April 30, 2024, 08:28:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Bubuljice od aminokiselina?  (Pročitano 6115 puta)

Van mreže Aca94

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 227
  • I CAN! I WILL! I MUST!
Bubuljice od aminokiselina?
« poslato: Jul 31, 2012, 07:38:21 posle podne »
Pozdrav svima ,puno se stvari izdesavalo,prekiuno sam na 3 nedelje da treniram i pijem amino kiseline i sve moje "pubertetske" bubuljice su se povukle iako su mnogi rekli da su one od znoja bla bla ali ja sad iako nisam trenirao opet sam se znojio i imao puno  posla.I primetio sam to i prosle godine preko leta kad sam pravio pauzu sa svim suplementima zbog novca, da su mi se povukle i cim sam poceo da ih pijem od septembra ponovo ista prica...sta vi mislite?
;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #1 poslato: Jul 31, 2012, 07:47:59 posle podne »
Pozdrav svima ,puno se stvari izdesavalo,prekiuno sam na 3 nedelje da treniram i pijem amino kiseline i sve moje "pubertetske" bubuljice su se povukle iako su mnogi rekli da su one od znoja bla bla ali ja sad iako nisam trenirao opet sam se znojio i imao puno  posla.I primetio sam to i prosle godine preko leta kad sam pravio pauzu sa svim suplementima zbog novca, da su mi se povukle i cim sam poceo da ih pijem od septembra ponovo ista prica...sta vi mislite?

sa ni jedne strane gledano (logicki,teoretski,prakticno niti bilo kako drugacije) to nije moguce -bar ne kada su AK u pitanju.
jedino da si umesto AK kupio tecni tribulus :D

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #2 poslato: Jul 31, 2012, 07:48:37 posle podne »
Druze ti sa 18 godina i test-om na max trazis razlog bubuljicama u suplementima????

Da ti nije palo na pamet da si prekidom anaerobne aktivnosti, smanijo i lucenje test-a a samim tim i androgeno dejstvo istog?,(jedan od primera).

"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 01, 2012, 12:37:09 pre podne »
Ili si manje iritirao tokom treninga (majicom) kozu, ili si isao na more, pa je so pojela iste?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2012, 05:50:30 pre podne »
Da ti nije palo na pamet da si prekidom anaerobne aktivnosti, smanijo i lucenje test-a a samim tim i androgeno dejstvo istog?,(jedan od primera).

Cek ti hoces da kaze da anaeroba aktivnost povecava lucenje testa i u kojoj mjeri ?


jedino da si umesto AK kupio tecni tribulus :D

Pedja, haj sad jesi ozbiljan u vezi ovoga za tribulus ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2012, 07:35:34 pre podne »
Citat
Pedja, haj sad jesi ozbiljan u vezi ovoga za tribulus ?

veoma ozbiljan i ovo moze da se dogodi kada se kunzumira tribulus bez ikakvkih problema
neznam iz kog razloga je ovo cudno?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2012, 08:22:13 pre podne »
Citat
Pedja, haj sad jesi ozbiljan u vezi ovoga za tribulus ?

veoma ozbiljan i ovo moze da se dogodi kada se kunzumira tribulus bez ikakvkih problema
neznam iz kog razloga je ovo cudno?

nije cudno, al sam ipak mislio da tribulus nema toliki ucinak

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2012, 10:44:51 pre podne »
Citat
nije cudno, al sam ipak mislio da tribulus nema toliki ucinak

ima ,ima
naravno ako je ok
ako je neka bulja-onda naravno i nema

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 02, 2012, 02:33:42 posle podne »
Da ti nije palo na pamet da si prekidom anaerobne aktivnosti, smanijo i lucenje test-a a samim tim i androgeno dejstvo istog?,(jedan od primera).

Cek ti hoces da kaze da anaeroba aktivnost povecava lucenje testa i u kojoj mjeri ?

Reci da me ovo nisi pitao sarkasticno?
Ukoliko je pitanje edukativnog tipa odgovor bi bio: naravno da povecava, posebno teske osnovne poput SQ,DL,BP....

