April 29, 2024, 01:52:29 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...  (Pročitano 17601 puta)

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« poslato: Jul 27, 2012, 03:22:01 pre podne »
Ne znam kako se to zove, stavlja se na sipku kada se radi cucanj, valjkasti sundjer na cicak. Gde to moze da se uzme?

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2012, 08:34:11 pre podne »
Ne znam kako se to zove, stavlja se na sipku kada se radi cucanj, valjkasti sundjer na cicak. Gde to moze da se uzme?

Takav sa čičkom ne znam, ali možeš uzeti od ljudi koji ugrađuju klima uređaje ima nešto slično rasečeš po sredini i samo ga ubaciš na šipku.Fino legne na nju i može ti poslužiti fino.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #2 poslato: Jul 27, 2012, 08:58:40 pre podne »
Meni je to uvek bilo fenserski,nikad niram hteo da koristim u retkim situacijama kada sam radio none:-). Mislim da sam u intersportu video jednom prilikom a mozda cak i u Djaku
Men sana in corpore sano !

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2012, 11:43:17 pre podne »
skini nekom klincu sa bmx-a :)

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #4 poslato: Jul 27, 2012, 11:51:17 pre podne »
nauči da držiš šipku na leđima pa ta glupost ne da ti neće trebati nego će ti čak i smetati...

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #5 poslato: Jul 27, 2012, 01:26:02 posle podne »
Kao sto Filip rece.Meni kad sam pocinjao 30kg na ledjima izgledalo strasno,zulja,iritira....A onda kad sam naucio da je drzim i vece tezine vise ne prave problem...

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #6 poslato: Jul 27, 2012, 01:27:34 posle podne »
nauči da držiš šipku na leđima pa ta glupost ne da ti neće trebati nego će ti čak i smetati...

A ti si ovde kao pametan? Ono kao ne trebaju meni sundjerim pojasi i ostale gluposti, a?

Inace hocu da uzmem da me ne bi zuljalo, sto bi se mucio? To da li je fenserski ili ne to je vec licna stvar... Sto bi se mucio? Da budem smeker? Ne, samo mi je lakse da sa tim sundjerom radim, presao sam u drugu teretanu i toga nema, pa stavim peskir, ali hocu bas sundjer taj, pa ako neko zna gde ima neka kaze, a ne ovde da izigrava "hejtera" neozbiljno je.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #7 poslato: Jul 27, 2012, 01:36:39 posle podne »
Ja ti samo kažem kako jeste, ne budi drzak i bezobrazan...

Nađi mi ijednog čoveka koji ima 300+kg čučanj a da radi sa tim sunđerom!
Samo jednog mi nađi, pun ti je youtube klipova (nemoj mi samo, molim te klip onog Pere Tomasa izbacivati, molim te...)

Kako njih ne žulja ta kilaža a tebe žulja 3x manja?
Problem je što ne znaš kako se drži šipka , slobodno nastavi da lomiš vrat i kičmu, samo da te ne nažulja slučajno... treba da lečiš uzrok a ne posledicu... uzrok je loše držanje šipke, posledica ti je to žuljanje...

poz. i svako dobro...
« Poslednja izmena: Jul 27, 2012, 01:43:20 posle podne filip85 »

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #8 poslato: Jul 27, 2012, 01:56:52 posle podne »
Ja ti samo kažem kako jeste, ne budi drzak i bezobrazan...

Nađi mi ijednog čoveka koji ima 300+kg čučanj a da radi sa tim sunđerom!
Samo jednog mi nađi, pun ti je youtube klipova (nemoj mi samo, molim te klip onog Pere Tomasa izbacivati, molim te...)

Kako njih ne žulja ta kilaža a tebe žulja 3x manja?
Problem je što ne znaš kako se drži šipka , slobodno nastavi da lomiš vrat i kičmu, samo da te ne nažulja slučajno... treba da lečiš uzrok a ne posledicu... uzrok je loše držanje šipke, posledica ti je to žuljanje...

poz. i svako dobro...

