April 27, 2024, 06:21:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: moj napredak kroz 6 tjedana  (Pročitano 2760 puta)

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
moj napredak kroz 6 tjedana
« poslato: Jul 11, 2012, 02:45:02 posle podne »
Evo da i ja nabacim nesto slika sto se našlo na mobu.

6 tjedan







5.tjedan




4.tjedan



A ovako sam izgledao prije početka ciklusa 1. i 2. tjedan





« Poslednja izmena: Jul 11, 2012, 02:55:09 posle podne tenislog »

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: moj napredak kroz 6 tjedana
« Odgovor #1 poslato: Jul 11, 2012, 02:59:59 posle podne »
Dobro si se uradio kakva je kura bila sta si koristio od hemije i u kojim dozama ?,i koliko treniras vec ukupno ?

Van mreže tenislog

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: moj napredak kroz 6 tjedana
« Odgovor #2 poslato: Jul 11, 2012, 03:15:21 posle podne »
Dobro si se uradio kakva je kura bila sta si koristio od hemije i u kojim dozama ?,i koliko treniras vec ukupno ?

Još nije gotova kura,trenutno sam dosta izrezaniji nego na slikama,al evo sad me pred kraj snašla neka povreda pa necu moc odradit do kraja prema planu.Inače dosta grešaka sam napravio,ovaj put,pokušao sam dobit i nešto mase ali i izdefinirat se,al aj nije loše ni ispalo,posebno sam zadovoljan sa porastom snage a izgled više manje.Čitav život se bavim sportom,a neki počeci "bildanja" krenuli su prije 7 godina al sve je to bilo traljavo i neozbiljno.Ove godine sam odlucio pošteno zapeti i imam neke planove na duže staze pa cemo vidjeti kako ce ici.

Inače ovaj ciklus koristio sam Testosteron prop/Winstrol oral/Masteron prop.
Tokom 6 tjedana svaki drugi dan 100 mg test propionata.
winstrol prvih 5 tjedana s povecavanjem doza.Krenuo s 40 mg dnevno zavrsio na 80 mg dnevno.
Na početku 5. tjedna uključio sam Masteron 100 mg svaki drugi dan.
Dosta čisto sam jeo al nedovoljno je to bilo za neke ozbiljnije pomake u masi.Iduća će kura bit baš za masu kada ocekujem malo ozbiljnije rezultate od ovoga.Tokom ciklusa sam treniro skoro svaki dan,nekad i 2 puta dnevno kad su obaveze dozvoljavale.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2012, 03:18:29 posle podne tenislog »

Van mreže BicepsPeak INtenSitY™

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
  • GO HARD OR GO HOME
Odg: moj napredak kroz 6 tjedana
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 07, 2012, 03:44:10 pre podne »
isao si depo 6 sedmica i ocekujes nesto? trenirao skoro svaki dan ili 2x dnevno :o lolll

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: moj napredak kroz 6 tjedana
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 07, 2012, 10:40:06 pre podne »
isao si depo 6 sedmica i ocekujes nesto? trenirao skoro svaki dan ili 2x dnevno :o lolll

Propionat ;)
'standardna' kura za mrsavljenje..samo morao si se mnogo bolje raspitati, masa+def to skoro nikako nece ici, svu 'masu' koju si dobio je proizvod hemije, a kad se skines sa hemije onda ostane sto je cisto.. Masteron ti uopste nije trebao ovde. Samo ce izgledati bolje dok si na njemu, tako da ne vidim sta je on trebao ovde da uradi?
Jos jedan mali advise, ako si na hemije, ne znaci da ne mozes pretrenirati..cak sta vise..
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD