Jul 27, 2024, 04:28:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.248 poruka u 18.757 tema - 20.964 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: moja borba...  (Pročitano 8790 puta)

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
moja borba...
« poslato: Jul 06, 2012, 11:29:08 pre podne »
Pozdrav svim forumasima, zeleo bih da se predstavim svima sa svojom borbom sa gubljenjem kilograma, video sam mnogo transformacija koje su kolege forumasi predstavili pa zelim i Ja  :)  :) :) ... Imam 26g i do pre 2.5 godina sam imao 122kg :o kako sam stigao do te kilaze ni sam ne znam ali da sam se osecao odvratno jesam i te kako :) ... Tada nisam ni zeleo cuti za teretanu, gubljenje kilograma, vezbe, dijete i tako to   :P , ma znate sta vam pricam, dok zdravlje nije pocelo puno da trpi, tj hipertenzija, krvarenje iz nosa, itd... Po predlogu drugara koji je imao staz u teretani krenuo sam i Ja sa njim da malo sredim kilazu i pritisak :) ali to je preraslo u jednu veliku ljubav prema ovom sportu. U pocetku sam slusao mnoge "nutricioniste" i razne "gurue"  koji se navodno razumeju u gubljenje kg i ishranu msm to je bila cista zajebancija i zamajavanje ne znam ni Ja sta mi je trebalo da gubim vreme na slusanju tog shit-a, u svakom slucaju mnogo sam vremena gubio i mislim da sam mogao sebe dovesti u red mnogo brze ali nema veze makar sam naucio nesto :))).... Clan sam fitness kluba Olymipia iz Kragujevaca i mogu reci da je Goran Ilic dosta zasluzan za sve, dosta mi je pomogao savetima i oko suplemenata ma kapa dole  ;). Jos uvek nisam zadovoljan svojim izgledom, jos dosta ima da se radi, ali polako idemo redom i mozda nekada se stane na binu  ;) ;)
Ishrana na dijeti je veoma slicna ostalim dijetama i tu nema neke filozofije. Od suplemenata koristim wey, glut i amino.
Trenutno sam na dijeti i pokusavam da skinem "slauf" mnogo je ruzan i nervira me haos hehe...

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: moja borba...
« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2012, 12:31:32 posle podne »
Pa okaci i slike sadasnjeg izgleda, da vide ljudi :)
inace ja te vidjam po teretani pa mogu da ti kazem da si odlican posao obavio :)
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2012, 12:46:45 posle podne »
morao sam da samanjim slike :-)))

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2012, 12:47:46 posle podne »
 ;) ;)

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2012, 07:12:53 posle podne »
morao sam da samanjim slike :-)))
Pa okaci i slike sadasnjeg izgleda, da vide ljudi :)
inace ja te vidjam po teretani pa mogu da ti kazem da si odlican posao obavio :)
Da znamo se iz teretae, hvala brate, znas i sam koliko je sve ovo zeznuto :-)))

Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: moja borba...
« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2012, 07:23:49 posle podne »
To ti kazem :) ...koliko sad imas kg?
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #6 poslato: Jul 06, 2012, 11:04:43 posle podne »
To ti kazem :) ...koliko sad imas kg?
Sada sam na 84 i planiram da sidjen na 78 mozda 79 da se propisno "oljustim" :D pa posle ce da vidimo od septembra oktobra sta i kako :) ....

Van mreže Amko

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: moja borba...
« Odgovor #7 poslato: Januar 02, 2013, 09:18:12 posle podne »
Svaka cast na ovome, imao sam isti slucaj smrsao sam preko 35 kg ali sreca da ima takvih ljudi kao sto si ti, pa imam motivaciju, sretno u daljem radu!!

Van mreže rapidsoft

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 397
Odg: moja borba...
« Odgovor #8 poslato: Januar 02, 2013, 10:22:52 posle podne »
Super je ovo :)
There are days when you feel like You don't have a home. No family or anything to Lean on. Your best friend can't even Spot you.That is why the Gym is my true home. The bench is always there for me to lean on, and a complete starnger will always Spot me.

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #9 poslato: Januar 03, 2013, 05:35:41 posle podne »
Hvala puno, trudim se maximalno, napravio sam pauzu u treniranju od 2 meseca (porodicni problemi + diploma fakulteta) ali ponovo sam na istom mestu i meta je ista  ;) idemo dalje i napredujem iz dana u dan i prezadovoljan sam... jedna slika od prosle nedelje, Bf je i dalje visok ali radim na tome punom parom! :)
« Poslednja izmena: Januar 03, 2013, 05:52:44 posle podne dowlani »

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: moja borba...
« Odgovor #10 poslato: Januar 03, 2013, 08:26:14 posle podne »
svaka cast..skinuo si mnogo kg...super...bitno je da te volja drzi..i da imas rezultate ....ekstra je ovo

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: moja borba...
« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2013, 04:37:46 posle podne »
na pravom si putu, samo nastavi..
iscitavaj malo o ishrani,i idi s rezanjem jos, pa tek onda lagano prelaz na masu
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: moja borba...
« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2013, 01:18:12 pre podne »
Hvala puno svima  :D, iskreno dosta sam gresio jer moj je tip tela i metabolizma endomorph, nadam se da ce biti mnogo bolje i idem ka tome... Trudim se da citam i ucim i mislim da sam se za sada dosta potkovao znanjem ali covek se uci dok je ziv posebno u ovom sportu, a i sve je napisano na ovom forumu i to po nekoliko puta, volju imam ogromnu (po nekada se pitam odakle je crpim vise), treninzi su odlicni, nadam se da ce sledeca slika biti mojih jasno vidljivih i iscrtanih six pack hehehehe.....  ;D ;D ;D

Van mreže Duba

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: moja borba...
« Odgovor #13 poslato: Januar 30, 2013, 09:28:19 posle podne »
svaka cast...uz jaku volju sve se moze ;)

Van mreže ivex

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
    • bodyspace
Odg: moja borba...
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2013, 12:40:21 pre podne »
Samo rokaj dalje Bravo  ;)
Never give up & training smart