Pa ti si drzak i bezobrazan, ogrovaras tu kao neki kauboj. Cemu to? Dizes kao ego?

Pa dobro, znam ja dosta ljudi koji koriste to i sta sada?
A ti si me video kako "lomim" vrat i kicmu? Dosao tu na net i kao pametuje...
Idi pa radi prednju lozu na onoj masini bez sundjera, na cistom gvozdju kada si toliko pametan.
Naravno da ce mi vise prijati nesto mekano nego suvo gvozdje, zato i na svim klupama i masinama postoje sundjeri ;)
A ta tvoja arogantnost ti nista lepo nece doneti, bolje popravljaj to ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #9 poslato: Jul 27, 2012, 02:02:05 posle podne »
Druze, Filip ti govori za tvoje dobro, ne misli ti nista lose niti je drzak...

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #10 poslato: Jul 27, 2012, 02:13:53 posle podne »
pogledaj serijal "So you think you can squat" (ima 5 klipova) i "Squat Rx" (#4 se odnosi na poziciju šipke na leđima), na youtubeu, kad se šipka namesti kako treba na leđima nema ni ž od žuljanja, a tada će ti taj sunđer samo smetati...

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #11 poslato: Jul 27, 2012, 02:50:22 posle podne »
pogledaj serijal "So you think you can squat" (ima 5 klipova) i "Squat Rx" (#4 se odnosi na poziciju šipke na leđima), na youtubeu, kad se šipka namesti kako treba na leđima nema ni ž od žuljanja, a tada će ti taj sunđer samo smetati...

Ne zulja mene, nego mi vise prija kada stavim sundjer, radio sam i sa 150kg. bez sundjera, nije mi smetalo nego sam 2 meseca stavljao taj sundjer cisto da mi bude prijatnije i sada sam navikao. Pa do sada bi se povredio da ne radim nesto nepravilno.

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #12 poslato: Jul 27, 2012, 04:31:05 posle podne »
otidji u URADI SAM i trazi sundjer za izolaciju cevi,to ti je taj sto ti trazis.imas razlicitih debljina i mislim da je cena 120dinara metar.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #13 poslato: Jul 27, 2012, 05:16:59 posle podne »
Druze, Filip ti govori za tvoje dobro, ne misli ti nista lose niti je drzak...

Stvarno je upravu Filip svidelo se to tebi ili ne.I sam radio sa tim i veruj mi da smeta vremenom. I nemoj misliš da izigravam drvenog advokata ali je stvarno dobronamerno rekao samo si ti nešto neUrozan ;)

Ako baš hoćeš uradi kako sam ti rekao ja i VSNS i uzmi to, neće te žuljati ali stvarno vremenom će ti smetati :)

Pozdrav
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže ymir

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 350
Odg: Gde kupiti valjkasti sundjer za sipku...
« Odgovor #14 poslato: Jul 27, 2012, 06:41:05 posle podne »
Druze, Filip ti govori za tvoje dobro, ne misli ti nista lose niti je drzak...

Stvarno je upravu Filip svidelo se to tebi ili ne.I sam radio sa tim i veruj mi da smeta vremenom. I nemoj misliš da izigravam drvenog advokata ali je stvarno dobronamerno rekao samo si ti nešto neUrozan ;)

Ako baš hoćeš uradi kako sam ti rekao ja i VSNS i uzmi to, neće te žuljati ali stvarno vremenom će ti smetati :)

Pozdrav

Pa ne znam ja ko je ovde nervozan i arogantan, mozda bi trebao jos jednom da procitas njegove postove ;)
A to da li meni treba ili ne, da li ce mi smetati ili ne, ja takvo pitanje nisam ni postavio, mislim gde ga vidis?
Kao i juce drugar, kao sta ce ti vise i masa i definicija, kao dobro ti je to. Treba postovati druge, a ne odma napadati cim se nekome nesto ne svidi. Strasno kakav mentalitet imamo...