April 26, 2024, 02:23:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ketogena dijeta za cure  (Pročitano 42440 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #75 poslato: Jun 02, 2014, 11:19:03 pre podne »
Nema to veze sa puno ili malo sala
vec mi se cini da je ovo previse B za tebe tako da je moguce to da se desilo
pokusaj da smanjis obroke sa B a da pojaas unos masti (omega 3 -OBAVEZNA) maslinovo

Van mreže SalsaRose

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #76 poslato: Jun 02, 2014, 11:23:43 pre podne »
Sta je to B? belancevine?
Meni pade na pamet da sam previse badema jela, oni imaju uh za medalju...
« Poslednja izmena: Jun 02, 2014, 11:39:22 pre podne SalsaRose »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #77 poslato: Jun 02, 2014, 12:53:00 posle podne »
Sta je to B? belancevine?
Meni pade na pamet da sam previse badema jela, oni imaju uh za medalju...

Ne brini za te UH i orasastih polodva
da B su belancevine
mislim
300 gr mesa + tuna+ jaja..ono..
ipak si ti osoba zenskog pola koja se ne bavi profsinalno sa sportom itd itd itd

Van mreže SalsaRose

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #78 poslato: Jun 02, 2014, 07:36:24 posle podne »
Dogovoreno! :)
Hvala  :-*

Van mreže k1k2k3

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #79 poslato: Avgust 10, 2014, 12:04:03 posle podne »
Apsolutno sam se izgubila u svetu interneta tragajuci za resenjem... Dakle procitala sam sve i svasta vezano za ishranu, vezbanje itd... i na kraju se pogubila. Nikada se nisam bavila sportom, nista specijalno ni ishranom. od skoro pocela da citam, a ponesto i primenjujem. Imam 28 god...ako je to bitno uopste, visoka sam 165cm, imam 66-67kg. do skoro sam imala 106kg. Rodila sam troje dece i u trudnocama se deformisala. Pre prve trudnoce 55kg, posle poslednje trudnoce 106kg. Dakle, smrsala sam skoro 40kg. U pocetku je islo brzo, potom sve sporije i teze. Pocela sam da vezbam i da trcim. Jako, jako, jako mi je tesko da uklopim vezbe uz troje male dece ali sam jakooo tvrdoglava, pa tako ustanem u 5-5:30 i izadjem na trcanje...uvece kada legnu i sve zavrsim vezbam...klasicne vezbe za po kuci sklekovi, trbusnjaci, tegici, cucnjevi itd itd i daaaa...onaj sobni bajs vrtim po 10-15 km npr. Opsirna sam....znam ali zelim da mi neko pomogne i da ima uvid u celu situaciju...dakle pomoc koja mi je potrebna je odgovor na pitanje...da li sam ja sada za ovakav rezim ishrane. Zbog moje pomenute tvrdoglavosti ja sam vec izbacila ugljene hidrate...jedem meso, jaja i povrce...mislim da imam neke simptome te cuvene ketoze...danas treci dan bez uh. tipa cudan ukus u ustima, nemam apetit, nervozna umorna...itd... Volela bih da mi neko odgovori da li bi za mene bila o.k ova dijeta. imam jos kg da izgubim, a i stomak i butine su jos uvek jakoooo....khmmmm grozni. Nisam se svidjala sebi sa 55kg...mrsava sam bila...necu da preterujem, kako zene obicno vole...svesna sam da posle troje dece ne mogu tako brzo da budem o.k...trebace mi verovatno godine i godine vezbanja i pravilna ishrana do kraja zivota. Ova dijeta mi je o.k iz vise razloga mojih licnih...volim meso...nije mi problem oko pripreme obroka posto prosto napravim sebi obrok od onoga sto imam u kuci...nemam ja vremena da brojim odvajam racunam kuvam sebi odvojeno...ionako pravim bebi posebno... Svaki savet mi je dobrodosao...samo da skinem jos to na kraju sto je ostalo (najteze) i da zategnem sve sto treba. Pozdrav!!!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #80 poslato: Avgust 10, 2014, 12:40:16 posle podne »
Pozdrav. Mislim da je rano za ketogenu dijetu i neki moj savet je da radis jedan period rotaciju ugljenih hidrata. U ovoj situaciji sa troje dece i pocetkom dijete, keto bih zaobisao. Vezbanje to koliko mozes da prilagodis, ali ako je moguce da odvojis 3-4x nedeljno da ides u teretanu po sat vremena bi bi bilo odlicno.

Van mreže k1k2k3

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #81 poslato: Avgust 10, 2014, 01:10:23 posle podne »
Hvala punoooo na brzom odgovoru! Pocinjem oma sa rotacijom...da vidim kako ce to delovati. Malo sam demotivisana kad vidim koliko sada sve ide sporo...pa sam zato zelela ovakvu dijetu, misleci da ce mi resiti problem. Da li se rotacijom uh moze postici idealna kilaza i gubitak masnih naslaga gde ih ima ili me u svakom slucaju ceka keto kada budem pred kraj?

Van mreže k1k2k3

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #82 poslato: Avgust 10, 2014, 01:13:25 posle podne »
I da...dacu sve od sebe da ubacim i teretanu...bice komplikovano posto ja da bi mogla da vezbam bukvalno u 5 moram da ustajem da bi istrcala sat vremena dok je muz kuci sa decom koja ustaju u 6 pa ih onda ja preuzimam ili uvece kad legnu, a ja obavim sve...sto je vec kasno...teretane odavno zatvorene...pa onda vezbam jedno sat h... U svakom slucaju...ocigledno mora i teretana inace ostade ja ovakva...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #83 poslato: Avgust 10, 2014, 01:32:24 posle podne »
Rotacije ce ti dati dobre rezultate ako ih se budes pridrzavala. Keto ne mora da se radi ukoliko nema potrebe, a ubedjen sam da kod tebe i nece biti potrebe za keto. Kad zapnes javljaj se.

Trening, radi koliko mozes, takva je situacija. Bice to fino, ne brigaj.

Van mreže k1k2k3

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Ketogena dijeta za cure
« Odgovor #84 poslato: Avgust 10, 2014, 01:50:23 posle podne »
Hvala puno puno puuuunoooo... Konacno da me neko usmeri sta i kako. Javljam se jos...sad idem da proucim tu rotaciju pa da se zarotiram.  :) Ma deca rastu...imacu ja vremena da treniram jos vise i radim na sebi... Mora neko dati primer mamama po parku kako to sve moze izgledati vrhunski i posle troje dece... i to prva trudnoca +40kg, druga +30kg, treca +14kg...i sad -40kg i od 106 na 66 kg...i dobrooo ima tu poneki misic noge i ruke pogotovu, a bice jos puuuunoooo. Sad sam otkrila ovaj sajt pa cu da ga detaljno ispregledam koje vezbe sta kad kako i naravno rotacija. Hvala puno jos jednom!