Kako, kada i u kojoj meri potrazi na net-u, sve imas vec prezvakano, treba samo procitati i shvatiti. :)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 02, 2012, 02:39:22 posle podne »
Da ti nije palo na pamet da si prekidom anaerobne aktivnosti, smanijo i lucenje test-a a samim tim i androgeno dejstvo istog?,(jedan od primera).

Cek ti hoces da kaze da anaeroba aktivnost povecava lucenje testa i u kojoj mjeri ?

Reci da me ovo nisi pitao sarkasticno?
Ukoliko je pitanje edukativnog tipa odgovor bi bio: naravno da povecava, posebno teske osnovne poput SQ,DL,BP....

Kako, kada i u kojoj meri potrazi na net-u, sve imas vec prezvakano, treba samo procitati i shvatiti. :)

Ne upste nije bilo sarkasticno i nebi se bas nesto slozio s tobom, al eto, neka potvdi neko iskusniji.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2012, 02:51:43 posle podne »
Citat
i nebi se bas nesto slozio s tobom,

uf druze
ANAEROBNA aktivnost izaziva strahovit stres na telo a kao posledicu tj za posledicu ima pojacano lucenje svih hormona pa tako i testostreona

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 02, 2012, 02:57:15 posle podne »
Citat
i nebi se bas nesto slozio s tobom,

uf druze
ANAEROBNA aktivnost izaziva strahovit stres na telo a kao posledicu tj za posledicu ima pojacano lucenje svih hormona pa tako i testostreona

OK, definitivno nisam toliko iskusan, al recimo da imam problema s bubuljicama, e sad koliko je moguce da je od "teretane"?

I da dodam jos da obicno pravim pauzu od nekih mjesec dana 4 puta u godini, za taj period nisam primjetio neko poboljsanje, tj. da bubuljice nesaju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 02, 2012, 03:12:08 posle podne »
Citat
OK, definitivno nisam toliko iskusan, al recimo da imam problema s bubuljicama, e sad koliko je moguce da je od "teretane"?

I da dodam jos da obicno pravim pauzu od nekih mjesec dana 4 puta u godini, za taj period nisam primjetio neko poboljsanje, tj. da bubuljice nesaju.

necu da odlazim na tu stranu koliko prestanak anaerobno aktivnosti moze da utice na test do te mere da se pojave bubljice itd
a mislim da ti previse pridajes znacaj toj konstataciji..cak sta vise..

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2012, 12:09:05 posle podne »
Mene bubuljice ubise zbog teretane pre sam imao al slabije i kako sam krenuo u teretanu izlaze non stop uvek ima par bubuljica upaljenih i dosta se pojavljuju i zbog znoja dzabe sto se umivam i brisem peskirom..al jbg ne obazirem se na to sta je tu je necu zbog bubuljica da prekinem teretanu :P

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Bubuljice od aminokiselina?
« Odgovor #14 poslato: Avgust 21, 2012, 06:35:09 posle podne »
Pozdrav svima ,puno se stvari izdesavalo,prekiuno sam na 3 nedelje da treniram i pijem amino kiseline i sve moje "pubertetske" bubuljice su se povukle iako su mnogi rekli da su one od znoja bla bla ali ja sad iako nisam trenirao opet sam se znojio i imao puno  posla.I primetio sam to i prosle godine preko leta kad sam pravio pauzu sa svim suplementima zbog novca, da su mi se povukle i cim sam poceo da ih pijem od septembra ponovo ista prica...sta vi mislite?
jel si menjao mozda ishranu?
mnogo i hrana utice na akne...bar kod mene kada sam imao probleme sa tim,najvise je uticala...kada udarim po slatkisima buknu...
mozda neke alergijske reakcije sada su u sezoni, stres, poremećaji imuniteta,bubrezi,mozda si poceo u pauzi da cepas alkohol i lezes da spavas prljav ko skot svako vece sabajle...mozda ides na kupanje u neku zabokrecinu ovih dana...ko zna sta je :)