April 20, 2024, 04:52:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: BOLDENON  (Pročitano 22747 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: BOLDENON
« Odgovor #15 poslato: Jul 11, 2012, 02:58:24 posle podne »
bato ti ne znas sta su esteri, ne znas kako se organizuje kura, sta cemu sluzi u kuri....
ti si nabacao stvari za koje si cuo da su relativno bezbjedne i srazmjerno efikasne i to je to.
Tu je pocetak i kraj.

Pazi ja ne vrsim edukaciju na forumu po pitanju aas, niti to bilo ko radi ili mu pada na pamet, to pisu samo oni koji zele da ispadnu gurui.
Moje je samo da ti kazem da si u krivu, a do pravog rjesenja ces ipak morati sam da dodjes

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: BOLDENON
« Odgovor #16 poslato: Jul 11, 2012, 03:09:32 posle podne »
e to je ta fora :) niko ne prica nista, a svaki drugi tip ih uzima.
ja necu da budem telac da jurim nafurane tipove po teretani da mi objasnjavaju.
na forumima ne mogu da nadjem nista ni slicno, neke gluposti tu i tamo vidim i to je to.

estri brzi i spori? zar propionat nije brzi estar? Al kontam, ne toliko brzi da mora svaki dan da se unosi...
to nisam nasao (al to ima i na ovom forumu, to cu naci)
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: BOLDENON
« Odgovor #17 poslato: Jul 11, 2012, 03:37:17 posle podne »
e to je ta fora :) niko ne prica nista, a svaki drugi tip ih uzima.

Ako vidis neke gluposti tu i tamo onda ne citas dovoljno dobro, jer ako na ovom forumu ova tematika nije objasnjena do detalja onda ne znam gdje je. To sto u najnovijim temema u ovom podforumu nema gotovih ciklusa spremnih za tebe ne znaci da u cijelom podforumu nema dovoljno informacija za nekog pocetnika kojeg intersuje upotreba ljekova, iliti kako da "skvasi noge".

Ciklus koji si ti naveo ima 1,5-2gr dopinga nedjeljno. To je astronomska kolicina za nekog usera pocetnika.

Priming 6-8 nedjelja, nakon toga 450-500mg test p nedjeljno kroz 8-10 nedjelja, propraceno kvalitetnim unosom svih makronutrijenata, kao i pristojna saplementacija u terminima kada ona najvise "igra" bi trebalo uz adekvatan trening - koji ce biti znalacki koncipiran, da ti u prvom "gadjanju" obezbjedi odlicne rezultate.

Ne vidim potrebu za kombinovanjem masivnih doza vise vrsta ljekova da bi covjek krenuo sa "igrom", ali da mnogo ne duzim nesto sto je ispricano bezbroj puta... tako da drug baci se na citanje i sve ce se brzo kroz neki relani vremnski okvir posloziti i biti jasno.  ;)

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: BOLDENON
« Odgovor #18 poslato: Jul 11, 2012, 04:20:01 posle podne »
Sad je pocelo tek da me zanima nesto vise o steroidima. Hocu svakako da se dobro informisem pre nego se sa bilo cim "zaigram". Ako se zaigram, sto je jako bitno!

U svakom slucaju, hvala Vladar.
P.s. Priming sam ja i naso slucajno na forumu negde na poslednjim stranama i odusevio se metodom :) Mislim da si ga bas ti i postavio. Vrhunska stvar, oko koje imam XXX pitanja, al to cu u toj temi.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2012, 04:29:21 posle podne tanatos »
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: BOLDENON
« Odgovor #19 poslato: Jul 11, 2012, 07:49:54 posle podne »
Ko pazljivo cita forum i ima strpljenja ovde ce naci odgovore na 99% pitanja ali to nazalost radi jako malo ljudi pa se jedna te ista pitanja ponavljaju 1000000000 puta a sve nam je pred nosom.