April 20, 2024, 03:53:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Sta mislite o ovom ciklusu??  (Pročitano 10577 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #15 poslato: Septembar 28, 2006, 07:18:09 posle podne »
A ovaj ciklus: Primobolan + Propionat + malo Winstrola?  Kako je ovo najbolje da se uzima u 6onedeljnom ciklusu ili kracem?
 Koliko je efikasno,"pametno" i koliko ostaje posle kure?
PITANjE za SVE!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2006, 08:06:46 posle podne »
dobra kura...za definciju.....

koliko ostaje...ovisi koliko si ozbiljan i koliko se ozibljno hranis....

koliko je efikasno.....ako nije fake..veoma efikasno...u fazi DEFNICIJE....akolikiko vidim tebi to nije cilj...

koliko je pametano.....to sada ovosi od coveka do coveka..

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2007, 11:45:48 pre podne »
pa ako mu je ovo preslabo..moze da doda mozda par nedelja sustanon umesto propionata
mozda na pocetku 2-3 nedelje 500 mg nedeljno....hmm ja lkazem samo kako bih ja radio ako bi mi bio cilj dobiti extra mass a da se ne zalijem previse...kasnije winy i tp i primabolan( mada  je jako puno fake-ova)....i naravno da li treba uopste pominjati da ce sve iapk na kraju zavisiti sta si uneo putem hrane....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2007, 09:51:15 posle podne »
A ovaj ciklus: Primobolan + Propionat + malo Winstrola?  Kako je ovo najbolje da se uzima u 6onedeljnom ciklusu ili kracem?
 Koliko je efikasno,"pametno" i koliko ostaje posle kure?
PITANjE za SVE!

Kao sto je rekao pedja dobar ciklus za definiciju sto se tice izbora "droga" mada nevidim ovdje doze (ili sam fulio nesto).
Nevidim razlog za ubacivanje sustanona umjesto propionata jer je po meni propionat daleko superiorniji od sustanona i u definiciji i u masi.
Sta li znaci plus malo winstrola moras biti malo precizniji.Koliko propionata koliko primobolana.
Koliko ti ostaje poslije cim ciklusa  zavisi od PCT i tu nemislim samo na "droge" nego i na trening i ishranu.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2007, 10:09:42 posle podne »
Sustanon je preparat koji se sastoji od kombinacije 4  tipa testosterona a ima i tkzv depo efekat i mada ja preferiram i vrlo cesto koristim TP ipak sam siguran da bih ukoliko bi se dodao sustanon dobilo nesto vise na masi nego bez njega...govorim iz svog licnog
iskustva mada necu Otkriti toplu vodu ako kazem da svaki organizam drugacije reaguje na mnoge stvari pa i na  AAS.. TOLIKO.....
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2007, 10:31:26 posle podne »



Hvala na odgovoru ali ipak sam vec znao od cega se sastoji sustanon :D i po meni je to najveci marketinski trik za dilere koji treba da navuce naivne bodibildere vauuuuu 4 tipa testosterona i to sve izgleda super ali u praksi vrlo tesko ga je kontrolisati mora se uzimati fakticki isto kao propionat upravo zbog njegovih razlicitih testosterona i sa njim su ti uvijek nestabilni nivoi testa  dok to kod propionata nije slucaj.
Test je test razlika je samo u brzini otpustanja propionat i Enanthat su ista supstanca.Apsolutno svi preferiraju testosteron koji mogu "kontrolisati"  u prevodu propionat za definiciju ili masu a  Enanthat ili Cypionat za masu.
Ja bih licno koristio sustanon samo u nedostatku ova tri testa nikako drugacije ili ako imam viska para pa hocu da napravim dodatnu rupu na svom gluteusu :twisted:
Kad kazes depo neznam na sta tacno mislis jer sustanon ima samo  jedan dugi ester od cetiri i zato nikako nemoze dobiti prefiks depo 8prije bih rekao nesto izmedju ili u prevodu neznas na cemu si).Naravno da ce dobiti ekstra na masi ako doda jos testosterona sto je logicno  ali nece nista vise dobiti od sustanona nego od propionata znaci ako hoce ekstra edge samo poveca propionat.Meni ovo svakako i neizgleda kao ciklus za masu!!!


 
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2007, 10:48:02 posle podne »
ja samo prenosim moja iskustva...nabavio sam sustanon direktno iz egipta i dobro mi je radio...ali u pravu si da je tesko kontrolisati nivoe testa sa njim...a da ima depo efekta veruj da ima isto poput omnadrena ili enanthata nista manje...TP je dobar ali nezgodno je sto ga moras svaki ili svaki drugi dan ubrizgavati sto bas nije prijatno u svakom slucaju
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #22 poslato: Januar 18, 2007, 11:20:39 posle podne »


Ima depo efekat samo ako ga uzimas u dovoljnoj kolicini gdje ce njegova dva srednja i jedan dugi ester doci do izrazaja .
Egipatski (nil) sustanon nije bas najsretniji izbor po meni barem po onome sto sam ja cuo ali i osjetio 8) A li ko zna ti si mozda izvukao dobru seriju.Ja sam uvijek i preferirao dugodjelujuce testosterone jer mrzim bocanje.Nazalost sa sustanonom imas opciju ili da poprilicno podignes dozu ili da ga ubrizgavas svaki drugi,treci dan.Naravno ovo se odnosi na to da ti je sustanon baza ciklusa.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #23 poslato: Januar 18, 2007, 11:32:34 posle podne »
mada i meni koji sam u ovom aktivno takmicarski DVE DECENIJE tesko je ponekad razluciti pojedinacno dejstvo prednosti i mane svakog preparata zasebno jer zapravo nikad i ne uzimamo samo jedan preparat a efekti zavise i od mnogih drugih faktora..ishrana ,zasicenost receptora...da ne nabrajam sad.....Sustanon sam uzeo SAMO JEDNOM U ZIVOTUi nedeljnoj dozi od 750 mg ali sam unosio enormne kolicine belancevina blizu 500 gr Imao sam tada oko 116 kg ....ipak od pre par godina iskljucivo sam uzimao samo TP i winstrol i nista vise mi nije ni trebalo uz nesto efedrina ..
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2007, 10:29:45 pre podne »
U sustini je i najbolje kad su stvari sto jednostavnije!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Sta mislite o ovom ciklusu??
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2007, 12:53:53 posle podne »
slazem se baza je baza...
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com