April 19, 2024, 03:09:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Ripped Fuel Extreme ili Super Cuts 3  (Pročitano 1696 puta)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Ripped Fuel Extreme ili Super Cuts 3
« poslato: Jun 27, 2012, 11:45:11 posle podne »
Koji mi je od ova dva preparata bolji? Super Cuts 3 ima vise sastojaka koliko ja vidim, ali Ripped ima kofein, a razlika u ceni 100din. E i da, nemojte ono da dodam jos toliko i toliko, pa da uzmem to i to itd. Nikada nisam koristio sup, a max bi mogao da izdvojim2000-2500din. a sada posto sam na defki ae neki sagorevac da pogura malo. Moze i savet da uzmem neki drugi sup posto su mi par likova rekli da su sagorevaci bacanje para sem onih najboljih sagorevaca, tako da i ne mora da bude neki sagorevac.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ripped Fuel Extreme ili Super Cuts 3
« Odgovor #1 poslato: Jun 28, 2012, 05:49:38 pre podne »
Koji mi je od ova dva preparata bolji? Super Cuts 3 ima vise sastojaka koliko ja vidim, ali Ripped ima kofein, a razlika u ceni 100din. E i da, nemojte ono da dodam jos toliko i toliko, pa da uzmem to i to itd. Nikada nisam koristio sup, a max bi mogao da izdvojim2000-2500din. a sada posto sam na defki ae neki sagorevac da pogura malo. Moze i savet da uzmem neki drugi sup posto su mi par likova rekli da su sagorevaci bacanje para sem onih najboljih sagorevaca, tako da i ne mora da bude neki sagorevac.

moj ti je predlog
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29941

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Ripped Fuel Extreme ili Super Cuts 3
« Odgovor #2 poslato: Jun 28, 2012, 03:04:55 posle podne »
Hvala Pedjos.