General Bodybuilding Discussion > Trening sa tegovima

Dominacija astme

(1/8) > >>

ymir:
E ovako... Vec 2 nedelje me astma izjeda na treninzima. Pogotovu na cucnju i mrtvom dizanju... Recimo dignem teg 10 puta, a mogu jos jedno 7-8 puta, ali pluca oce da puknu, jedva disem posle serije. Posle treninga se normalno osecam, nemam napad. Bas kada moram inhaliram se, 20 kapi aloprola sa rastvorom i to je to, ali zato se posle tresem ko starac neki. Neki savet? Neki lek?

breshahils:

--- Citat: nodlocnost  Septembar 01, 2012, 04:01:20 pre podne ---E ovako... Vec 2 nedelje me astma izjeda na treninzima. Pogotovu na cucnju i mrtvom dizanju... Recimo dignem teg 10 puta, a mogu jos jedno 7-8 puta, ali pluca oce da puknu, jedva disem posle serije. Posle treninga se normalno osecam, nemam napad. Bas kada moram inhaliram se, 20 kapi aloprola sa rastvorom i to je to, ali zato se posle tresem ko starac neki. Neki savet? Neki lek?

--- Kraj citata ---

Brate ako imaš asmu morao bi da znaš koja ti je terapija i koji ti lekovi pomažu, niko ti se ovde neće igrati doktora pored tvojih.

Стрелок:
Clenbuterol za astmu  ;D

ymir:

--- Citat: breshahils  Septembar 01, 2012, 08:02:16 pre podne ---
--- Citat: nodlocnost  Septembar 01, 2012, 04:01:20 pre podne ---E ovako... Vec 2 nedelje me astma izjeda na treninzima. Pogotovu na cucnju i mrtvom dizanju... Recimo dignem teg 10 puta, a mogu jos jedno 7-8 puta, ali pluca oce da puknu, jedva disem posle serije. Posle treninga se normalno osecam, nemam napad. Bas kada moram inhaliram se, 20 kapi aloprola sa rastvorom i to je to, ali zato se posle tresem ko starac neki. Neki savet? Neki lek?

--- Kraj citata ---

Brate ako imaš asmu morao bi da znaš koja ti je terapija i koji ti lekovi pomažu, niko ti se ovde neće igrati doktora pored tvojih.

--- Kraj citata ---

Pa brate nisam dosao ovde tek tako. Lecim se ceo zivot. Ja znam sta da radim posle treninga, ali u toku treninga ne znam. Doce kazu da ne treniram toliko mlad sam, bla bla...

@uloszaminje Pa efedrin i clean za astmu, ali to bi izgledalo kao da hocu neku precicu do izgleda. Probao sam efedrin na beer festu i ono nista specijalno, malo vise energije i to je to, pritisak isti, otkucaji srca isti.

MrT:
Ne vredi da se stvarno ovde igramo doktora - moraju doce da utvrde zasto imas astmu tokom a ne i posle treninga. Vrlo verovatno je u pitanju ili alergija (jaaako verovatno tokom leta), ili prosto nedostatak kiseonika (kod nas teretane nemaju dovoljno ventilacije, neke su cak i toliko lose da ne mogu ni obicni ljudi a kamoli asmaticari u njima da vezbaju) ili nesto sasvim trece.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju