Jun 16, 2024, 11:31:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Deca durabolin + anavar  (Pročitano 16860 puta)

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Deca durabolin + anavar
« poslato: Jul 06, 2012, 05:32:19 posle podne »
Pozdrav ekipi!!!
Nov sam na ovom forumu i mogu reci da je ovo stvarno jedna velika i kvalitetna baza pravih i korisnih informacija vezana za ovaj sport  :)
Imam 27 godina i povratnik sam u ovaj sport. Bodybuildingom sam poceo da se bavim jos u svojoj 15-oj godini i vezbao sam neprekidno do 21-ve. Imao sam i takmicarskih ambicija, cak sam u nekim i ucestvovao i imao prosecne rezultate. Tada je dosta teze bilo doci do kvalitetnih informacija sto se tice koriscenja aas, skupljao sam bb knjige, casopise, ali to nie to, kao kad ima neko direktno, sa kredibilitetom da te posavetuje i pomogne u odabiru...
Poceo sam ponovo da vezbam pre par meseci, i veoma sam zadovoljan postignutim za tako kratko vreme. Adekvatni suplementi, ishrana i kvalitetan trening su sigurno pomogli, ali imam neki osecaj da "misic pamti" i da je i to jedan od faktora sto sam veoma brzo postigao solidnu formu.
No, da se vratim temi, zanima me sta vi mislite o kombinaciji deca-anavar, da li je kombinacija ok, zapravo, nemam vise takmicarskih ambicija (mada nije 100% iskljuceno), ali zelim da izvucem maksimum iz svog tela, a da pri tome koristim sto "bezbedniju" kombinaciju. Jos nesto, ako ova kombinacija moze da prodje, da me posavetujete od kojih proizvodjaca da jurim ova dva steroida (da ne naletim na lazne) i neki plan koriscenja kure. Ponavljam, doze koje bih uzimao, ne bi bile visoke, posto bi mi ovo bila prva kura sa ovim "preparatima" i prva ukupno posle 6 godina.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2012, 05:39:47 posle podne »
cilj? ishrana? test???

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2012, 05:41:06 posle podne »
Kazu da deca bez testa izaziva tzv. deca-dick...

Zasto anavar, zbog bezbjednosti ili?

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2012, 05:47:34 posle podne »
Cilj mi je da u narednom periodu podignem svoju formu na jos visi nivo, s tim da idem na definiciju, da smanjim masti, i mozda ako postignem dobar rezultat, i budem konkurentan, postoji mogucnost da bih i izasao na binu, ali sigurno ne ove sezone ;) Ishrana mi je trenutno visokoproteinska, sa smanjenim unosom UH i minimalnim procentom masti. Suplementi koje koristim: 100% whey isolat, Animal pak, i kreatin, ali kreatin hocu sad da izbacim.
Pod "test", pretpostavljam da si mislio na testosteron?

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2012, 05:51:16 posle podne »
Kazu da deca bez testa izaziva tzv. deca-dick...

Zasto anavar, zbog bezbjednosti ili?

Zato sam i pitao, pre nego sto ista nabavim  ;) Nisam znao za tu pojavu za decu... Da, anavar bih koristio cito zbog bezbednosti, kao i decu, ali posto vidim da nije dobro bez testosterona da se uzima, da li ima neka alternativa za decu? Znaci zelim da je koliko toliko bezbedan steroid, sa sto manjim kontraindikacijama, naravno da je injekcioni, posto zelim da kombinujem oral+injekcioni

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2012, 05:52:48 posle podne »
onda idi boldenon umesto te deke
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #6 poslato: Jul 06, 2012, 05:53:18 posle podne »
a sto neces test? a boldenon dosta "blazi" od deke.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #7 poslato: Jul 06, 2012, 06:33:15 posle podne »
a da bez testa ne znam sto se trudis
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #8 poslato: Jul 06, 2012, 06:46:09 posle podne »
Bez testa ne počinji nikakvu kuru.
Uz dužno poštovanje tebi koji si izlazio na binu i čitao puno knjiga...nisi dobro skontao neke stvari.
Polako ne zaleći se.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #9 poslato: Jul 06, 2012, 08:13:07 posle podne »
Znam da je testosteron primarni steroid i da je bez njega nemoguce postici vrhunske rezultate, ali ja ga ranije nisam koristio jer sam bio veoma mlad. Nisam hteo da koristim steroide koji jako narusavaju prirodan balans hormona i koji lako aromatizuju u estrogen.
I sada bih voleo da uzmem sto "bezbedniju" kombinacijiu, jer mi je prva kura posle 6 godina, pa bi mi odgovarala za pocetak slabija varijanta, a i ne planiram u skorije vreme da se takmicim. Ako bih se za godinu, dve odlucio da se vratim na binu, onda ide teska artiljerija, nema puno kalkulisanja...
Znaci za sad kombinacija oralnog i injekcionog steroida sa sto manje posledica, da teze aromatizuje u estrogen i da je koliko-toliko bezbedan po ostale organe
Znam da bi mnogi rekli hoces da se j***s, a da ti ne udje, ali trenutno smatram da bi mi dobro dosla neka light varijanta. Naravno, ne zelim da se zalecem, tu sam na forumu i nadam se da cu uz savete vas iskusnijih u ovom segmentu uspeti da izaberem(o) dobru kombinaciju.
Pozdrav!!!

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #10 poslato: Jul 06, 2012, 08:13:48 posle podne »
Znam da je testosteron primarni steroid i da je bez njega nemoguce postici vrhunske rezultate, ali ja ga ranije nisam koristio jer sam bio veoma mlad. Nisam hteo da koristim steroide koji jako narusavaju prirodan balans hormona i koji lako aromatizuju u estrogen.
I sada bih voleo da uzmem sto "bezbedniju" kombinacijiu, jer mi je prva kura posle 6 godina, pa bi mi odgovarala za pocetak slabija varijanta, a i ne planiram u skorije vreme da se takmicim. Ako bih se za godinu, dve odlucio da se vratim na binu, onda ide teska artiljerija, nema puno kalkulisanja...
Znaci za sad kombinacija oralnog i injekcionog steroida sa sto manje posledica, da teze aromatizuje u estrogen i da je koliko-toliko bezbedan po ostale organe
Znam da bi mnogi rekli hoces da se j***s, a da ti ne udje, ali trenutno smatram da bi mi dobro dosla neka light varijanta. Naravno, ne zelim da se zalecem, tu sam na forumu i nadam se da cu uz savete vas iskusnijih u ovom segmentu uspeti da izaberem(o) dobru kombinaciju.
Pozdrav!!!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #11 poslato: Jul 06, 2012, 08:49:57 posle podne »
zasto mislis da je testostdron mnogo "jaci" i "stetniji" od deke? to je hormon koji vec imas u organizmu i tebi je veci strah uneti test nego nepoznatu supstancu telu.. i plus sto ces ostati bez njega kad ti druga supstanca ugasi prirodnu proizvodnju.
« Poslednja izmena: Jul 06, 2012, 08:54:25 posle podne BUKAS »

Van mreže vlax88

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #12 poslato: Jul 06, 2012, 09:14:07 posle podne »
Pazi, ni jednog momenta ja nisam spomenuo da je testosteron jaci od dece. Za decu sam postavio pitanje, sta mislite o njoj, koliko je beznedna itd, posto je nikada nisam koristio. A procitao sam za decu u temi o steroidima (nazivi i objasnjenja za svaki).
Slazem se da je testosteron hormon koji mi prirodno posedujemo i proizvodimo. Ali me brine oporavak nakon njegovog koriscenja, kao i posledice, tipa ginekomastije, atrofije testisa... Za ginekomastiju odavno postoji zastita ( nolvadex, cytadren...), medjutim i to je dodatna zajebancija oko nabavke ovih proizvoda, posto koliko znam nema ih legalno (bez recepta) u apotekama. Npr: pre nekih 6-7 godina, imao sam prliku da nabavim legalno Galenikin testosteron u apoteci bez recepta za 400 dinara. Sta mi to vredi kada nisam mogao da obezbedim (nadjem) adekvatnu zastitu , pa da se s*ebem...  A i vidjao sam posledice od testosterona koji su ljudi uzimali naravno bez zastite, pogotovo ginekomastiju, strasno... Dok recimo od naposima, winstrola, bionabola..., kod SVIH koje znam da su uzimali, nije im bilo nista. Takodje i ja sam bio korisnik ovih navedenih, i nikada, ama bas ni najmanjih problema nisam imao, a od zastite sam koristio samo liv52. 

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #13 poslato: Jul 06, 2012, 09:17:37 posle podne »
brzi je oporavak nakon testa. to sve zavisi od tela do tela. nekoga bradavice prze posle prve inj depoa a nejoga na 4g nista. btw sad se sve moze bez recepta ;)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Deca durabolin + anavar
« Odgovor #14 poslato: Jul 06, 2012, 09:55:16 posle podne »
Pazi, ni jednog momenta ja nisam spomenuo da je testosteron jaci od dece. Za decu sam postavio pitanje, sta mislite o njoj, koliko je beznedna itd, posto je nikada nisam koristio. A procitao sam za decu u temi o steroidima (nazivi i objasnjenja za svaki).
Slazem se da je testosteron hormon koji mi prirodno posedujemo i proizvodimo. Ali me brine oporavak nakon njegovog koriscenja, kao i posledice, tipa ginekomastije, atrofije testisa... Za ginekomastiju odavno postoji zastita ( nolvadex, cytadren...), medjutim i to je dodatna zajebancija oko nabavke ovih proizvoda, posto koliko znam nema ih legalno (bez recepta) u apotekama. Npr: pre nekih 6-7 godina, imao sam prliku da nabavim legalno Galenikin testosteron u apoteci bez recepta za 400 dinara. Sta mi to vredi kada nisam mogao da obezbedim (nadjem) adekvatnu zastitu , pa da se s*ebem...  A i vidjao sam posledice od testosterona koji su ljudi uzimali naravno bez zastite, pogotovo ginekomastiju, strasno... Dok recimo od naposima, winstrola, bionabola..., kod SVIH koje znam da su uzimali, nije im bilo nista. Takodje i ja sam bio korisnik ovih navedenih, i nikada, ama bas ni najmanjih problema nisam imao, a od zastite sam koristio samo liv52. 

Ja se izvinjavam za upad u temu, ali zar nije Galekinin test u apoteci oko 150 din, i da je pre par meseci bio jos jeftiniji?