April 19, 2024, 10:18:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Gorstaks slike  (Pročitano 10252 puta)

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Gorstaks slike
« poslato: Jul 18, 2012, 12:17:13 pre podne »
Da se i ja predstavim, visina 180 cm, tezina 77 kg, staz u teretani oko 5 god. A evo i slika
« Poslednja izmena: Jul 18, 2012, 12:28:51 pre podne Gorstaks »

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #1 poslato: Jul 18, 2012, 01:56:02 pre podne »
lepo,lepo...pravi plaza stajl :) genetiku finu imas cini mi se
napisi jos nesto o sebi...kakav je  napredak bio kada si promenio trening i ishranu,posle toliko vremena ?

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #2 poslato: Jul 18, 2012, 11:17:57 pre podne »
Dobra forma, cestitam.
Kako treniras, sta jednes, supsi...
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #3 poslato: Jul 18, 2012, 11:23:44 pre podne »
Lepi oblici misica..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #4 poslato: Jul 18, 2012, 12:51:16 posle podne »
Stomak za medalju, ljubomoran sam.Bas fini oblici
Men sana in corpore sano !

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #5 poslato: Jul 18, 2012, 01:13:26 posle podne »
Pa ovako, od ovih 5 god. u teretani, do otkrivanja ovog foruma :D trenirao sam, po nekim sablonima koji se i nisu svidili odredjenim clanovima foruma( cije ja misljenje veoma postujem), nisam uzimao supse niti sam imao sredjenu ishranu, ali kada sam poceo da citam forum i uz pomoc ljudi koji stvarno hoce da pomognu, napredovao sam dosta u zadnjih 4-5 mjeseci, btw. najvise sam sam zadovoljan kako sam odradio trbusnjake koje uopste prije nisam imao, odradio sam 4 sedmice one dijete "1.2.3 Trbusnjaci za leto" koja se dobro odrazila na mene uz nju sam od supsa uzeo BCAA nitrate i to je sve za sad od supsa... Sada trenutno odrzavam ovakvu formu, pa planiram nekad od oktobra da krenem na neki " lean mass" samo se nadam da me nece novac ogranicavati posto sam mislio da krenem sa suplementacijom, otprilike da imam uvjek za whey, i ubacio bih kreatin nekad posle, i onda bih u proljece opet krenuo sa rotacijama... Cilj mi je nekih 80-82 kg na ovakav bf% a mislim da mi je ispod 10% trenutno ne znam.... to bi bilo to ukratko :D

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #6 poslato: Jul 18, 2012, 11:54:26 posle podne »
Hvala momci, ne znam mislim da mi genetika nije losa, jedino sto  je problem je to sto su mi malo trbusnjaci "poremeceni" (nisu svi u liniji) cak ovaj doljni lijevi kao da je samo do pola ne mogu skroz da ga napipam.

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #7 poslato: Jul 27, 2012, 12:13:31 pre podne »
...

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #8 poslato: Jul 28, 2012, 08:13:15 posle podne »
Hvala momci, ne znam mislim da mi genetika nije losa, jedino sto  je problem je to sto su mi malo trbusnjaci "poremeceni" (nisu svi u liniji) cak ovaj doljni lijevi kao da je samo do pola ne mogu skroz da ga napipam.

Ne opterecuj se takvim sitnicama i linijama trbusnjaka pa niko ne moze da ima sve u liniji :-) Kada bi ti latovi bili bolji zgledao bi mnogo bolje i vece. Poradi malo na njima. Оstalo sasvim lepo odradjeno

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #9 poslato: Jul 29, 2012, 09:40:10 posle podne »
Znam, ledja su mi naj slabija partija, nikako da dobijem na sirini. Trening za ledja mi izgleda ovako...

zgibovi iza glave 10 ponavljna 4 seije
zgibovi siroki hvat ispred glave 10/4
zgibovi uski hvat 10/4
motorka 10/3
veslanje u pretklonu 10/3
veslanje na lat masini 10/4

svaki drugi trening za ledja ubacim mrtvo to bi bilo to, bilo bi fino kad bi mi neko predlozio jos par treninga za ledja da poradim bolje na tome...

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #10 poslato: Jul 29, 2012, 11:23:24 posle podne »
Ako radis svih 6 vezbi na jednom treningu plus povreno mrtvo previse je po mom misljenju

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #11 poslato: Avgust 11, 2012, 12:20:09 pre podne »
Pa ne znam moze biti, sta ti mislis kako bi bolje bilo ? kako izgleda tvoj trening ?

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #12 poslato: Avgust 11, 2012, 10:25:27 pre podne »
Pa ne znam moze biti, sta ti mislis kako bi bolje bilo ? kako izgleda tvoj trening ?
Ja retko kada na 2 treninga za istu misicnu partiju odradim uvek iste vezbe. Stalno rotiram vezbe. U principu radim 4 vezbe za ledja 8-12 ponavljanja + extenziju. Tu su obavezno veslanje ( nekad sipka, nekad donji kotur ili T sipka ), vucenje bucicom (testera), lat masina ili zgibovi ( razliciti hvatovi ) i na kraju extenziju sa opterecenjem koju ponekad zamenim mrtvim dizanjem (svaki 3-4 trening). Ti sad prema sebi treba da prilagodis trening i da radis kako ti najvise odgovara i kako te najbolje pogadja.

Van mreže TheStranger

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2012, 04:46:00 posle podne »
Koliko sam ja letimicno uspio vidjeti cini se da se za tih 5 godina i nisi bas posvecivao masi. Sad ces vjerovatno reci da volis svoj izgled i volis biti definisan al' vjerovatno znas i sljedece jer te smatram ozbiljnim sportistom: bez mase nema definicije i bez definicije nema mase. Porazmisli malo o tome i bit ce tu jos kvalitetnog mesa-

Van mreže Gorstaks

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 131
Odg: Gorstaks slike
« Odgovor #14 poslato: Avgust 27, 2012, 12:27:45 pre podne »
U pravu si nisam nikad forsirao masu, zadovoljn sam bio i izgledom kako ti kazes, dok nisam shvatio da to moze mnogo bolje... imam veliku volju da se ozbiljno pozabavim treningom i hranom i suplementima, ako pare ne budu ogranicavajuci faktor, za sad dosta citam vidjecemo ako bog da :D