April 19, 2024, 12:59:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Moje "before & after" :D  (Pročitano 11793 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #30 poslato: Novembar 09, 2006, 08:21:51 pre podne »
pozdrav stari..

pa gledaj...celn i ne sme da deluje kao ef..i ne moze....

ef je stimulans i u utjece kao takav na cns receptore...

clen je beta antagonist i ne moze da radi takav nacin...on je tu da uradi drugi posao...stimulistai beta receptore da angazujeu energiju iz masti...

sto se tice ovoga da zeludac je mnogo zahvalniji akda se tablete piju na pun umeto prazna stomak...tacno....slazem se....

ali..nije bolje....o tome se radi....

e sada...posto mi obicno svi uzimao jedan odredjen vremnski period lekove i onda stanemo...bar se nadam da tako mnogi rade....onda i vodimo se logikom da se doci do uspesnog oprovaka zeluca..ako i dodje do nekog ostecenje....posle upotrebe lekova..na taj nacin..

ali..nemoj sada da ovo nekoga plasi....jer..nije bas poznato cesta praksa od ostecenja zluca sa lekovima...ne na ovan jacin uzminja...tj peruiodicno..

naravno..da zleduca mozemo da osetimo i sa andolom ako ga uzimao 1 godinu bez prestanka..a ne sa nekim lekovima tipa metan ili sta ti ja znam..

ali zato postoje off dani..kada jedemo..mcdonalds..i na tome nam je zeluidac zahvalan..hahhahahhahhahahha

stari..samo ti nastavi kako sam ti rekao..mislim da ce biti i vise nego zadovljan sa reusluts..

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #31 poslato: Novembar 09, 2006, 04:51:29 posle podne »
Hvala jos jednom na uvek cenjenom savetu, Pedja.

Sinoc nicam oka sklopio... Juce sam izeo 40mqg i to rano ujutro 9am a lego sam da spavam u ponoc. Samo sam se prevrtao. Razmisljam da danas preskocim clen... Dvoumim se, jer ne bih da ispadam iz kombinacije tek tako, a opet s'druge strane, ne znam dal mi preti pretreniranost i pad imuniteta , itd, ako krenem u teretanu bez sna. Ipak je predamnom jos jedno 14-15 sati aktivnosti... Videcemo.. javicu kasnije. :?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #32 poslato: Novembar 10, 2006, 10:21:23 pre podne »
neznam po kojoj shemi uzimas clen...ali ako ides onu shemu od 15dana on i 7 off..to se defitino pkkazlo kao shit shema..ja sam probao i samo sam imao nesnaciu..dobro..ja i onako malo spavam..ali enviej...totalna je glupost..

shema od...

2 dana on.......2 dna off sa progresvnim povecanjem doza recimo u tvom slucaju do 4 tab.....i ond anzad..dace to mnogo bolje rezulatate a i neces receptore zatvoriti jer je clen poznat kao lek koji jako brzo..cak u roku od 5 dana otpui receptore do kraja...

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #33 poslato: Novembar 10, 2006, 06:01:00 posle podne »
Ja sam planirao semu od 2 nedelje on 2 off. Kazu to je prava sema, mada sad to je individualna stvar... Kod mene je problem sto tacno kad mi se zavrsi 2 nedelje klena idem na mesec dana na put u juznije krajeve tako da ni necu nesto moci do doradjujem extra kuru. Znaci bice za prvi put 2 nedelje on, mesec dana off. :( Cisto da vidim kako mi telo odreaguje na lek. Definitivno cu za sledeci put imati u vidu 2on/2off semu.

Juce (dan5) sam ipak uzeo clen ali samo 40mqg ali posto sam bio zauzet ceo dan, nisam otisao na trening. Mislim da ce mi telo biti zahvalno za taj potez. Danas (dan 6) sam uzeo 60mqg i kasnije cu odraditi grudi i kardio. Hrana standardna... Oko 1am sam lego i odspavao solidnih 9sati uz pomoc zma + melatonin-a.

Vec primecujem da mi se topi mast oko stomaka, jos malo po vratu, i sto je najbolje na ledjima, bicepsu i tricepsu. Polako uocavam separaciju izmedju dve glave na bicepsu... hehe :) Nema lepseg osecaja. :)

Hvala Pedji jos jednom na savetu.

Poz do sutra. :P
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2006, 06:05:27 posle podne Milan_NYC »

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #34 poslato: Novembar 14, 2006, 08:01:56 posle podne »
U zadnjih 4 dana sam uzimao dozu od 80mqg i za sada me radi kako treba. Dieta je ista. Definitivno gubim mast. Vaskulart je povecana. Nisam znao da imam tolko vena po ruci lol... :) Probacu da se slikam na kraju kure.

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Odg: Moje "before & after" :D
« Odgovor #35 poslato: Novembar 16, 2006, 10:40:38 pre podne »
Obavezno slike da nabacis, samo napred svi uz tebe. Poz