D i mogucnost endomorfa da pojede za petoricu, bice mi pravo za'ebano. Ali eto, hipoteticki, ako vratim nazad nekih 5kg masnoce u rekordno brzom vremenu, da li ce biti teze ili lakse opet da se vratim u dobru formu? Ustvari, zanima me koliko su osjetljive sada masne stanice, da li se lakse dobija, a i skida masnoca? Po vasem iskustvu...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #17 poslato: Jun 14, 2012, 05:53:02 posle podne »
« Poslednja izmena: Jun 14, 2012, 05:59:25 posle podne Black&Decker »

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #18 poslato: Jun 14, 2012, 07:02:34 posle podne »
svaka cast!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #19 poslato: Jun 14, 2012, 08:47:43 posle podne »
Za medalju!   ;D
Samsung NX1000

Van mreže VincentVega

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #20 poslato: Jun 15, 2012, 01:46:11 pre podne »
Bolje i krug definicija&masa, nego masni krmak&neka brza dijeta  ;) Ja se vise ne dam, ako se jos jednom zapustim, padam u depresiju i stavljam konopac oko vrata.

Usput, da prilozim excel fajlove, ako se neko uspije snaci i izvuce neke koristi iz njih, super. Ako je nesto nejasno, ili treba da se prepravi, dobre sam volje, pa cu i to da sredim.

EDIT: Valjda je ok sa administracijom, ne znam da li krsim neka pravila?

EDIT 2: Zamolio bih ljude koji skinu fajlove da ih koriste samo kao smjernice kad sta i koliko, a ne da se drze svega precizno u gram. Posto sam ja mijenjao nekad piletinu, nekad ribu, steak.. povrca u svakom obroku itd. Samo mi je bilo teze da sve izlistam u excelu (koristite common sense jel').
« Poslednja izmena: Jun 15, 2012, 02:15:02 pre podne VincentVega »

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2012, 09:47:21 pre podne »
Bravo jos jednom, ovo ce biti od koristi mnogima.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #22 poslato: Jun 21, 2012, 10:15:17 pre podne »
Bravo jos jednom, ovo ce biti od koristi mnogima.

ovo moze samo mnoge da odvede u bezpotrebno ludilo i komplikovanje sopstevenog zivota
jer ovaakv prisupt i nacin ako je ispsotovan je vise NEGO POGRESAN
pitanje npr
mene zanima
sta bi trebalo koristiti tj koje metode u nekoj od sl dijeta kada je sada OVAJ RAZORNI SISTEM UPOTREBLJEN?
nije ni cudo kada su reuzlatati u pitanju jer bi sve drugo bilo ravno uzasu tako da bar reuzlatat tj bar malo izvlaci celu ovu sumornu pricu iz govana.
jednostanvo
blagi uzas

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #23 poslato: Jun 28, 2012, 01:57:39 posle podne »
Pa ovo je toliko komplikovano da mogu samo da ti kazem svaka cast ako si sve ovo i ovako ispostovao..a rezultati kao sto kaze Pedja,nemoguce da nisu dosli posle ovakve torture..

Van mreže VincentVega

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Transformacija za 4 mjeseca
« Odgovor #24 poslato: Jun 29, 2012, 07:46:14 pre podne »
Komplikovano je mozda slijediti isti program. Meni nije bio neki problem zato sto nisam imao vremenski ultimatum, oduzile su mi se faze definicije jer sam isprobavao i ucio istovremeno sta mom tijelu odgovara. Koji treninzi, koje namjernice itd. Uglavnom kad bih ponovo radio dijetu, radio bih sve slicno, samo bih iskorigovao sitnice, vjerujem da bih slicne rezultate postigao za duplo manje vremena jer otprilike imam prestavu sta mi odgovara.

Ova tablica sa ishranom su zadnje 3 najrigoroznije sedmice, kad sam pokusavao da zgulim onu zadnju masnocu, naravno nije mi takva ishrana bila od prvog dana.