April 26, 2024, 01:22:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Olympia 2012  (Pročitano 45353 puta)

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #15 poslato: Septembar 04, 2012, 10:24:56 pre podne »
Ukenjali se, niko ne sme Philu na crtu...
victor je imao puno problema u prethodnoj godini, a jay je takodje ispao iz kolosjeka zbog operacije i privatnog biznisa, ljudi znaju jednostavno da ne mogu da se spreme kako treba i otkazali su, ne zaboravi da je jay cutler 4 puta osvojio olympiju i da je uspio da vrati titulu od dextera
Ma svaka njemu cast, izasao bi on i ove godine, samo da nema Gifta....

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
  • Master&Leader
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #16 poslato: Septembar 07, 2012, 12:13:30 pre podne »
Ako neko hoce da se "uporedi" :D
Jeeeebem ti zivot :P
Ima 30cm vece grudi, ko zna koliko veci obim kad izbaci latove i udahne.... (ne znam kako su merili)
Zivot nije broj uzdaha.
ZIVOT CINE TRENUTCI KOJI VAM ODUZIMAJU DAH!!!

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful"

Van mreže Spear20

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #17 poslato: Septembar 09, 2012, 08:12:00 pre podne »
Da, kada u "Plivin" BMI kaklkulator ubaciš ove podatke izađe rezultat BMI 42.3 i upozorenje: "Izrazito ste izloženi riziku za razvoj bolesti! Obratite se liječniku kako biste smanjili svoju tjelesnu težinu". ;D ;D...pa ti vidi  ;D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #18 poslato: Septembar 09, 2012, 10:30:08 pre podne »
pa ja kada sam se spremao za MTGP 2008 god i stanem na ono sranje od vage sto meri toboz % masti itd
dva dana pred nastup,u zivotnoj formi i sa 97 kg (vene po dupetu sam imao ) vaga mi izbaci da ima 32 % BF.:D

Van mreže axl rose

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #19 poslato: Septembar 18, 2012, 12:25:35 pre podne »
4 weeks out

Van mreže vinnie38

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 320
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #20 poslato: Septembar 21, 2012, 01:21:33 posle podne »
Po meni bb koji najviše zaslužuje titulu mr.O. Kai je stvarno borac, sa dušom i telom živi za ovaj sport i gledati njegove treninze, objašnjenja..celi njegov pristup, koncentracija, harmonija tela. Neverovatno :) Ali realnost, Heath če da uzme any time.

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #21 poslato: Septembar 23, 2012, 12:38:48 posle podne »
secam se da je roni govorio o tome kako  su takmicari napeti pred nastup i kako upravo tih zadnjih dan dva naprave greske i promnase formu,mislim da je to problem kai green-a. roni je za sebe govorio da mu je to najgvveca prednost u odnosu na ostale,sto je uzivao u takmicenju i bio nasmejan...
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #22 poslato: Septembar 23, 2012, 05:10:24 posle podne »
phil osvaja titulu....ako kai opet ne pogodi formu u suprotnom moguce da i on uzme...tj ako izbaci vodu...branch treci....wolf 4ti    moze se od evana centopana oceklivati puno
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #23 poslato: Septembar 23, 2012, 07:11:16 posle podne »
po meni je nemoguce da kai uzme titulu svako takmicenje se ocekuje nesto od njega i svaki put forma uzas, ja mu dajem 6to mozda 5to mjesto, uvjek mi je bio najodvratniji bodibilder ,to je moje misljenje, a ljudi su podijeljeni sto se njega tice ili ga volis ili mrzis, ja sam u ove druge, ne volim takav posing, i pickice koje placu ako se dobro ne plasira,bodibilding poziranje je shawn ray,milos sarcev...to je umjetnost, a ne cirkus
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže axl rose

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #24 poslato: Septembar 23, 2012, 09:57:53 posle podne »
2 weeks out

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #25 poslato: Septembar 24, 2012, 08:15:44 pre podne »
@vinnie38 i MirkoPG - ne razumijem zasto mjesate licne stvari s takmicenjem !?

Moje misljenje je da Kai mora debelo promasiti forum da bi bio 5 ili 6, Phil Heat izgleda (koliko ja to mogu nestrucno procjeniti) odlicno i tesko da mu neko moze uzeti titulu.

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #26 poslato: Septembar 24, 2012, 12:51:04 posle podne »
@vinnie38 i MirkoPG - ne razumijem zasto mjesate licne stvari s takmicenjem !?

Moje misljenje je da Kai mora debelo promasiti forum da bi bio 5 ili 6, Phil Heat izgleda (koliko ja to mogu nestrucno procjeniti) odlicno i tesko da mu neko moze uzeti titulu.
pa ako kazem da ne moze vec godinama da natempira formu kako treba i ako kazem da mi se njegov posing ne svidja, ona to nisu licne stvari, al dodajem i da ga ne volim kao licnost, to mu dodje kao pride
...idemo treninzi ko nekad...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #27 poslato: Septembar 24, 2012, 03:17:57 posle podne »
@vinnie38 i MirkoPG - ne razumijem zasto mjesate licne stvari s takmicenjem !?

Moje misljenje je da Kai mora debelo promasiti forum da bi bio 5 ili 6, Phil Heat izgleda (koliko ja to mogu nestrucno procjeniti) odlicno i tesko da mu neko moze uzeti titulu.
pa ako kazem da ne moze vec godinama da natempira formu kako treba i ako kazem da mi se njegov posing ne svidja, ona to nisu licne stvari, al dodajem i da ga ne volim kao licnost, to mu dodje kao pride
kai odlicno posira, mada ne volim ni ja kada previse pocne sa "gimnastikom". sigurno pozira bolje nego branch, jay ili phil
(iako phila mnogo gotivim). i bogu i narodu je dojadilo kad nategnu nogu i stomak, ili most muscular po 1000x u slobodnom posingu. 90-te su bile zlatno doba !
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #28 poslato: Septembar 25, 2012, 11:49:13 pre podne »
Evan Centopani 12 dana prije Olympije

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Olympia 2012
« Odgovor #29 poslato: Septembar 25, 2012, 12:35:12 posle podne »
top 6
Men sana in corpore sano !