April 28, 2024, 07:04:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu  (Pročitano 80895 puta)

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #165 poslato: Jul 09, 2015, 12:34:52 pre podne »
Iskreno, posto mi je snaga jedan od prioriteta, ne bih sad eksperimentisao sa keto, jer se plasim sta ce ostati od mene. Postepeno cu dizati hidrate, pa cu pratiti...

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #166 poslato: Jul 09, 2015, 02:11:33 posle podne »
Ja mislim da bi to sa keto trebao. Pa sta i da licis na kostura,a i nije to bas tako..to je sve deo procesa. bolje da saznas na cemu si stvarno. Kad si vec krenuo defku..ma ja ne bih na pola puta stajao..pa onda masa sa pravim hidratima
« Poslednja izmena: Jul 09, 2015, 02:13:54 posle podne Don87 »
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #167 poslato: Jul 09, 2015, 02:54:08 posle podne »
Ali momku je cilj snaga.

suck it up, buttercup

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #168 poslato: Jul 09, 2015, 03:00:24 posle podne »
Neko da me razume :-)

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #169 poslato: Jul 09, 2015, 03:17:56 posle podne »
Neko da me razume :-)

Ja sam još i radila dijete i snagu, ali u sklopu vraćanja u formu (jer uvek volim liftove vs. curls ;) ) ali to na duže staze ne može, to svi znaju. Naročito ne za rezanje do kraja.
suck it up, buttercup

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #170 poslato: Jul 09, 2015, 03:34:11 posle podne »
Vidim da prestajes sa dijetom, a ako ti je cilj snaga..hm..nesam sigure sto si vec radio diet:) al dobro kapiram da si vrvt defku radio da skines te neke bas suvisne kg koji su ti ruzni bili, a sad oces sto pre na snagu i bulk, bez zelje da se susis do kostur level :)..ok, pa i sam si rekao..postepeno UH ka gore, a mozda bi mogao i rotacije UH na masi,sta mislis? mislim da je to vrh izbor nakon dijete..mada je vrvt i simple postepeno dizanje uh. Meni su mass rotation posluzile lepo sad posle dijete..4 kg bez masti sam dobio za skoro 3 ned..a trening za snagu je onda za tebe, ne za hipertr. posto ti je to cilj
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #171 poslato: Jul 09, 2015, 03:38:37 posle podne »
Hvala na odgovoru :-) Treniram ja vec neko vreme za snagu, a dijetu sam radio upravo da skinem malo sala...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #172 poslato: Jul 09, 2015, 03:46:38 posle podne »
snaga se radi bez obzira da li si na low carb ili keto ... naravno da ces manje gurati tezine sa manjim kalorijskim unosom , ali stimulisanje cns a , sa jakim vezbama moze da se radi i na keto i na low carb...naravno trening ce ti biti kraci ...

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #173 poslato: Jul 09, 2015, 04:05:59 posle podne »
Radi se, ali ne napreduje se u toj meri.
suck it up, buttercup

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #174 poslato: Jul 09, 2015, 06:02:44 posle podne »
Ja sam je i do sad radio na dijeti...

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #175 poslato: Jul 09, 2015, 11:48:23 posle podne »
Jedno je trening snage a drugo hipertrofije. U sv slucaju,bilo koja vrsta stim misica kroz neko vreme dovodi do rasta snage,manje il vise. Mozes ti raditi na dijeti snagu, putem treninga snage, al ne uz napredak kao kad nisi na njoj i kad imas vise energije zbog vece kol. makrosa
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #176 poslato: Jul 10, 2015, 12:47:14 pre podne »
Marko je na dijeti imao vece liftove nego dok nije bio. Manje teoretisanja. Princip je bitan. Pad snage dolaxi kod bas ekstremnih dijeta, ovako ne mora. Kod mene niko nije imao pad snage, a svi na dijeti.

Van mreže mareee

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
Odg: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #177 poslato: Jul 10, 2015, 02:02:14 pre podne »
Bukas, neki tvoj komentar sam čekao :-) Jednostavno je preko potrebno za mene da nabacim neke mišiće, zatim moje telo je samo jedno 3 nedelje bilo u blagom suficitu, a možda čak i tad nije bio suficit, na čistoj hrani, u poslednjih sigurno godinu dana...  Kao što neko reče ,dva koraka moram napred, pa jedan nazad... Biće neki princip malo masu radim, tipa 12-16 nedelja, pa par nedelja rotacije da spustim bf, pa tako u krug...

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #178 poslato: Jul 10, 2015, 08:01:11 pre podne »
Vise misica = bolji metabolizam = manje sala. Ako se i navuce nesto, treba samo stdnuti i zazmuriti na visak. Kad se onda krenne defka ide bolje. A stalno raiti neke defke je ubistvo za telo i psihu.

Van mreže DonNbg

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 188
Odg: mareee - Jelovnik za Pedjinu dijetu
« Odgovor #179 poslato: Jul 10, 2015, 09:39:23 pre podne »
Pa dobro, nije teoretisanje..cinjenice opstepoznate sam ja napisao..e sad sve to vrvt zavisi od dosta toga sto kazes, kakva je dijeta. Ja sam imao low strenght na dijeti. Zanima me sto je bas za vr tih dijeta porasla snaga vecini sa kojima si radio? e to jeste ..mucenje je psiho-fiz cim krene malo masti raditi defku, kao jbt da vozis auto u perionicu cim padne neki list sa drveta na njega i umrlja ga
"Ne mozemo resiti problem koristeci isti nacin razmisljanja kao kad smo stvorili problem" -Albert Einstein-