April 20, 2024, 01:47:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: shadow boxing/trening u vodi  (Pročitano 3844 puta)

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
shadow boxing/trening u vodi
« poslato: Jul 29, 2012, 05:18:16 posle podne »
Pozdrav svima.
kako sam trenutno na moru,a gde nema neke sale za borilacke sportove,poceo sam da treniram na pomalo zanimljiv nacin: ponavljam tehnike kik boksa u vodi,do kolena,pojasa,i na kraju brade,tako nekih pola sata,posle izadjem na suvo i ponovim sve ispocetka uz naravno neverovatnu brzinu,i umor...
izvodim boks,udarce kolenima,front kick,mawashi...

interesuje me da li je neko vec radio nesto slicno?
vasi saveti mogu li imati neke koristo od ovoga ili?

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: shadow boxing/trening u vodi
« Odgovor #1 poslato: Jul 29, 2012, 06:01:33 posle podne »
Isto kao da igras kosarku medicinkom, u svakom slucaju stete ne mozes imati nikako.

U najmanju ruku lep kardio ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: shadow boxing/trening u vodi
« Odgovor #2 poslato: Jul 29, 2012, 07:56:15 posle podne »

Van mreže DunavBoy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 70
Odg: shadow boxing/trening u vodi
« Odgovor #3 poslato: Jul 30, 2012, 09:28:34 pre podne »
svi smo to radili ko klinci. stete ne mozes imati, stavise, to je vrhunski sto radis. na pripremama za bilo koji borilacki sport u Crnoj Gori na primorju , uglavnom te jos teraju i da trcis po mokrom pesku ili kroz vodu (do clanaka, u svakom slucaju ispod kolena)  premotavam film u glavi....ne znam dal ista ima zdravije od ovog sto si rekao , cak ne mozes ni rame ili koleno ili glezanj  da iscasis kao kad bijes vazduh.   ja godinama pricam jedno te isto a ljudi me gledaju kao majmuna --  vaterpolo ima neke elemente borilackih vestina . da ne duzim pricu , vaterpolista od 18 godina(s tim sportom se krece pre 5.razreda, da se rashire krvni sudovi i srce za enormne napore)    na ulici ti je podjednako borac kao kikbokser koji trenira vec 3-4 godina .  ali opet ---  nisam profesor sa DIFa i nisam MUPovac iz III/IV odeljenja,  ne znam dal sam sve u svemu za 4 decenije gledao 50 tuca uzivom svojim ocima