April 23, 2024, 09:45:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Bicikl  (Pročitano 2139 puta)

Van mreže Ultimate

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Bicikl
« poslato: Jul 02, 2012, 06:49:36 pre podne »
E ovako najpre veliki pozdrav svima. Visok sam 1,90 a tezak 82 kilograma sto je po meni sasvim normalno. Ali imam dosta sala pa sam odlucio malo da se dovedem u red. Imam veoma veliku kondiciju (trenirao fudbal 4 godine, kosarku 1 god, i Karate 2 godine) i 16 godina. Krenuo sam sa ovim HIIT treningom ali nekom mojom modifikovanom verzijom. E sada ja obicno ovako rano ujutru navikao sam da popijem kaficu bez secera i doruckujem (Obicno neki homemade sendvic ili tost) a ne bih zeleo da mi ceo ovaj trening padne u vodu. Pa bih hteo da vas pitam sta smem a sta ne smem da jedem? I da li bi trebalo odmah posle treninga da legnem malo da odmorim?

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Bicikl
« Odgovor #1 poslato: Jul 02, 2012, 08:11:39 pre podne »
ti si za svoju visinu mrsav druze...ja mislim da bi prvo trebao da nabacis malo mase na sebe pa da onda skidas to sto imas da skidas...imas na forumu jelovnika koliko hoces....dobro bi bilo da napises sta i kako jedes u toku dana pa ce ti neko vec odgovoriti sta i kako...

Van mreže rodney

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: Bicikl
« Odgovor #2 poslato: Jul 02, 2012, 11:30:15 pre podne »
Odmah posle treninga treba da jedes ne da spavas  :P