April 27, 2024, 11:30:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Plivanje!???  (Pročitano 8250 puta)

Van mreže OfKors

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Plivanje!???
« poslato: Avgust 06, 2012, 12:41:53 pre podne »
Pitanje, da li npr. smijem uzimati kreatine, da samo plivam i trcim????? Bez dizanja tegova?  8)

Van mreže NikolaJov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2012, 01:02:17 pre podne »
Da, ali zavisi sta zelis da postignes. Ako si rekreativac, protein whey za pocetak ce ti biti dovoljan.

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2012, 10:54:21 pre podne »
Pitanje, da li npr. smijem uzimati kreatine, da samo plivam i trcim????? Bez dizanja tegova?  8)

pitanje je dali sme!!
ako si zdravstveno u redu, naravno da smes.
I naravno da je bolji protein od njega, ali je jos bolje ako uzimas i jedno i drugo.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #3 poslato: Avgust 06, 2012, 07:08:00 posle podne »
samo nemoj velike doze,prenapucas se..
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže OfKors

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #4 poslato: Avgust 06, 2012, 10:15:21 posle podne »
Pitanje, da li npr. smijem uzimati kreatine, da samo plivam i trcim????? Bez dizanja tegova?  8)

pitanje je dali sme!!
ako si zdravstveno u redu, naravno da smes.
I naravno da je bolji protein od njega, ali je jos bolje ako uzimas i jedno i drugo.
   Kaze momak sa zadnjek komentara, nemoj velike, gdje mogu da nadjem ta doziranja, htio bih da samo moa poboljsam tijelo plivanje trcanje, bez teretane, jer sam isao u teretanu i ledja su losa skroz... Ako ima neko da mi objasni u inbox ili tu..? Hvala :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #5 poslato: Avgust 06, 2012, 10:20:13 posle podne »
Sali se on za doze ;D

A ti nama objasni sta je tebi u stvari cilj?, po meni uzimati kreatin kako bi """dobio""" misice od tog sto si naveo je cisto bacanje para.

To sto si isao malo u teretanu i nisi zadovoljan je normalno, sta da kazu likovi koji su u njoj deceniju/dve a i dalje maltene nisu makli od pocetka, jer samo ljuste farbu sa gvozdja bez imalo mozga i zelje da nauce kako se to u stvar radi.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže NikolaJov

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #6 poslato: Avgust 06, 2012, 10:54:56 posle podne »
Ja sam mu lepo rekao.
Smes da uzimas, nije nista stetno, al preterana kolicina ce ti navuci vodu pod kozu i izgledaces malo prenapumpano.
I naravno da je kombinacija i jednog i drugog najbolja stvar,i jos par stvari kad bi se dodalo vec bi usao u bodi bilderske vode :D

Znaci, sta zelis ti da postignes, tj. sta ti je cilj pa te zanima koriscenje kreatina i slicno /?

Van mreže dragan vg

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #7 poslato: Avgust 06, 2012, 11:03:44 posle podne »
Kako ce to kreatin da ucini da bude prenapumpan?

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #8 poslato: Avgust 07, 2012, 08:57:26 pre podne »
da ti jos jednom ponovim:
kreatin SMES da uzmes, a ti procitaj u ostalim temama sta on radi i sam zakljuci dali tebi treba ili ne.
Protein kupi obavezno i uzivaj.
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #9 poslato: Avgust 07, 2012, 09:28:13 pre podne »
al preterana kolicina ce ti navuci vodu pod kozu i izgledaces malo prenapumpano.

Zar i ti sine Brute?? ;)

Kao sto ne postoji jaci i slabiji kreatin, tako isto NE MOZES da se '''prepumpas"' uzimajuci """"previse"""".
Telo 'uzme' koliko mu treba, a sav visak(ma koliki on bio) biva izlucen preko mokrace.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže OfKors

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #10 poslato: Avgust 07, 2012, 11:35:52 pre podne »
Sali se on za doze ;D

A ti nama objasni sta je tebi u stvari cilj?, po meni uzimati kreatin kako bi """dobio""" misice od tog sto si naveo je cisto bacanje para.

To sto si isao malo u teretanu i nisi zadovoljan je normalno, sta da kazu likovi koji su u njoj deceniju/dve a i dalje maltene nisu makli od pocetka, jer samo ljuste farbu sa gvozdja bez imalo mozga i zelje da nauce kako se to u stvar radi.
   Cilj mi je da malo tim kondicionim da se dovedem u red, ja sam prije 3 godine imao nesrecu u teretani posalo mi je 110 kb na benchu na prsa  slomio 3 rebra, i od tada nisam bio u teretani malo sam se udebljao imam 187 cm visine i 81 kg, mali stomak, i sise :D Samo da mi se malo popravit, a kad se popravim znam 100% da cu opet u teretanu, ali ne smijem radi doktora trenutno i radi ledja... Pa me zanima TIm plivanjem i trcanjem samo da popravim malo izgled, al da ne ispadnem "prenapuhan"??? :)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #11 poslato: Avgust 07, 2012, 11:55:44 pre podne »

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2012, 04:51:53 posle podne »
Ne vidim problem u ovome...Decka ne zanima bb izgled. A sto se tice plivanja odlican vid kardia koji pokrece sve misice bez opterecivanja zglobova, samo je potrebno da znas pravilnu tehniku plivanja razlicitim stilovima da bi mogao nesto da uradis, inace bolje ti je opcija teretana.Sto se tice kreatina kreni ti sa treniranjem, sredi ishranu pa posle nekog vremena kad se uhodas dodas malo i suplementaciju ako mislis da je potrebna.Jbt ne mogu da verujem i na boksu i u teretani se vrti ista prica nista bez hemije(pritom misle na suplemente)...Iznenadili bi se koliko moze da se uradi sa dobrom hranom i treningom.

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2012, 06:10:35 posle podne »
^^^^^

Aj ga ..... , sad sam sebi skaces usta ;D

Covek rece hoce 'malo' misica, a ti kazes plivanje je dobar vid kardia.

Pa mi sad nije jasno ko je sa kardio napravio(izgradio) misicnu masu a i koja je u tom slucaju svrha kreatina u svemu tome?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže urlich

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 192
  • Храброст није порицање ни одсутност страха
Odg: Plivanje!???
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2012, 07:49:27 posle podne »
Hoces da kazes da nema ljudi koji se bave plivanjem i imaju "malo" misica na sebi? Drugo gde to pise da kreatin smeju da koriste samo ljudi koji idu u teretanu?