April 29, 2024, 04:20:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Help....  (Pročitano 2411 puta)

Van mreže tinche79

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Help....
« poslato: Jul 23, 2012, 10:52:06 posle podne »
Imam 33 god pffff...i vecito vezbuckam dijete sagorevace nema sta nisam probala,sad zbog nekih zdrastvebih problema pauzyirala od marta...Al za vezbu nikad nije kasno ;D Imam jedno 4 do 5 kg viska...Zanima me koji sagorevac da uzmem..trcanje teretana tegovi...moram do makar ng svuci 5 kg...To deluje malo ali dzabe kad nece i nece uffff..Cak razmisljam da uradim intoleranciju na hranu...jer sam zavisnik od cokolade :(..Jace od mene,izbacila sve ali cokoladu ufff...Dvoumim se oko sagorevaca Meltdawn i vidim ima neki novi LIPO 6 HERS ...cini mi se da se tako zove,molim iskustva u vezi ova dva i sta mi preporucujete..Unapred zahvalna matorka od 33 godine..( I ja se setila u ovim godinama dovoditi liniju di perfekcije) I sve i svasta sam inace probala od Animala,Mitotropin,sad dobila od decka HIDROXZCUT HARDCORE IGNITION STIX..20 KESICA mu ostalo pa da probam dok ne smislim od ova dva..Muci me tih zadnjih par kgi spremna sam da zapnem u teretani,samo da mi neko od admina preporuci neki trning neku kako sta da radim..Kontam da sam vas sve smorila sa ovim....Ali unapred sam zahvalna za ubrzan odgovor :P :P :P

Van mreže jovann

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 255
Odg: Help....
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2012, 01:34:26 pre podne »
Pricas kao da imas preko 50+ godina,nisi ti ispostovala ni jednu dijetu cim jedes cokolade ;),ako je to svega 4,5 kg kao sto kazes to nije nemoguca misija :),a imam osjecaj da se oslanjas samo na sagorevace uzecu  sagorevac i to je to,kg mozes maci i bez preparata....moja neka preporuka ,a iskusniji i pametniji ce dati bolje savjete:cardio ujutru sto bi se reklo na prazan stomak(sad vidi sama,posto ne znam nista o tebi,nekom je dovoljno 3 puta nedeljno po uru trcanja da se stese a neko mora stalno da trci) i poslije cardija trcanja ne znam koji tip cardia ces da radis nije poenta najesti se prostih hidrata i povratis sve negoo moras uzimati malo vise hranu bogatu proteinima  i zdravim mastima.ISto tako kad radis sa tegicima isti rezim.Moras se malo patiti  sa hranom i izbjegavati slatkise,beli leb,pice,bureke,svinjsko meso ....... sva ta  ukusna hrana.Ja ovo pricam sa stanista nas muskih,a zenama i djevojkama je mnogo lakse doci do zeljene forme sa manje muke i odricanja nego kod muskog pola. Sastavi neki plan ishrane nije bitno u trajnju 4 ili 5 dana sta ces jesti i jedan dan mozes uzeti malo slobodnije da uzmes poneki junk)obrok).

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Help....
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2012, 09:32:41 pre podne »
Ja se kladim da je u ishrani problem.

Sto ne napises sta jedes?

Van mreže Mikica:)

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Help....
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2012, 01:27:45 posle podne »
Ja ovo pricam sa stanista nas muskih,a zenama i djevojkama je mnogo lakse doci do zeljene forme sa manje muke i odricanja nego kod muskog pola.
Hahahah, ma vaziii, a kod koga je oskudica testosterona?
Ma, momci jesu mnogo disciplinovaniji, ali imaju i bolju osnovu za bilo kakva ulaganja, da se ne lazemo...Prvo sto ste genetski jaci i veci, imate manji procenat masnog tkiva(prirodno) i uglavnom ste svi neki fudbaleri iz detinjstva sa koliko-toliko zadovoljavajucom formom...
Garantujem da za dovodjenje jedne zenske linije u red treba mnogo vise natural rada nego kod momaka!!!

Tinche79, uzrok tvog problema, a i resenje je samo u tvojoj glavi, nigde vise...Niko nije zavistan od cokolade!
Samo probusi kasiku malo i to je to, nemas ti puno za skidanje :DD

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Help....
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2012, 02:20:18 posle podne »
Opet ti HERS tripovi....

Evo u ovom primeru bi voleo da mi neko predoci razlike izmedju 'obicne' 6-tice i 'varijante za dame'.
Grakcem vec odavno da su to samo marktinski trikovi, a fala Bogu pa su kompetentni ljudi poceli da se bave tom tematikom i isto propovedaju.

E sad kardio, jbm li ga, nesto mi se cini da i ne mora kod nas casual.

Ishrana broj 1, tajming broj 2

Trenutno pijem oxy, ne radim standardan kardio(veslam brzinku kad idem na pecanje) i rezultati su sasvim zadovoljavajuci (po meni).

Ujutru dve kapsule i kafa, odmah zatim trening(giganti/ triset-i), BCAA u toku i nema secera u pwm-u, obrok sat kasnije UH+P, i to je to sto se tice skrobastih hidrata.
5-6h kasnije jos jedna kapsula i pecanje ili neko sitno raduckanje.

Od supsa Whey, BCAA, Omega3, dalje, 0.5-1kg povrca, cayenne(ljuta papricica), cimet.

Tinche79: Ako ishrana nije regulisana i unosis to smece od prostih secera(posebno uvece) dzaba krecis, ni jedan sagorevac ti tu nece pomoci.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."